[quote name='Monia70']Wszystkim ciociom i wujaszkom zyczymy psiej milosci , bosej stopy wdepnietej w wyciagnieta kasze z miski, towarzystwa w łazience siersci w talerzu zupy i wielu innych milosnych psich wrazen[/quote]
:lol:
dziekujemy, dziekujemy... Jesli chodzi o ciocie Teklunie to ma to zapewnione az w nadmiarze przez wlasnego wiecznie obslinionego i niedoglaskanego futrzaka :D Zreszta pochwale sie, ze jutro mija nam 3 miesiace odkad jestesmy razem, to tez schroniskowy wychowanek :)
A co do Was, no coz, Malinka musi sobie odbic pieszczochowe zaleglosci minionych lat... Inni musza to jakos zniesc. Pewnie wkrotce jakos sie to ustatkuje [size=1]chyba ze nie ;) [/size]
Ale czy to nie mile, byc tak kochanym przez kogos jak Ty przez Malinke? :)