-
Posts
5388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Teklunia
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Teklunia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/166/8d9271ba07244b78.jpg[/IMG][/URL][/quote]o, Azulek tanczy sambę! :D -
[quote name='Moniś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/5dd6fbe1d43fe9b1.jpg[/IMG][/URL][/quote]słonko w oczki razi? :loveu: a kaktus - wężowidło niesamowite :-o
-
Dzien dobry :) NIe bylo mnie, bo bylam na grzybach :multi: Udalo mi sie namowic TZta i juz w piatek wieczorem wyjechalismy do rodziny na działke, zeby w sobote z samego rana polowac na grzyby :lol: Uzbieralismy... 4 wiadra! I to nie zadne małe wiaderka, tylko duze wiadra! A chodzenie po lesie samo w sobie juz bylo niesamowicie mile :loveu: Chcialoby sie zostac tam na dluzej, ale niestety... A wieczorkiem zjechalo sie jeszcze duzo znajomych i byla imprezka:p Takze weekend byl wyjatkowo udany :) Odpowiadam: w domu nikt nie mieszka; dziekuje slicznie Gosiu za komplement; woda faktycznie byla swietna - czysciutka i cieplutka, az milo; wszystkich chetnych an Majorke bardzo chetnie ze soba zabiore, ale niestety nie sfinansuje ;)
-
czesc moj mistrzu niedościgły :bye: [quote name='Gosiek'][FONT=Century Gothic] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/173/d5947c0a5976ba7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/173/3c43e2468b348675.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/quote]Gosiu, to arcydzieło!!! :modla: [quote name='Gosiek'][FONT=Century Gothic][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/2878be2dbf29d5de.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/quote] haha, taniec z gwiazdami :D
-
[quote name='Moniś'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/b0239578bcf88aa2.jpg[/IMG][/URL] [/quote]och, słodki aniolek, dobrze ze zasnal po tym wszystkim... to mu pomoze na pewno! A jakon sie dzis czuje? Boli jeszcze lapeczka?
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Teklunia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3832/4sg4.jpg[/IMG] [/quote]ale piekne zdjecie pieknego kocureczka :loveu::loveu::loveu::loveu: -
czesc Alus :) wczoraj bylam n agrzybach i muchomorow faktycznie jest cale zatrzesienie :evil_lol: ale oprocz tegozdarzaja sie tez inne grzybki - przynieslismy do domu 4 wielkie wiadra! :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka'][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2029/schowek01y44df4.jpg[/IMG][/quote]o rany, nie mogę :D :D :D ALu, genialny pomysl!!! :)
-
[quote name='Moniś']Cześć Kasiu :multi::multi::multi: Muszę Ci powiedzieć, że super wyglądasz w tym kapeluszu :cool3::cool3::cool3: czekam na kolejne majorkańskie fotki- z Twoim udziałem również :lol::lol:czesc Monis :) mnie juz chyba na zadnym nie bedzie ;) to zdjątka z Aquacity, gdzie sobie pojechalismy na caly dzień :) tylu różnych zjeżdżalni, rur, fontann itp to w życiu nie widziałam... niektóre były dość straszne, ale TZ nie miał dla mnie serca i zaliczyliśmy wszystkie :evil_lol: a to TZ :lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :multi: Przepiękne zdjęcia :loveu: I te widoczki :loveu: Ja chce wakacje :placz:[/quote]Gosieńko, już za niecałe 10 miesięcy będą następne :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Teklunia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia18sosnowiec']teraz pewnie siedzi i sie uczy biedactwo, jak ja sie ciesze ze na studia ide i nie musze sie tych głupot uczyc :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]haha :D na studiach to dopiero zobaczysz co to znaczy zakuwac... na I sesji już :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/164/9237de1bc3ba5843.jpg[/IMG][/URL][/quote] Edziu, czy ty tam aby nie polujesz na jakiegoś ptaszka? :razz: -
[quote name='Żancia']uuu Majorkańskie zdjątka :grins: Też mam takie :oops: :oops: Bardzo fajne[/quote]Witamy u nas :multi::multi::multi: Fajna ta Majorka, co? :cool3:
-
[quote name='szaraduszka'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2274/20060827019ii6.jpg[/IMG][/URL] [/quote]o rany, trafiłam do raju! :multi: ile tu pięknych małych weimarków... nie ma chyba piękniejszego szczeniaka, niż własnie weimarek :loveu::loveu::loveu: pozdrawiam :)
