-
Posts
8198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Draczyn
-
Nie znam śię na zgryzach u mopsów, dla bf napewno nieprawidłowy
-
[quote name='SH']Rozmawiałam w tej sprawie, tzn. sprawie wniosku o zmianę wzoru rodowodu, z osobą bliską kręgom ZG. Niestety nie mam dobrych wieści :( Podobno raczej nikt w ZG nie jest zainteresowany wprowadzaniem takich zmian i nawet gdyby ktoś odważył się taki wniosek złożyć to nie ma on większych szans na wdrożenie. Po prostu ręce opadają :evil:[/quote]mnie już dawno opadły
-
Pozostawiam bez odpowiedzi, bo uważam, że dalsz dyskusja do niczego nie doprowadzi.
-
[quote name='elżbietarusos']Draczyn ,czy Ty zawesze musisz być dla mnie niemiła ? Właściwie to się już do tego przyzwyczaiłam i nie robi to na mnie większego wrażenia. Wiem zaraz napiszesz , że jesteś tylko szczera i masz prawo mieć swoje zdanie. Znam to na pamięć. Uważam , że z moimi psami wszystko jest O.K. Żyją długo i szczęśliwie , czasami odnoszą sukcesy wystawowe. Nie będę więc sztucznie wydzielać im jedzenia . Mają takie jakie lubią i w takiej ilości w jakiej chcą . Ruchu także mają tyle ile chcą . Do ich dyspozycji 2 ha , a że nie robią sobie co dnia treningów , to chyba nic zdroznego . Są psami do towarzystwa , nie użytkowymi. Nie chorują , żyją dłużej niz u innych hodowców , są radosne . Nie zamierzam tego zmieniać , bez względu na komentarze.[/quote]Mam prawo mieć własne zdanie, to najczęściej ty piszesz. Moja wypowiedż to tylko sprostowanie, dlaczego zabrzmiała niemiło - nie rozumiem. Napisałam to co jest oczywiste. Przecież ja nie krytykuję Twojej hodowli, a jeśli to gdzieś zauważyłaś to przytocz cytat. Tutaj na dogo hodowli jako takiej nigdy nie krytykowałam. Ty poprostu, tak jak gdzieś już pisałaś lubisz się kłócić , a ja nie bardzo, więc skończmy tą dyskusję, bo odbiegamy od tematu- skandal w Sopocie
-
[quote name='orsini']Draczyn zaraz ruszylo:)) myslalam, ze masz dla mnie meza albo cos:)))))a tu nic[/quote]O tego męża to najtrudniej, bo jakma być i ładny i mądry i jeszcze lubić psy, to najlepiej weż sobi żonę . u babek jest więksy wybór, a dzieci i tak nie chcesz
-
[quote name='elżbietarusos']Tak , chodziło o jej nadwagę. Teraz sędziowie piszą moim psom , że są " w zbyt dobrej kondycji " , co oznacza to samo , ale z logicznego punktu widzenia winno być traktowane jako atut nie zarzut. Mimo iż zaletą jednak nie jest , brzmi wcale nieźle .[/quote]To też nie jest zaletą, bo jeśli pies jest w nadmiernej kondycji, to albo jest nieprawidłowo żywiony, albo jest niewystarczająco wybiegany, albo ma zmiany hormonalne. Innej przyczyny nie znam
-
[quote name='JustynaJK']może miało być nieco puszysta?[/quote]Sędzia też człowiek i może się pomylić. Ten tylko śie nie myli, kto nić nie robi
-
Najgorsze jest to , że częso wybierani delegaci jadą sobie poprostu na wycieczkę i nie uważają za stosowne zabieranie głosu na Walnym Zgromadzeniu, a b. często są to ludzie z jakiejś prywatnej listy, niebyt dobrze zorientowani i nie mający wogóle siły przebicia
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Draczyn replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='Asiaczek']Co tam takiego jest, w tym ZG, że problemy z tym, problemy z tamtym itp. Co jest? pzdr.[/quote]Tam odką zabrakło ś.p. Pani Czekajewskiej są ze wszystkim kłopot, a najgorsze, że nie uważają za stosowne odbierac telefonów, a pozatym nie odpowiadają na listy maile itp. Są tak wielcy, że nie rozmawiają z "hoLotą", tylko zapominają, że żyją z naszych składek -
Uważam ,że takie sprawy powinien załatwiać Zarząd Głowny i przesłać zbiorowo listę aktualnych przydomkó dozatwierdzenia, a nie zwalać wszystko na hodowców, z których większość nawet o tym nie wie. Ja np bywam na wszystkich zebraniach i dopiero tutaj dziś się otym dowiedziałam. Przecieżżż to żadna tudność wydrukować listę z komputera i wysłać, a pojedynczo każdy hodowca ???????? - czyj to taki mądrypomysł, robienia większego bałaganu niż jest
-
[quote name='PIKA'][quote name='Draczyn'][quote]A tak przy okazji na Klubówce dowiedziałam, się z opisu sedziego, że pies "ma psie oczy" :o :lol:[/quote]Czy to powiedział sędzia, czy tłumacz przetłumaczył, czy też pisarczyk napisał.[/quote] :niewiem: Nie podsłuchiwałam sedziego :oops: :wink: Na karcie opisów dwóch psów tak widnieje i to raczej w pozytywnym kontekście :D , ale widnieje ktoby tego po drodze nie przekręcił :wink: I tak podałam jako ciekawostke :wink:[/quote]To napewno tłumacz, lub pisarczyk przekręcił, bo przecież wiadomo, że pies nie może mieć nie psich oczu. Najczęściej takie kwiatki wynikają z błędnego tłumaczenia, gdy sędziuje sędzie z zagranicy
-
[quote name='aneta']Ja też będę - 2 czarne pudle :)[/quote]Czy ktoś z Was słyszał o sędzinie Nagler Madal, która sędziuje m.in. pudle i buldogi fr. W katowicach w 2006ym?????????????
