-
Posts
2176 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by efra-husky
-
[quote name='sh_maniak']Nie Gabi chowów było ok 10 ;) czarnuchy i rudaski.[/quote] Martuś faktycznie coś mnie przyćmiło ;) Od tej całej cyrylicy w oczach mi się pląta :D Raz jeszcze więc stawka Chow-Chow PSY kl. młodzieży GORDENAS BEPROTO kl. pośrednia CRISTOFER BOHEMIAN HAKO kl. otwarta P'FORDX O'BACK VELVET LIETUVOS LIUTAS kl. championów STAR ATTRACTION OF THE ROYAL CLUB SYU SHERRY RED kl. weteranów DORIS ANDRA SUKI kl. młodzieży ZEMYRA LIETUVOS LIUTAS NIKI kl. otwarta SYU SHERRY RED VELVET VALENTINE LIETUVOS LITUAS kl. championów POLINA VAN LI'ZANEI Teraz już wszystkie psiaki są w stawce ;) Przepraszam Cię Błyskotko za wprowadzenie w błąd ;)
-
[quote name='Martyna']czy moge sie usmiechnac o stawke flat coated retrieverow?[/quote] Martyna - Coated Retriverów we Lwowie na wystawie nie było ;) Z Retrieverów były tylko Goldeny oraz Labradory ;)
-
[quote name='Błyskotka']Gratulacje :multi::multi::multi:. Bardzo proszę o stawkę Chow Chow :modla:.[/quote] We Lwowie był aż jeden chow-chow ;) Pies, kl. młodzieży - GORDENAS BEPROTO
-
[quote name='maga18']a gołe doopki??? byly jakies? :cool3: po ang. to chinese crested dogs[/quote] Madziu w końcu mogę ci napisać staweczkę ;) PSY kl. baby ARAMIS MON SHER PETIT kl. szczeniąt CARBON COPY N'CO kl. pośrednia SECRET POKAŻ KLASĘ kl. championów VIVAT SANRAIZ CHAIM OF BELZ SUKI kl. pośrednia SECRET RODOWE ZŁOTO kl. otwarta ALKA-TRAST RAFAELA Od razu przepraszam za błędy w imionach psów, ale cały katalog jest napisany cyrylicą ;)
-
Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007
efra-husky replied to cenzo's topic in 2007
a ja od rana próbuję się dodzwonić czy mają moje zgłoszenie i ciągle zajęte :shake: I niby jak tu potwierdzić zgłoszenie? -
Madzia staweczkę ci podam ale dopiero po południu. Wczoraj byłam poza domem a teraz jestem w pracy i zapomniałam katalogu :eviltong: No chyba, że ktoś ma katalog i podrzuci stawki ;)
-
Agappe żadnych Akit nie było ;)
-
Specjalnie dla ciebie Dzidtka ;) Lhasa Apso PSY - kl. otwarta - AKIS ŚNIEŻNY LEW SUKI - kl. championów - BONA ŚNIEŻNY LEW To cała stawka ;)
-
Madzia przepraszam. Marcie padł telefon i sama się z opóźnieniem dowiadywałam o wszystkim ;) a do tego wczoraj nie miałam dostępu do komputerka ;)
-
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
efra-husky replied to piotrjan's topic in Wystawy
Ja nie jechałam. Z dziewczynami jechała Marta ;) Wrócili przez przejście w Medyce, ale na granicy stali 5 godzin w drodze powrotnej z Ukrainy Ogólnie z tego co Marta opowiadała to droga fatalna i jak stwierdziła cała ekipa wracająca z wystawy - na Ukrainę jedzie się tylko raz bo więcej nikt za żadne pieniądze nie chce tam wrócić ;) Zarówno drogi, jak i sama wystawa - fatalne -
Dzidtka widziałam twojego syneczka :) Cudeńko :D
-
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
efra-husky replied to piotrjan's topic in Wystawy
Lwów - sędzia: Irina Azen PSY kl. baby JERJEMEJ Z OSTROWA OTRADY kl. championów EASY RIDER HYDRARGIUM - nb. SUKI kl. młodzieży FULL OF ENERGY Potęga Naturalności kl. pośrednia IDNI SAWYNGA A NORDIK CIELJEHŻJER - res. CACIB kl. championów TIWAYE ASANPI FOT POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek PRECIOUS PEPPER OF NORDICA - nb. To cała stawka ;) -
No to i husky się pochwalą, bo wróciły z Lwowa ;) Moja córeczka - CAJC i BOB Junior a mama - TIWAYE ASANPI FOR POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek - CACIB, BOB i II BOG :)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