-
[quote name='madzia18sosnowiec'] czaderski kapelusz :loveu: :loveu: :loveu: : ekhmmm no ciekawe ciekawe po jakich ilosciach alkoholu ktos ten dom stawiał :eviltong: czesc Madzia :buzi: a dziekuje, kapelusz mi tez sie podoba :) polowalam na taki dłuuugo :d a Twoj komentarz do domku niezwykle trafny! :evil_lol: [quote name='mmbbaj']Ja też! Zresztą wogóle uwielbiam Chopina :loveu: Aż dreszcze mnie przeszły :roll: ..... i ta ręka :cool3: Ale jakie miał super długie palce! Nic dziwnego, że nie każdy pianista może grać utwory Chopina! Musi mieć podobny rozstaw!Palców oczywiście ;)Gosiu, ja tez go uwielbiam!:multi: To chyba moj najulubienszy kompozytor. A Koncert e-mol to mnie po prostu powala za kazdym razem :loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Teklunia replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec']Kasiu Tenek tak chyba potrafi :eviltong: ja wierze w jego mozliwosci brata blizniaka :cool3: [/quote]a nie do końca! to w końcu tylko facet i nie ma "tego czegos" w spojrzeniu... tego co tylko słodka kobietka potrafi miec :lol: -
A to miejscowść Valdemossa. Chopin mieszkał tu przez rok razem z George Sand! Na tym pianinie Chopin skomponował "Preludium deszczowe" (które zresztą uwielbiam :oops:): A to jego oryginalna(!) pośmiertna maska:
-
To stolica Majorki - Palma: Katedra w Palmie: Gołe pupy w Palmie :oops: ...i inne gołości... :evil_lol: Ja :oops: I taki śmieszny domek do góry nogami:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Teklunia replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec']i jeszcze hipnotyzerka kabanosków na dobranoc :buzi: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6640/tnimg230cf2.jpg[/IMG][/quote]moja córcia słodziutka :loveu::loveu::loveu: ja bym jej dała konia z kopytami, nie tylko kiełbaske jakby tak na mnie spojrzała :oops: -
[quote name='Alka'][B]Kasiu, [/B]Tuffcio zaczaił się na ... tygryska :evil_lol: [/quote]o żesz...! :crazyeye: no to odważny z niego psiak!!! :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'][B][FONT=Century Gothic]co to jest?[/FONT] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/163/55e705dac32cbdab.jpg[/IMG][/URL][/U] [/B][/quote] czesc Gosiu :) a coz to? moze listek jakiś mokry?
-
[quote name='Alka']podpisuję się pod tym :p a tak wogóle to baaardzo mało Kasi było na Majorce :cool3:bo cenzura zadziałała :evil_lol: czesc Alu :) [quote name='mmbbaj'] :crazyeye: kończą się? ledwo zaczęłaś pokazywać i już nie ma? :shake: Gosia z Chorwacji więcej przywiozła :p Poszukaj bo śliczne są :loveu: A Ten...po prostu cudo :loveu: Masz prawo być z niego bardzo dumna :multi: I przeczytałam, że na Forty się z nim wybrałaś celem spotkania z innymi psami :-o To znaczy, że już jet super? :lol: Bo wcześniej miałaś obawy :cool3: bo ja tam bylam tylko 6 dni ;) z Tena jestem bardzo dumna :p z psami dogaduje sie juz swietnie, ale ma pecha, bo mało ktory chce sie z nim bawic :-( zawsze trafiamy na jakies maluchy, ktore sie go okropnie boją albo samce, ktore są delikatnie mówiąc zdystansowane do innych samcow ;) ale Ten wszystkie psy ślicznie zacheca do zabawy :p jedyny problem to to, ze jak sie zapomni w zabawie to nie daje sie odwolac :shake: [quote name='Gosiek']cześć Kasiu zwierzyniec całkiem niezły... ciekawie musiało być ;) ale Gosia ma rację... na pewno masz jeszcze duuużo fot wiec sie nie ociągaj tylko nam tu je pokaż :pczesc Gosiu :) jeszcze troszke widoczkow mi zostalo :oops:
-
[quote name='Maga100'][B]Witaj Alicjo eR. U ciebie też jestem, ale przeważnie milcze, ponieważ ilość przysrastających stron mnie onieśmiela :p [/B][/quote]mam podobne odczucia :evil_lol: czesc Alu :)
- 78403 replies
-
czesc Gosiu :) piszecie ze nie przepadacie za jamnikami... to chyba czeste zjawisko, duzo ludzi ich nie lubi, ale mysle ze do czasu az beda mieli wlasnego :) bo mieszkanie z jamnikiem uzaleznia!!! :evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Teklunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:[I]ta chce oglądać co to POKAZAŁA:razz:[/I][/quote]ale pamietliwa jestes ;) -
[quote name='PIKA']A taka jedna zabiła "Łowce Krokodyli" :-([/quote]ano wlasnie, slyszalam... ironia losu, ze facet latal za krokodylami cale zycie, a zabila go jaka rybka niewielka :shake: