-
Posts
5388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Teklunia
-
[quote name='asher'] Kasiu, dziś ponownie spotkaliśmy z burkmi Figę. Pochwaliłam się, że cię znam ;) [/quote]prawdę mówią, że świat jest mały :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Teklunia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu, a co oznacza taka kropka? U mnie takich nie stawiali... Ja chcialam niesmialo poprosic o Edwarda, bo dawno go nie bylo :oops: -
[quote name='g_o_n_i_a']Hej Kasiczko :loveu: hej Gosiaczku :) [quote name='mmbbaj']Cudne są! Lubię je bo są takie śmieszne :lol: Tylko śmierdzą rybkami chyba bardziej niż foczki :cool3: Zdjęć mało:mad: A prosiłam :p W tym tempie skończymy oglądać zdjęcia z Majorki gdzieś kole Wielkanocy :evil_lol:mało :-o Gosiu, a tak sie staralam :oops: zreszta majorkanskie zdjecia juz sie koncza :) [quote name='madzia18sosnowiec']swintuchy te zołwie z majorki hahahahah ^^nooo :evil_lol: albo ten na górze dominuje tego na dole ;) [quote name='bonita']Jejku, jejku ile fotków swietnych tyle zwierzat róznych, ja wybieram tego cudnego stworka i jego krzywego ozorka;) sorry, ale ten stworek już jest zajęty ;) a tak naprawde, to szalenie mi milo :buzi:
-
[quote name='jo-jo'] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/raz3.jpg[/IMG] [/quote] ja widzę :multi: i to widzę przepiękne rzeczy - małego Jojka :loveu: Kurcze, słodziasty był :) Taka gapcia kochana :loveu:
-
[quote name='Poświata']Ja mam jakieś mgliste wspomnienia z marynowanymi rydzami :cool3: ...... Były przepyszne :multi: !!![/quote]o tak, rydze lubię i ja :p pyszne są nieprzeciętnie :multi: wlasnie mialam nadzieje na male grzybobranie wsobote, ale mnie TZ na ziemie sprowadzil i tyle mam co se pamarzylam :-(
-
rekiny...:diabloti: dziwne stwory... i... NEMO!!!:multi: 1 dziwny ptaszor... i jeszcze jakis pingwin w budzie mi isę zaplątał :lol:
-
[quote name='mmbbaj']Przyjemniej :p Zdjątka obejrzę z wielką przyjemnością po powrocie od Bei z ogrodu :lol: Wklej jak najwięcej! :multi: Miłego dnia Katarzynko :lol:a dziękuje bardzo :) [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS]Cześć Kasiu :multi: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Suuuper Pingwinki :loveu: nawet z takimi mam zdjęcie - pamietasz :eviltong: :lol:[/FONT]ale nie pogryzly Cie, mam nadzieje? :razz: [quote name='madzia18sosnowiec']hahahahha mojaaaaaaaaaaaaaa morda słodkaaaa:loveu: :loveu: :loveu: a ogon widziałam :oops: :placz: :placz: :placz: dla mnie normalnie tragedia, bo gajek ze swoim wyglada jak szczurek, ale i tak ją kocham :loveu: ps. te pingwiny to z filmu, nie?co zwierzaki z zoo uciekały :lol:nie narzekaj, Gajek jest dziewczynką to widomo że niektore rzeczy ma mniejsze ;) a pingwiny moze i skads uciekly, skoro takie wsciekle i gryzace :evil_lol: były jeszcze żółwie... ...piranie:diabloti:... rózne jaszczury :evil_lol:...
-
[quote name='asher']O mnie :sweetCyb: Jaki ten świat mały :lol: Bokserka jest słodka i wcale nie robiła wrażenia tekiej strachliwej, jak mówiła jej właścicielka, burkom przyglądała się raczej z zaciekawieniem :cool3: Ale pewnie jakby podeszły, to by spanikowała ;) Pozdrów serdecznie pancię bokserki, strasznie mi się spodobało jej postępowanie z suczką, jak zobaczyła moje burki, to nie szarpała jej histerycznie, tylko się spokojnie odsunęla na bok. Miała piłkę, widać, że bokserka tę piłkę kooocha, możesz jej doradzić (o ile tego nie robi), żeby w takich sytuacjach po prostu koncentrowała sunię na zabawie pilką, odciągając jej uwagę od źródła stresu, czyli innych psów itp. [/quote]ha, wiedziałam! :multi: bokserka (Figa) faktycznie jest przesłodka, tylko trochę poturbowana przez los i boi sie ludzi i psow :shake: niestety wiekszosc ludzi, jak spotyka takiego psa, tez sie boi (sztywnieje, ucieka,krzyczy, macha czyms), wiec trudno ja przekonac ze ludzie sa dobrzy i jej nie skrzywdza... jej wlascicielka mocno sie stara, chodzi na szkolenie itp. to jej pierwszy pies, ale na szczescie podeszla do sprawy powaznie :) no i bardzo ją kocha :p
-
[quote name='asher']Brrrr, nienawdzę chodzić na grzyby!!!! :grab: Nie dość, że prawie nic nie znajduję, to jeszcze trzeba się w pajęczynach wytarzać, brrrrr :shake: Ale takie duszone, w smietanie.... :eating: Albo kanie smażone...:eating:[/quote]to możemy spółkę zawiązać, bo ja kocham zbierać, a z jedzeniem to tak średniawo... wole pieczarki od tych leśnych grzybow ;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Teklunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
a prezenty pokażesz? :cool3: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Teklunia replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec']mój mądry nochalek :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3838/tnimg1152mt3.jpg[/IMG][/quote]moje kochanie malenkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ma taką melancholilną minkę tu, ze chce sie ja przytulic od razu :buzi: -
Aniu, czesc :multi: Jak mija remoncik? :cool3:
-
dzien dobry :) znowu mamy śliczny letni dzień :multi: mam nadzieje ze utrzyma się to do soboty chociaz bo jade wtedy ogrodkową impreze i glupio byloby zmoknąc... :roll: pozameczam Was trochę fotkami z wakacji, bo sporo ich jeszcze zostalo ;) dzis beda pingwiny (1 z nich ugryzl mojego TZta :evil_lol:)
-
no ja już jestem, a Ty? :evil_lol:
-
ojoj, a co się dzieje z oczkiem? :shake:
-
witaj ALu :) [quote name='Alka'] kto tu się zaczaił? [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/8835/dscf3877zg9.jpg[/IMG] [/quote] coś pięknego, jak on tu wyszedł :loveu::loveu::loveu: czai się na tę niewinną owieczkę? :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Teklunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
kurcze, myslalam ze bede pierwsza, atu sie okazuje ze wszyscy o urodzinach Daga pamietaja i wstaja wczesniejj niz ja :oops: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]Daguniu, sto lat pełnych szczęścia, miłości, towarzystwa wspaniałych ludzi! I nie zmieniaja się nic a nic :) [IMG]http://www.q3arena.gry.imro.pl/p/img/zaladowano/17234_mini.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.nou.cz/animace_soubory/161g.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Teklunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Kasiu no to na co czekasz?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Wsiadaj w auto, bierz Tena i przyjeżdżajcie :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote]ale wiesz, kiepski ze mnie kierowca... ;) -
[quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/162/fa1b2a881c8c337d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Dominika, chyba przyjadę do Ciebie na jakiś miesiąc, żebyś zrobiła z moją figurą to samo, co z figurą Szpili! Piękne mięsnie i zero tłuszczu... :razz:
-
[quote name='mmbbaj'][B]No właśnie tak było :lol: [/B][/quote]no to po kolei: - poznałyście się w niedzielę - dziś byłyście razem na spacerku Czyli to już drugie spotkanie, tak? Więc nie pomyliłam się w pierwszym poście w końcu? Przepraszam że się tak upierdliwie dopytuję, ale już zgłupiałam do reszty ;) :oops: [quote name='Hania']Dla mnie tak daleko nie masz, a jamniki trzy a nawet dwa szorstkie :evil_lol:[/quote]chyba bym zemdlała z radości :mdleje: i zamieszkała z Wami na zawsze ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Teklunia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czesc Gosiu :) Zminiłas tytulik dla zmyłki ;) [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/169/fd56b047042391b5.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Brzuszek tak samo piegowaty jak reszta Azulki :lol: Nie dziwię się wcale Azie że lubi ten koszyk, w końcu ma on piękną historię! :p Koszyk z przeszłością ;) Trzymam kciuki za chemię :kciuki: Na I roku studiów miałam 4 różne rodzaje chemii, a w następnych latach jeszcze kilka różnych biochemii, więc jestem z tym przedmiotem za pan brat ;) -
[quote name='Hania']Przyjedź :lol:[/quote]Hania, Ty mnie nie kuś, bo dla jamnika (szczególnie szorściaka) to ja mogę na drugi koniec Polski pojechać ;)
-
[quote name='Sabina1']Tekluniu, myśmy sie dzisiaj widziały pierwszy raz w życiu :multi: [/quote]matko, ja już chyba naprawdę pójdę spać, bo chyba nie kojarzę za dobrze :oops: w innej galerii też coś przed chwilą poprzestawiałam :shake: :oops: Ale wydawało mi się że Wy się poznałyście w niedzielę na wystawie, dlatego tak napisałam...
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Teklunia replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='eria']Gaja trafiła do schroniska z NOWOFUNDLANDEM Benem a nie bernardynem ;)[SIZE=1][COLOR=plum] [/COLOR][/SIZE][/quote] :oops: no tak , nie ma to jak widzenie tego co sie chce zobaczyc... :oops: może ja już lepiej pójdę spać ;) -
[quote name='Koma']Niesamowity widok :-o jest się do czego przytulić :loveu:[/quote]oj tak :) i piecyk z niego też porządny na chłodne zimowe wieczory :p [quote name='eria']A ja tam Warszawy nie lubię :eviltong: jestem tam raz w tygodniu w poniedziałki i gdy wracam wieczorem do domu to odczuwam ogromną ulgę. Nie wiem ale w tym mieście życie płynie dwa razy szybciej niż u mnie, tam wszyscy gdzieś gonią, gdzieś się spieszą :roll:[/quote]ale Ala chyba mówiła o Tenku bardziej niż ogólnie o Wawie ;) A ja ją lubię, bo się tu urodziłam, wychowałam i nie wiem jak sie mieszka gdzie indziej :lol: Nie znoszę jedynie stania w korkach :angryy: