-
Posts
8198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Draczyn
-
Wybacz, ale przeczytanie niezakleonego listu to napewno nie przestępstwo. Twoja argumentacja jest dla mnie śmieszna. Co innego jeśli toś Cię obrażał personalnie, przytocz cytaty. Czy Ty wogóle orientujesz się co to jest przestępstwo. W moich oczach, jak dotychczas jest to śmieszne, dziecinne i nikomu niepotrzebne
-
To już s cztery osoby plus osoby towarzyszące, to będzie pewnie osiem. Musimy tylko znalężć kogoś kto zajmie się organizacją i obliczy wstępie koszty. Czekamy na chętnych do wspólpracy
-
W dalszym sopniu nie odpowiedziała Albertynka na moje pytanie. W jakim stopniu to Ciebie dotycz, a jeśli nie to w jakim celu zajmujesz się niewoimi sprwami i robisz z nich aferę, mieszając w tą sprawę Zarząd Sopocki. Jaki masz w tym intres
-
Dzieciaki już słodko razem śpią, to cudownie
-
Czyżby nikogo ta wystawa nie interesowała, bo nie widzę chętnych do dyskusji w sprawie wycieczki zorganizowanej na tą właśnie wystawę
-
[quote name='Albertynka'][quote name='Draczyn'][quote name='lima']Droga Pani Albertynko, to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może. Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.[/quote]Całkowice popieram, a jeśli tego nie zobisz, to trzeba powiadomić moderatoa, aby on sie tym zajął[/quote] Biorąc pod uwagę regulamin wystaw niestety jestem przeciwnego zdania. Natomiast - jeżeli doniesienia internautów są prawdziwe - w świetle polskiego prawa w Sopocie doszło do przestępstwa popełnionego przez "jedną z organizatorek" i "tłumacza" polegającego na bezprawnym przechwyceniu prywatnej korespondencji, nieuprawnionym zapoznaiu się z treścią tej korespondencji, oraz poinformowaniu o niej nieuprawnionych osób trzecich - i tę sprawę należałoby jak najszybciej wyjaśnić. Sama treść korespondecji niezbyt mnie interesuje - nie zajmuję się czytaniem cudzych listów.[/quote]Odpowiez tylko na jedno pytanie. W jakim stopniu sprawa ta Ciebie dotyczy, a jeśli nie to jaki masz interes w zajmowaniu się nią?????????????????????????????????
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Wracajac do tematu jedzonka. Kupilam ostatnio Klarze ciasteczka dla szczeniakow i po prostu oddala by swoj maluski ogonek ca takie jedno ciasteczko. No i pozatym serek bialy po prostu pochlania w sekunde. Ale nie daje jej za duzo bo ostatnio cos z kupka bylo nie tak i nie wiem czy to nie od tego. :D[/quote]A jaki serek jej kupiłaś. Powinien być półtłusty, bo tłusty często może powodować rozlużnienie kupki -
[quote name='mausa']Na dzień dzisiejszy zmiany sędziów nie są przewidywane ale do wystawy jeszcze trochę czasu i może wyskoczyć diabeł z kapelusza :wink:[/quote]A kto przewidziany jest na zastępstwo w buldożkach fr. , gdyby sędzia nie dojechał
-
[quote name='lima']Droga Pani Albertynko, to nie skandal w Sopocie,tylko w Pani zachowaniu.bo jak przyjąc Pani chęć dotarcia do pokoju sędziowskiego,aby wręczyć sędziemu jakieś powiedzmy wytyczne sędziowania samków w Polsce.Próbuje Pani wciągać w swoją(chyba nie pierwszą aferkę)organizatorów,tłumacza i obsługę ringową,którą w rezultacie Pani wykorzystałą wręczjąc owe pismo.Tego zaprzeczyć Pani nie może. Proszę o skorygowanie tematu "Skandal w Sopocie",bo to niepoważne,aby w swoich rozgrywkach podważałą Pani dobre imie organizatorów.[/quote]Całkowice popieram, a jeśli tego nie zobisz, to trzeba powiadomić moderatoa, aby on sie tym zajął
-
[quote name='"Albertynka"'][quote name='King']Podałam Wam linki gdzie jest cała historia. Rozumiem że Albertynka zasiała w Was nutke ciekawości więc czuję się w obowiązku troszkę Wam sprawe naświetlić gdyż cała sprawa dotyczy mojego pupila. Jest dla mnie to strasznie przykre ale chyba taka jest kolej rzeczy i ryzyko psów które parę razy wygrały na wystawach. Pismo o którym mowa zostało napisane przez nikomu nieznanego autora w celu zdyskredytowania mojego psa w oczach sędziny. Był w nim zawarty wzorzec samoyeda i główny nacisk był połozony na jego wzrost. Mój pies jest dużym samkiem, co nie przeszakdzało mu niejednokrotnie wygrywac i rasę i kilka razy zajmował lokatowe miejsce na BOG. Pani Albertynka bądź jej TZ stwierdzili że jest deformacją samoyeda i w konsekwencji nim nie jest. List ów , chociaż w rzeczywistości był to maszynopis w koszulce, wyszedł na jaw. Nie wiadomo jak to się stało. Krązy teraz jako anegdota jak to właściciele samoyedów próbują w podstępny sposób się nawzajem wyeliminować. Smutne ale prawdziwe.[/quote]Daj nam już spokój, jeśli to dotyczyło psa King, to po co się w to mieszać. Nie szkoda Ci czasu, a może lubis poprostu afery. Odpuść sobie i przeproś Zarząd w Sopocie za psucie im pinii takim tematem na pierwszej stronie. Nie możesz zająć się sobą i swoimi psami???????????????????
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Nie no jakby mi sie ktos wtracil ze cos zle robie(a wiedzialabym ze mam racje) to na pewno bym o tym mu powiedziala. Z reszta nawet tesciowa dala sie nabrac i dala kawalek jablka Klarze jak blagala ja tymi skomleniami. Ale powiedzialam zeby wiecej tego nie robila bo nie wie do konca co mozna pieskowi dawac a co nie. I ze Klara jest najedzona a to ze lubi wszystko i we wszystkich ilosciach trzeba po ptosu olewac. Jacys znajomi mojej przyszlej tesciowej stwierdzili ze jak pies moze sikac na gacety a nie na dworze... Nie chcialo mi sie juz tlumaczyc tego na prawde ze Klara jeszcze nie moze wychodzic. Ale ludzie na prawde potrafia ocenic nie znajac w ogole tematu. Powiedzialam tylko zeby oni chowali swojego psa jak chca( nie maja psa) a do wychowania Klary sie nie mieszali. Nawet ludzi na oczy nie widzialam.[/quote]Bardzo lubię takich doradzaczy, co sami pojęcia nie mają. b. dobrze im powiedziałaś -
[quote name='mausa']Zostanie :) wysyłaj :wink:[/quote]A czy przewidywane są jakieś zmiany sędziów. Kto ostatecznie sędziuje buldogi francuskie. My już zgłosiliśmy, ale chcielibyśmy wiedzięć, czy nie będzie żadnych zmian, bo mamy kawał drogi i szkoda by było na próżno jechać
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Co zrobic jak za kazdym razem kiedy jemy cos z Arkiem Klara zaczyna piszczec i ogolnie nieladnie sie zachowuje. Normalnie sęp pelna gębą! Nie to ze jest glodna czy cos bo wlasnie oprozniala miche. A problem non stop sie powtarza. Czasami boje sie w ogole cos do jedzenia szykowac. Sledzi mnie od pokoju do kuchni i z powrotem. Nie to ze mi to strasznie przeszkadza ale po prostu boje sie ze kiedys przy jakis znajomych zacznie sie tak zachowywac i pomysla ze ja glodze. :D[/quote]Poprostu konsekwentnie nic jej nie dawaj przy stole, bo jak raz dasz, to długi cząs po tymbędzie stale dziadować, a znajomi niech sobie myślą co chcą, zyjesz głownie dla siebie i swojjej rodziny. Ja zawsze mówię, że jak się komuś u nas cos podoba, to precież nie musi przychodzić -
[quote name='King']Draczyn nie był to anonim. Pismo to było podpisane imieniem i nazwiskiem. Nie wiem po co Albertynka wstawiła na dogo ten temat. Już mi ręce opadają. Mogę się założyć że jeszcze dzisiaj wysmaruje tu laborat z tą całą aferą związany. Tylko po co jak cała sprawa praktycznie jej nie dotyczy bo twierdzi że autorem pisma nie jest. :o[/quote]Jeśli faktycznie podpisane było imieniem i nazwisiem, to sprawę pwinno się oddać do sądu koleżeńskiego, a jeśli tam by nie było odzewu, to wówczas ją dawać na forum publiczne. Moim zdaniem dawanie tytułu skandal w Sopocie takiej sprawie, psuje dobre imię Zarządu Soposkiego bezpodstawnie i też jest w pewnym sensie wykroczeniem. Wszędzie powinno się przestrzegać przepisów służących do ałatwiania takich spraw, a nie robić skanalu ogólnozwiązkowego z jakichś prywatnych przepychanek
-
ak rozumiem to był poprostu anonim, a anonimy wyrzuca się do kosza, a Ty niepotrzebnie rozdmuchujesz całą sprawę, a żadne sądy związkowe, napewno nie powinny się zajmować anonimami. Moja dobra rada - poprostu sobie odpusc
-
[quote name='orsini']czyli zciema????? :o :o :o :o :o :o ehhhhh...szkoda slow w takim razie :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]Ja tu weszłam myślałam, że kogoś zgwałcili, pobili, atu liścik do sędziego i nikt nie chce powiedzieć co to za liścik, a ten, co rozwinął temacik poprostu postraszył i zwiał. Fajne co?????????????????????????
-
żadnego liściku w tych linkach nie zauważyłam. A szkoda
-
[quote name='orsini']http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/ w to klikam i nic:(((((nieaktywna:((([/quote]Muszę popatrzyć, bo dostałam maila, że jakies zmiany są z aresami w ZGZKP, ale to już jutro, dziś mi się nie chce szukać
-
Normlne przepychanki hodowców. Nie rozumiem jak można psuć opinię oddziałowi i dawać taki temat
-
[quote name='orsini']hahahaa no najpierw swiatowka w Poznaniu, a wlasnie kto ma do niej link, bo mi wcielo gdzies a na stronie poznanskiej sie nie otwiera:((([/quote]Patrzyłam przed chwilą isię otworzyło, ale zapomniałam spisać linku. Jak Ci się nie będzie otwierało to przypomnij jutro to ći spiszę
-
[quote name='orsini']hahaha a moze to byl milosny liscik? :o :o :o a o milosc trzeba dbac, wiec wtedy trzeba ukarac sprawce bez 2 zdan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Ale w regulaminach i sttutach związkowych miłość nie jest zabroniona pod żadną postacią, a on(a) straszy regulaminami
-
[quote name='_beatka_']:lol: mozliwe ze pilnuja, ale doksio tak sie nie wpychał wszedzie za mną a ten to jak oczka w głowie pilnuje :D własnie siostra chciała iśc pokazać go znajomym i nie chciał nawet z klatki wyjść bo mnie nie było :lol: skończyło sie że wrócił do domku, a siostra poszła na spotkanie sama 8)[/quote]To chyba się cieszysz, że masz takiego przyjaciela. Ja byłabym zadowolona
-
[quote name='orsini']no wlasnie w czym tkwi skandal???? i co to za lisciki do sedziego???? :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Rzucił temacik i nawiał, może to poprostu jakiś sensat, czy pieniac
-
[quote name='orsini']eee ladne psy do kiepskiego sedziego nie przyjada:)))))) moze doZagrzebia sie wybiore w 2008 i do Bratyslawy w 2009 na swiatowke[/quote]Zagrzeb, to kawał rogi, a Swiatówka za 4 lata - wiadomo co wtedy będzie, to szmat czasu. Widzę, że jesteś długoplanowa, ja raczej odwrotnie - szybkie decyzje
-
[quote name='orsini']mi sie nie otwiera:(( a co bylo w tym przechwyconym liscie???bo ja na topie nie jestem:(((([/quote]Ja też chciałabym się dowiedzieć, co w tym iście było i jeśli nie jesteś w to zamiezany(a), to dlaczzego tak cię to boli i czy to był mail, czy list zamknięty, który ktoś otworzył, bo jeśli był otwarty, to co to za skandal?