Jump to content
Dogomania

Teklunia

Members
  • Posts

    5388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Teklunia

  1. Daga, wiem skadinad ze zyjesz i jestes na chodzie, wiec i paluszkami ruszac pewnie mozesz!!! Wiec dlaczego nie wstawiasz nam nowych zdjec Oskara? Ja protestuje przeciwko takiemu zachowaniu!!! ;)
  2. moja pysia :) [img]http://img366.imageshack.us/img366/4999/p10100011qb.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/9724/p10100025cw.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/3429/kopiap10200474rl.jpg[/img] [img]http://img374.imageshack.us/img374/6046/kopiap10200371sh.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/5289/kopiap10200447bv.jpg[/img] wstydze sie tego fotografowania :oops: [img]http://img376.imageshack.us/img376/4742/kopiap10200465lf.jpg[/img]
  3. [quote name='anetta'] [img]http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/2167.jpg[/img][/quote] jakie uszy boskie, jak u ONka ;)
  4. [quote name='Maga100'] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/loz7.jpg[/img][/quote] a co to? nowy kocyk? :o
  5. kurcze, 2 dni mnie nie bylo, a tu sie jakas galeria zrobila z takiego fajnego topiku :evilbat: ;)
  6. [quote name='Alka'][img]http://img299.imageshack.us/img299/8879/dsc032155zb.jpg[/img][/quote] zew krwi 8) AUUUUUUUUUU
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Teklunia'][quote name='Alicjarydzewska']chyba pośpię 8) [img]http://img184.imageshack.us/img184/3153/zaspany5te.jpg[/img][/quote] matkooo, co za cudo przekochane :) buzi buzi Ozzusiu...[/quote]Ozzamber przesyła całuska :wink: [img]http://img109.imageshack.us/img109/4566/caus4tm.jpg[/img][/quote] o kurcze :) tak to mniedawno nikt nie wycalowal :lol:
  8. jo-jo, ale masz giganta :lol: za to piekny w kazdym calu!!!!
  9. [b]Gosia, Alicja[/b] - jestescie kochane :) dziekuje za mile slowa i buziaki... fajnie tak czasem dostac takiego niespodziewanego buziaka :D
  10. [quote name='malawaszka']ja to tylko zawsze mówię, że ja mam żołądek czterokomorowy jak krowa :lol: ale nie sądziłam, że to może być bliskie prawdy (z tą krową oczywiście) :lol:[/quote] widzisz Waszeczko jaka madra jestes :) krowa ma czterokomorowy zoladek! moglabys dzieci w szkole uczyc, zamiast sie meczyc nad ta przerazajaca maszyna na "s" :)
  11. [quote name='dbsst']wladca zony ;) [img]http://img112.imageshack.us/img112/2495/img554813st.jpg[/img][/quote] nie no, na tym zdjeciu to poprostu Szpila jak malina :lol: krolowa puszczy...
  12. ALu, to Ty otwieraj szybciutko sklep ze sweterkami, bo jak widac zapotrzebowanie jest duze! Jeszcze sobie za to chałupe postawisz :)
  13. [quote name='Alicjarydzewska']chyba pośpię 8) [img]http://img184.imageshack.us/img184/3153/zaspany5te.jpg[/img][/quote] matkooo, co za cudo przekochane :) buzi buzi Ozzusiu...
  14. [quote name='Snoopy7']A mi sie wydaje że Tufficzek na tej fotce mówi `hihi kto pierwszy do drzwi` :wink: !!!! [img]http://img29.imageshack.us/img29/5913/dscf22356zx.jpg[/img] a tak poza tym to Tufficzek jest miodzio [img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Amour/coeur9.gif[/img] ohh te jego włoski , nie mogę się napatrzeć [img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Amour/OB_MAK%7E1.GIF[/img][/quote] no i cos mi sie wydaje ze Tuffik wygral :lol:
  15. [quote name='Ka-ka']:o rany, dziewczyny.......jakie bojowe nastroje....to może razem jakąś firmę założymy ???? :lol:[/quote] to jest pomysl - kilka bab siedzacych caly dzien na Dogo... mozna na tym zarobic? 8)
  16. [quote name='Alka']czy ktoś idzie do mnie? zapraszam! :D [img]http://img29.imageshack.us/img29/5913/dscf22356zx.jpg[/img][/quote] wyglada to raczej na "nie zblizaj sie, bo Cie zjem!!!"
  17. hm :evil: Daga moze juz nie umie po polsku pisac? ;) straszne masz zaleglosci, dziewczyno!!! :nono:
  18. [quote name='asher'](...) A Zamb urodził sie w 1987 roku... Mnóstwo psów ma go w swoim rodowodzie... Ale to już nie to...[/quote] ale sie facet prowadzil... ho ho 8)
  19. a ja wlasnie rzucilam prace, bo nie bylo czasu na DGM :evil: tak mnie wykorzystywac nie beda!!! ;)
  20. a ja to sie troszke ciesze z tego ochlodzenia, bo chce zobaczyc yorczki w kubraczkach :oops: :lol: beda fotki, prawda? 8)
  21. cudny jest i jak Cie kocha... takie wielgachne buziaki [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_25.gif[/img]
  22. no to musze poszperac w archiwach tej galerii, bo jestem nie w temacie :oops: ale az sie boje, bo nawet na biezaco ledwo nadazam...
  23. [quote name='asher'][quote name='Teklunia'][img]http://img455.imageshack.us/img455/7151/dzikiewinie2qw.jpg[/img][/quote]Ooooo, moja Sabinka :angel: A Boogie z tyłu, jak zwykle r**** w ziemi :roll: Tylko skąd ty masz ich zdjęcie? :o[/quote] no jak to? nie poznajesz? przeciez to te slynne pola kabackie... ;) tak si ezastanawiam, co sie kRYJE pod tym "r****"? no bo chyba nie ten zwyczajny, pospolity, nieszkodliwy wyrazik?
  24. dzieki Alus :calus:
  25. [quote name='zadziorny']O :o. Teriery gnojowe szorstkowłose :lol: 8) :wink:[/quote] lepiej bym tego nie ujela :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
×
×
  • Create New...