-
Bardzo fajne i na czasie
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='Viris']Mozna kupic puste wiaderko np na allegro.[/quote]To nawet o tym nie wiediałam. Ja nigy nie korzystałam z Allegro -
[quote name='maga18'][quote name='paniMysza']nie widze zdjęcia :-?[/quote] ja tez nie :([/quote]Wczoraj póżnym wieczorem jeszcze było, to było zdjęcie sędziego z asystentem. Jakieś czary mary, że zniknęłó
-
[quote name='_beatka_']czyli klarcia sama sobie imie wybrała:) mam jeszcze jedno pytanie, bajt jest bardzo grzeczny ale dzis na spacercku chciał pozreć suchy chleb za co go skarciłam ale później złapał opakowanie po papierosach i zwiał pod samochód...oczywiście złapałam go za tylna noge i wyciagnęłam, dostał burę a jak drugi raz chciał złapać pudełko i krzyknęłam że nie wolno to nie wziął więc dostał nagrodę...i tu zaczynaja sie problemy, bo widze ze z tego malucha rośnie nielzy ancymonek!jak go oduczyć?[/quote]To ciężka sprawa. najlepiej iść z nim na szkolenie. Na Bemowie na lotnisku takie szkolenie się włąśnie powinno zaczynać
-
[quote name='ats']Ha, ha - no ta ja mam coś na temat - po tym weekendzie moja namietność w sosunku do buldożków wzrosła jeszcze o jakies 1500%. zdecydowanie moje niezabuldożenie jest tylko chwilowe...[/quote]Bardzo się cieszę, że przybędzie zabuldożonych pasjonatów
-
[quote name='ats']ja witam i znikam - mam moc pisania, ale i bardzo dobry humor po weekendzie!!!!!!!!!!!![/quote]Wracaj do nas Ats, jak najprędej [quote name='_beatka_']dobra ja lece juz na zaliczenie na uczelnie-trzymajcie wszycy za mnie kciuki:) :kciuki:[/quote]Beatko trzymamy mocno kciuki
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='_beatka_']no własnie a ja chciałam takie pudełko na karmę kupić w zoologicznym to poiedzieli, że to producent dodaje do wybranych karm tylkow ramach promocji :-?[/quote]To nie jest pudełko, a ogromny kubeł plastikowy, jeśli będziesz chciała, to postaram się go dla Ciebie załatwić -
A tak przy okazji na Klubówce dowiedziałam, się z opisu sedziego, że pies "ma psie oczy" :o :lol:[/quote]Czy to powiedział sędzia, czy tłumacz przetłumaczył, czy też pisarczyk napisał. Często się zdarza, że w opisie jest zupełnie co innego niż chciał powiedzieć sędzia, a gdyby on dokładnie czytał wszystkie opisy, to nie skończyłby do wieczora
-
[quote name='Toller-Fox']Dobre, dobre, niby jakie miał mieć, ludzkie? :lol: A nam też ktoś ciagle robi zdjęcia, i ja siejeszcze z tego cieszę, że mój pies siepodoba. Logiczne jest że mając pięknego psa, nikt z nim nie będzie chował sie za parawanik. Ale tu chyba nie chodziło o zaplątanie, tylko o to, że ten samek na zdjęciu był jakiś żółtawy, bo draka trwała długo o kolor sierści. Pewnie niepożądane, czy co? Nie wiem, u nas wszystkie odcienei rudo-czerwonego są właściwe. WIęc teraz pytanie : czy ten pies jest taki żółtawy - na stronie ich jest taki śnieżnobiały :D I czy to tez jakaś wada, a jak tak to o ile większa o 1 cm powyżej normy..... :D [b]Draczyn[/b]- ten piesek na dole jest przepiękny. Szczególnie uszyska :D[/quote]Dzięki, bardzo się cieszę, że Ci się mój podpis podoba. Pzdrawiam
-
[quote name='Savannah']napisze, jak minie termin zgłoszen :wink: nie ma sprawy dostaniesz grzywki :wink: mam nadzieje że zgłosiłas swoje?[/quote]A ja poproszę buldogi francuskie
-
Fajne i dobranocwszystkim
-
[quote name='Iwona']Dzieki serdeczne za tak ważną informację :D . Zobaczę w naszym sklepie czy jakąś maja i kupie na "spróbowanie'. Jak dziewczyny sie nia zainteresuja to spróbuję je przestawić. Jka myslisz- czy mozna bez konsultacji z lekarzem zastosować którąś z diet "nerkowych lub anty alergicznych- przeczytałam kilka interesujących diet Hillsa- musze jednak jeszcze poczytac na temat amyloidozy ischorzń nerek. Akurat te diety charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem białka.[/quote]W moim przypadku Hills sprawdza się idealnie. Suka jest jezcze żywa i zdrowa. a niedługo będzie miała 11 lat i miała 2 mioty
-
[quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Podnoszę temat do góry