efra-husky replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='ewka122'][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B]Stawka na Białystok[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Psy - Dogs [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1213 [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa młodzieży - Youth Class 5 1214 - 1218 [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial]NORTH POLE STAR Dwie Korony[/FONT] CERBER Husky Team [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 1219 - 1221 [/COLOR][/FONT] Oumaik's BAY OF PASSION Arktogea QUICK DEMON [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa otwarta - Open Class 6 1222 - 1227[/COLOR] [/FONT] [FONT=Arial]FOCUS EXPRESS Dwie Korony[/FONT] [FONT=Arial]SWIFT WOLF Fortunatus[/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa championów - Champion Class 3 1228 - 1230 [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial]EASY RIDER Hydrargium [/FONT] [FONT=Arial]FIRST EXPRESS Dwie Korony [/FONT] EXPLORER BEAR Hydrargium [FONT=Arial][COLOR=red]Suki - Bitches[/COLOR] [/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa szczeniąt - Puppy Class 4 1231 - 1234 [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa młodzieży - Youth Class 8 1235 - 1242 [/COLOR][/FONT] [COLOR=black]HESPEROS Sądeckie Pieszczochy[/COLOR] [COLOR=black]ROYAL LOVELY AMBER Eskimoski Domek[/COLOR] ROYAL LOVELY SUN Eskimoski Domek CHIMERA Husky Team FULL OF ENERGY Potęga Naturalości [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1243 - 1244 [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]Klasa otwarta - Open Class 9 1245 - 1253[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=black]FAMA Sądeckie Pieszczochy[/COLOR][/FONT] Arktogea VENICE EVENING FALLS Potęga Naturalności[/quote] No to i my dopisujemy się do stawki ;) GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW W SOPOCIE :) -
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
efra-husky replied to piotrjan's topic in Wystawy
GRATULACJE dla Kasi :) Wczoraj natomiast we Lwowie: FULL OF ENERGY Potęga Naturalności - CAJC i BOB Junior TIWAYE ASANPI FOR POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek - CACIB, BOB i II BOG :) -
:evil_lol: prawdę mówiąc nie miałam na ten rok w planie czołgania się na stok :evil_lol: :eviltong: Ale bardzo mi smutno i przykro, że nie będę mogła w tym roku z wami być na zlocie :-( Bawcie się dobrze i wybawcie się również za mnie :cool3: bo ja niestety będę "kiblować" w pracy :angryy: Mam jednak nadzieję, że na przyszły rok wszystko nadrobimy :evil_lol:
-
Aguś czy pieniążki do ciebie dotarły???
-
Madziu no właśnie o to chodzi, że Słowacy nie wymagają tych badań. Dla nich wystarczy paszport dla psa ;) Po prostu - POLAK POTRAFI :shake: Dla tych, którzy nie dostali potwierdzeń daje go w linku. Wystarczy wydrukować i wypełnić ;) [URL]http://img247.imageshack.us/img247/3744/111kk9.jpg[/URL] Życzymy wszystkim powodzenia zarówno na wystawie jak i w drodze powrotnej do domu ;)
-
Eli numer telefonu 8 0322-33-34-35 a email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='Matakia']Efra - czy jasno sprecyzowałaś im sytuację, że dotyczy Polskich psów wjeżdżających z powrotem do Polski? Rozmawiałam wczoraj w swoim oddziale ZK i osoby jeżdżące na wystawy stwierdziły że w ww sytuacji nie potrzeba badań.[/quote] Tak Edytko - już jaśniej się sprecyzować nie dało ;) Interesowały mnie warunki wjazdu do Polski polskich psów ;) ale na granicy nie ma znaczenia skąd jest pies, jeśli wjeżdża się z kraju spoza Unii Europejskiej to trzeba mieć obowiązkowo badania.
-
Na stronie Lwowa jest rozpiska ringów :p [URL]http://www.ksu.lviv.ua/?pg=main[/URL] [quote] Pасписание рингов [B]Pинг №1-Ирина Азен-Белорусь[/B] 11.00-чемпионат по голым собакам 11.30-чемпионат по фр.бульдогам 12.30-немецкая овчарка 13.30- v группа по очередности пород в каталоге,кроме голых собак. 14.30-к/о,бриар,бернский зененхунд,пон,бульмастиф,немецкий дог,ротвейлер,ч.терьер,фила. Вне классификации ФЦИ. [B]Pинг№2- Кочиш Шандор-Венгрия -[/B]вся вторая группа,кроме шнауцеров и собак II группы,которых судят другие эксперты. [B]Pинг №3-Иштван Чик-Германия[/B] 11.00-спецвыставка пуделей 12.00-вся IX группа,кроме пуделей,IV группа-вся. [B]Pинг №4-Иштван Антал-Ъумыния[/B] Вся III и вся VIII группа по очередности собак в каталоге. [B]Pинг№5-Татьяна Шиян-Украина-[/B]ка-де-бо,колли,шелти,юро,подгалянка,бувье,анг.мастиф,мастино,леонбергер, ньюфаундленд,сенбернар,пуделя,мексиканская голая,VI,VII,X группы. [B]Pинг№6-Карел Горжек-Чехия[/B] вельш корги пемброк,цвергшнауцер,шнауцер и ризеншнауцер. Конкурсы: Племпара-Т.Шиян Племгруппа-Т.Шиян Юный хендлер-Т.Шиян Бэст бэби-Карел Горжек Бэст щенков-Ирина Азен Бэст юниоров-Т.Шиян Бэст ветеранов-И.Азен 1группа-Т.Шиян 2 группа-Кочиш Шандор 3группа-Иштван Антал 4группа-Иштван Чик 5группа-И.Азен 6,7 группы-Антал Иштван 8 группа-Карел Горжек 9 группа-Иштван Чик 10 группа-Карел Горжек Бэст ин Шоу-Т.Шиян [/quote]
-
dzięki za cenne informacje christoph :) Granicę PL-UA będziemy przekraczać w nocy także mamy nadzieję, że bardzo długo stać nie będziemy, ale oczywiście zapas czasowy mieć będziemy. Co do powrotu to wracamy przez Słowację :eviltong: Wczoraj dzwoniłam na przejście graniczne i niestety potwierdzili informacje, że bez badań na przeciwciała do Polski nie wjedziemy :shake: Z przejść granicznych wracają wszystkich do Korczowej; tylko tam odbywa się kwarantanna; tylko tam mają przygotowane klatki dla zwierząt na kwarantanne. Wprost kierownik przejścia granicznego w Medyce mi powiedział, że wyjedziemy bez problemu natomiast do Polski nas nie wpuszczą bez badań :shake: Polska na przyjęcie tego przepisu miała pół roku karencji, dlatego osoby które wcześniej jeździły do krajów spoza UE mogły jeździć bez badań. Teraz niestety bez badań ani rusz, dot. to tylko wjazdu do Polski z krajów, które nie są członkami Unii Europejskiej. Dlatego też my od razu po wystawie jedziemy na przejście graniczne w Uzgorod (przejście Ukraińsko - Słowackie) i będziemy wracać do domu przez Słowację ;)
-
[quote name='olekg18']Efra-a widzisz i jak orgnizujesz zlot? Co?hihihi[/quote] :evil_lol: Przepraszam ;)
-
[quote name='olekg18']Efra-rok temu tez była 9 i 10?[/quote] Oleq zastrzeliłeś mnie tym pytaniem ;) Nie pamiętam jakie numerki domków były w zeszłym roku ;)
-
[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Ja mam tylko pytanko[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Skoro Efra nie jedzie(przynajmniej tak z listy wynika) to kto odbierze klucze do domków, w zeszłym roku mogła je wziąć jedynie osoba na której nazwisko zostały domki zarezerwowane???[/COLOR][/B][/quote] Pati nie martw się ;) Dzwoniłam do ośrodka i wszystko załatwione. Pani wie, że osobiście nie zgłoszę się po odbiór kluczyków i bez problemu wyda kluczki od domków Agnieszce ;) Zarezerwowane domki mają numery 9 i 10 :eviltong: Agga bardzo przepraszam za to całe zamieszanie; niestety pewnych sytuacji nie byłam w stanie przewidzieć :shake: