-
Posts
1576 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by HebaNova
-
nie znam jeszcze terminu
-
Puli, racja - zbyt piękne. wychodzi na to ze pod opcję bezsmyczową możnaby podciągnąć poszczucie i atak - wtedy też będzie wypłata? wątpię. za dużo jest "ale", "kruczków" i "drobnych druczków" w takiej opcji. trzebaby dobrze się wczytać w ogólne warunki.
-
[QUOTE] "U mnie" tzn gdzie? I też na smyczy? [/QUOTE] ja tez pracuje w ubezpieczeniach tylko w innej firmie. a co do smyczy czy kagańca to regulują to kodeks cywilny, ustawy i poszczególne regulaminy.
-
najlepiej wszsytkiego po trochu i zeby bylo blisko dworca pks - albo tak zebym dala rade w obcym miescie dojechac komunikacją. :)
-
no to kiepsko ze razem ze zdrowotnym, nie kazdy piesek bedzie sie kwalifikowal. u mnie mozna samo oc :multi: ale za to nie ma zdrowotnego :angryy:
-
ale jej chodzi o ubezpieczenie oc a nie zdrowotne
-
co do OC to nie jest interpretacja czy jakies szczegolne warunki zadnego towarzystwa, tylko po prostu oparcie sie na kodeksie cywilnym, ustawach i konkretnych regulaminach. i tylko to jest wiążące. posiadacz psa jest odpowiedzialny na niego i wiadomo, że jeśli na danym terenie obowiązuje smycz i kaganiec (np.autobus) to jeśli pies będzie bez i kogoś ugryzie czy coś zniszczy to z ubezpieczenia nie bedzie pieniedzy bo to jest rażące zaniedbanie. ale jeśli autobus gwałtownie zahamuje, pies sie na kogos przewróci czy wyrwie wam smycz z ręki i skoczy na kogoś i potarga czy pobrudzi ubranie to jak najbardziej polisa chroni w tym wypadku. trzeba podejść do sprawy logicznie i zdroworozsądkowo. jeśli pies coś zniszczy mimo naszych wysiłków, zabezpieczeń i ostrożności to wtedy okej, nie jest to rażące zaniedbanie. i wiadomo, że trzeba miec cos na udowodnienie ze wina jest nieumyślna - zerwana smycz, świadkowie, itd. ps. w mojej firmie nie ma zwyżki za agresywe rasy :p
-
pomóżcie mi proszę, bede niedługo jechać z Katowic do Gdańska PKSem - jak nazywa się dworzec na którym będe wysiadać? (bo znalazłam 2 adresy - jeden na 3Maja a drugi na Dmowskiego... ) czy z tego samego dworca jest odjazd z powrotem? czy ktos z was się orientuje? poza tym co można robić przez jeden dzień tam u was? co mi polecacie? będę niezmotoryzowana i do dyzpozycji kilka godzin.
-
Pikuś się przypomina na dobranoc
-
moze niech kazdy kto sie wybiera wklei tu zdjecie swojej psinki :loveu:
-
Pikusiek jest przepiękny, jak będzie rozreklamowany to na pewno znajdzie domek Kochani z Uciechowa, jak ktos bedzie dysponował aparatem to prosimy o więcej fotek
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
HebaNova replied to mosii's topic in Już w nowym domu
:tort: :new-bday: :BIG: -
* nie zapomnij na stronce umieścic dokładnej mapki dojazdu dla zmotoryzowanych i jakiś informacji dla osób korzystających z komunikacji miejskiej - jakie linie tam dojezdzają, na jakim przystanku trzeba wysiąść - to zachęca ludzi * zamieść też listę potrzebnych rzeczy w schronisku - karma, środki czystości, obroże, smycze - trzeba popytać pracowników czego brakuje - niech ludzie przynoszą * godziny otwarcia i warunki adopcji psów, co trzeba ze sobą mieć np dowód osobisty, własną smycz itd, wysokość darowizny za pieska - zeby ludzie nie byli zdziwieni przy ewentualnej adopcji
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
HebaNova replied to mosii's topic in Już w nowym domu
taka cudowna wiadomość :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
ta dalmatynka to suczka? na ile oceniasz jej wiek? nawet schroniskowe psiaki na spacerkach potrafią się uśmiechać :loveu: spacer to bardzo dobra rzecz, można pieska troszke poznać, przypomnieć mu "normalnego" świata, pouczyć komend, dobrze ze kierownictwo pozwala na wolontariat, przynajmniej w tej sprawie pieski mają szczęście
-
[B]Dogsmoq -[/B] gratuluję pomysłu i życzę wytwałości, psiaki na pewno się odwdzięczą merdaniem ogonków :) moze opowiesz cos o tym schronisku - dużo macie psów? czy wolontariat jest mile widziany? [B]Pixie[/B] - jak zwykle czujna i pomocna:loveu:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
HebaNova replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
moja wrzucona w poniedziałek, taka z owieczkami na odmianę :cool3: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
HebaNova replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
no nie "buuu" tylko "huuura" bo załapiesz sie na 2 runde :loveu: -
Figuska przepiękna, az sie nie chce wierzyć że takie cudowności biorą sie ze schronów. [SIZE=1]jesli sobie zyczysz to moge wstawić zdjęcia, wyślij na adres [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][email protected][/SIZE][/EMAIL]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
HebaNova replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
dziekuje bardzo za adresik i oficjalnie rozpoczynam drugą turę karteczek :loveu: i mnóstwa pozytywnej energii -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
HebaNova replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
czy jakas dobra dusza moze mi wyslac na pw adresik? prosilam na gg i pw ale nie dostalam odp ; ( -
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: brak mi słow
-
moj psiak tez daje lapke jak go głaszczę i wyciąga przy tym pazury prawie jak kot - zeby zaczepic sie dobrze nimi :evil_lol: najlepiej o sweter czy cuś. robi wtedy taką poważną i natchnioną minę... :saint1: :loveu: