-
Posts
8198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Draczyn
-
[quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn'][quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn'][quote name='-Magda-']Superancki mops :D[/quote]Prawda - mnie te się on podoba. Ciekawe skąd Misiaczek bierze te wszystkie dziwolągi[/quote] Draczyn mam tego mnóstwo...tyle,że nie wszystko się nadaje na forum,ze względu na cenzurę :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]To jakieś pornosy????????/[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/11.gif[/img][/quote] Nie pornosy...ale też nie na forum publiczne.Wiesz jak to jest...dostaję pełno maili,zawsze coś ktoś przyśle śmiesznego,jakieś filmiki,animacje,slajdy,fotki.Przez te lata uzbierało się parę folderów. :D[/quote]Zartowałam, tutaj napewno nie wszystko się nadaje[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/12.gif[/img]
-
[quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn'][quote name='-Magda-']Superancki mops :D[/quote]Prawda - mnie te się on podoba. Ciekawe skąd Misiaczek bierze te wszystkie dziwolągi[/quote] Draczyn mam tego mnóstwo...tyle,że nie wszystko się nadaje na forum,ze względu na cenzurę :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]To jakieś pornosy????????/[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/11.gif[/img]
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='misiaczek']A czy to nie może być jakiś zwykły,zamykany pojemnik? :wink: :D[/quote]Oczywiście, ale bez przesady. Jeśli karma stoi rok , to może zwietrzeje. U nas idzie 1 wore na 10 dni i bardzo często nie wysypujemy do pojemnika i nie zauważyłam , aby wietrzała. Jeśli ma stać długo , to jasne, żę w pojemniku[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/aniolki/10.gif[/img] -
[quote name='PARSONRK']ulżyło mi :wink: :fadein:[/quote][img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/90.gif[/img]
-
[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/90.gif[/img] buziaczki
-
Dzisiaj jakoś wcześniej skończyłaś. Nadal jest wszystko ok [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/1.gif[/img]
-
[quote name='SH']Dokładnie tak samo wygladają zebrania w Katowicach :( Skoro na sali są sami "starzy" to skąd we władzach oddziału mają się znaleźć jacyś "młodzi" -> czytaj młodzi duchem, z pomysłami i zapałem do ich realizacji, nastawini na psiarstwo a nie szczenięcy biznes itd.[/quote]No i jak tu ma być dobrze. Moim zdaniem zasiedzenie zbyt długo na tym samym stołku nie jest najlepszym rozwiązaniem, a ostatnio to właśnie obserwuję i b. mnie to martwi. Nawet egzaminy asystenckie i sędziowskię są ostatnio trudne do przebrnięcia - chyba ze strachu przed konkurencja. CCoż nie najlepiej się dzieje[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/30.gif[/img]
-
[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Beatko żadnego psa nie szkoli się na agresję, a wręcz przeciwnie. Psy nadmiernie agresymne odsuwane są od hodowli. Ja Ci pisałam o szkoleniu na psa towarzysza, a ile teraz kosztuje - nie wiem. Musisz dowiedzieć się w Związku Kynologicznym[/quote] [url]http://www.zkwarszawa.org.pl/oplaty.html[/url] Tutaj jest wszystko podane[/quote]Ty jak zwykle Anutko wszystko wiesz. Co byśmy bez Ciebie zrobili????????????????????????????????
-
[quote name='SH']Można też mieć nadzieję, że w naszym związku zadziała zasada kropli drążącej skałę zwana niekiedy zasadą małych kroków :wink: Jeśli na kolejnych walnych zebraniach i zjazdach delegatów będzie podnoszony ten problem to być może ktoś z decydentów jednak zauważy problem i zechce coś w tej sprawie zrobić :roll: ...a póki co to, jak już lata temu wyśpiewał Młynarski, róbmy swoje :D[/quote]Masz rację. Mnie tylko zawsze wkurza, że wszyscy narzekają, a na zebrania nikt prawie nie chodzi. U nas w Warszawie na zebrania przychodzą tylko sami działacze i parę osób z hodowców, których na palcach jednej ręki można policzyć. I gdzie tu można mówić o naprawieniu sytuacji
-
Beatko żadnego psa nie szkoli się na agresję, a wręcz przeciwnie. Psy nadmiernie agresymne odsuwane są od hodowli. Ja Ci pisałam o szkoleniu na psa towarzysza, a ile teraz kosztuje - nie wiem. Musisz dowiedzieć się w Związku Kynologicznym
-
[quote name='_beatka_']oh dziekuje, dziekuje:) ale jutro mam ta felerna chemie to dopiero jutro trzymajcie kciuki super mocno ok? :wink:[/quote]To dobrze Ci poradzę , zamknij ten komputer dzisiaj i poucz sie, a jutro sie zobaczymy i bedziemy znow CCi klaska ć
-
Pani Marzenko, ja zgłosiłam po 2 psy, na wystawę jesienną i zimową. Opłciłam na poczcie jednym kwitem za dwie wystawy. Z głoszenia wysłałam również pocztą listami poleconymi. Obwiam się, czy wszystko doszło i czy będzie ok. Pozdrawiam i czekam na odpowiedż
-
[quote name='_beatka_']różne opinie słyszałam o szkoleniach a w niektórych sama brałam udziała jak miałam praktyki w szkole psów policyjnych więc wiem jak to wyglada...problem lezy tylko w kradzieżach bo poza tym jest grzeczny i karny...aha dzis obgryzł mamie buty bo zostawiła w zasiegu psiego pyska jak bajt był sam :-?[/quote]Ja wysłałam trzy buldożki z mojej hoowli na szkolenie i wszystkie trzy dostały złote medale. Szkolenie policyjne to co innego. W ZKP szkoli się najpierw psa na psa tpwarzysza t.zw PT
-
[quote name='_beatka_']juz po egazminie-zaliczyłam na 4 :BIG: a swoja drogą mops jest komiczny:D[/quote]Brawo Beatko, sprawiłaś nam duża radość :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
-
[quote name='efra-husky']Ile jeszcze mogę czekać? 28.07 złożyłam metryczkę, poopłacałam wszystkie składki i czekam na rodowód. A tu ani widu, ani słychu :-? 2, 3 miesiące to standard?? Dodam, że wniosek o rodowód złożyłyśmy w oddziale Krakowskim[/quote]No niestety nikomu się w Zarządzi Głównym obecnie nie spieszy
-
[quote name='SH']Tylko skąd brać tych młodych ludzi z inicjatywą i zapałem do pracy :niewiem: Od czasu do czasu pojawiają się na spotkaniach sekcji "młodzi gniewni", ale jak się zorientują, że nie da się tą drogą na skróty dojść do championatów to znikaja równie niespodziewanie jak się pojawili :([/quote]Smutne ale prawdziwe. Młodzi ludzie z głową na karku zajęci są obecnie karierą zawodową i nie mają czasu na działalność społeczną. ale może wśród nich znależliby się jeszcze jacyś psjonaci - psiarze. No ale tych prawdziwych psiarzy z zamiłowania też jest niestety b. mało. Ponarzekaliśmy trochę. Pozostaje chyba bicie głową w ścianę tak długo, aż mur się zawali. Gorzej gdy głowa pęknie
-
[quote name='BiBi']Draczyn, ta sędzina sędziowała pudle na klubowej w Opolu. Powiem tylko tyle, ze większość psów miało opory, aby do niej podejść :( Tak jak Sonya napisała, będziemy we Wrocławiu, tyle, ze nie jako wystawcy :D :D :D[/quote]Czy to znaczy , że psy jjej nie lubiły, czy też sędziowanie było do bani?????????. Dla mnie dziwny jest ten zestaw: pudle , buldożki, Labradory, a czy to starsza kobieta, że ma uprawnienia na wiele ras?
-
[quote name='-Magda-']Superancki mops :D[/quote]Prawda - mnie te się on podoba. Ciekawe skąd Misiaczek bierze te wszystkie dziwolągi
-
[quote name='SH']Smutne to wszystko - są pomysły, jest w ludziach inicjatywa, chęć działania, ale wygląda to na :wallbash:[/quote]Ja już jestem w tj organizacji z małymi przerwami od 1976 roku. I muszę z przykrością przyznać, żże zmienia się na coraz gorzej. Kiedyś było naprawdę lepiej, a powinno być odwrotnie. Myślę, że najwyższy czas, aby młodzi wzięli ster w swoje ręce
-
I znów muszę podnosić temat do góry, aby nie zginął w tłoku. Dobrze byłoby aby znalazł się on w końcu na górnej półce
-
[quote name='matrix.....'][quote name='Hebulka'][quote name='matrix.....']to dla mopsa też będzie nieprawidłowy ... :)[/quote] Bf musi mieć przodozgryz, a mops ma mieć dolną wargę wysuniętą do przodu ,co jak pisze pan Kuchlewski może wystąpić również przy zgryzie cęgowym[/quote] tzn że zgryz cęgowy też jest prawidłowy u mopsa, a jak to jest u mopsów -chodzi o wysunięcie do przodu wargi czy żuchwy?[/quote]Hebulka musi wrócić, aby dać odpowiedż, a ona już pewnie u mopsów
-
[quote name='Hebulka'][quote name='matrix.....']to dla mopsa też będzie nieprawidłowy ... :)[/quote] Bf musi mieć przodozgryz, a mops ma mieć dolną wargę wysuniętą do przodu ,co jak pisze pan Kuchlewski może wystąpić również przy zgryzie cęgowym[/quote]Czyli ten na górze ma zgryz prawidłowy? Dzieńdobry Hebulka. Chwaliliśmy Cię dzisiaj z jednym z Twoich przyjaciół. Czy uszy Cię nie piekły?
-
[quote name='matrix.....']to dla mopsa też będzie nieprawidłowy ... :)[/quote]U psów do towarzystwa są w każdej rasie inne zgryzy. Nigdy nie miałam mopsów. Znam się tylko na tych psach, które miałam
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='matrix.....']widziałem mniejsze bardzo ładne nawet blaszane z firmy Pedigree jakiś czas temu w sklepie Auchan, może miały pojemność 3-4 kg, w każdym razie dla jednego małego pieska na pewno byłyby bardzo dobre do przechowywania karmy[/quote]To jest cenna informacja -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
Draczyn replied to Viris's topic in Buldog francuski
[quote name='matrix.....'][quote name='_beatka_']no własnie a ja chciałam takie pudełko na karmę kupić w zoologicznym to poiedzieli, że to producent dodaje do wybranych karm tylkow ramach promocji :-?[/quote] w ubiegłym roku tak faktycznie było do karmy 15 kg royal dodawali gratis pojemnik, w ten sposób mam dwa pojemniki które doskonale się sprawdzają w naszym przypadku :)[/quote]My też w ten sposób mamy kilkatakich pojemnikOw, ale jak na jednego psiaka, gdy ktoś nie ma miejsca w domu, to jest on trocę za duży, anie wiem, czy są mniejsze