-
Posts
5388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Teklunia
-
o kurcze :o prawdziwy artyzm!!! Ty robilas to zdjecie, Gosiu?
-
Waszka, jest na to rada - przyjedz na spacer na forty :lol: a tak przy okazji - co Ty robisz na nogach o takiej nieludzkiej porze? :o
-
no, pachnialo calkiem milo, to fakt :) gotowana wołowinka byla serwowana akurat :)
-
[quote name='sota36']Na widok tego co jest w misce mnie tez slinka cieknie...[/quote] Jola, wszystko dobrze z Toba? Czy moze jestes na jakiejs dziwacznej diecie? :) :o
-
[quote name='sota36']Ale mordzia :) siczne zdjecie takiego slodkiego pycholka, juz nie mowie o metamorfozie jaka Ten przechodzi. Z dnia na dzien coraz z niego przystojniejsy facet. Super zdjecia Staruszka Onka i Kejci, szczegolnie to Jej zalotne spojrzenie jest powalajace!!!!![/quote] no bo Kejcia zawsze byla krolowa kokietek :D garnela sie do mezczyzn, wlazila im na kolanka, kobietom nigdy :lol: 100%-owa kobieta :lol:
-
w oczekiwaniu na miche... [img]http://img347.imageshack.us/img347/8254/kopiap10200342bf.jpg[/img] jest!!! [img]http://img419.imageshack.us/img419/4361/kopiap10200351kj.jpg[/img] [img]http://img274.imageshack.us/img274/2678/schowek017ak.png[/img]
-
[quote name='Gosiek'] :cunao: [color=blue]Teklunia[/color]... Ty normalnie rozśmieszasz mnie do łez swoimi komentarzami :cunao: :cunao: [/quote] ciesze sie bardzo, ze moge pozytywnie wplynac na Twoj nastroj :) nie ma nic lepszego w takie paskudne, dluuuugie wieczory niz posmiac sie torszke :)
-
no prosze - uderz w stół a Wind sie odezwie :lol: czekam na fotki z niecierpliwoscia!
-
[quote name='Gosiek'] [URL=http://imageshack.us][img]http://img518.imageshack.us/img518/3254/schowek109sp.jpg[/img][/URL][/quote] "hej koleś, co masz takie dziwne biale łapy?" [quote name='Gosiek'] [URL=http://imageshack.us][img]http://img518.imageshack.us/img518/7397/schowek124ry.jpg[/img][/URL] [/quote] "popatrz sobie, tak powinna wygladac porzadna yorkowa nóżka..."
-
Wind, czy beda jakies nowe zdjecia? przeciez zima tez jest piekna :)
-
[quote name='Maga100'] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/adom9.jpg[/img] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/adom11.jpg[/img][/quote] cudne :D sluzy mu to kopanie na urode :lol:
-
nie w te sobote niestety, bo mam male przyjatko w domu i musze cos przygotowac wczesniej... ale moze za 2 tygodnie...
-
[quote name='Maga100']ja to jestem ciekawa, jakby przebiegło spotkanie Tena z Leonem.... :roll:[/quote] Leon moglby sie wreszcie zajac jedna wybrana damą i nie musialby tak latac z kwiatka na kwiatek ;) bo Tenek przejaby obowiazki drugiego bawidamka :lol:
-
dzieki Alu, ale widzisz ja mam takie jedno marzenie - zeby zobaczyc jak Ten (duzy york) bawi sie z prawdziwym yorkiem... wiec moze wpadniesz do nas na taki spacerek? :oops:
-
swietne sa! myslalam ze zdjecia yorka to cudowny widok, ale zdjecia trzech yorkow na raz, to ju zczysta rozkosz dla oczu i duszy :D
-
[quote name='Gosiek'] a Tenek zarasta we wspaniałym tempie.... powiedz jak reaguje na inne psiaki? Czuje się zagrożony czy obojętnie przechodzi obok? Ciekawi mnie, jak reaguje na maluchy - wielkości yorasków.[/quote] no wlasnie z tym mamy problem, bo Ten przyszedl ze schroniska z duza dozą agresji w stosunku do innych psow :( jak mijamy jakiegos psa na ulicy, Ten chcialby sie rzucic :( bez problemow bawi sie tylko z suczkami sasiadow (malutkimi kundelkami), z ktorymi spedza bardzo duzo czasu i przyzwyczaił sie do nich. co do malych psiakow, to jestem dobrej mysli, po tym jak zachowal sie przy malej Galci Justy :) co prawda nie zaprzyjaznili sie, Gala uciekala przed nim z piskiem, ale on wykazywal zdrowe odruchy i chcial sie bawic :) niestety maly problemik jest w jego wielkosci i nieporadnosci - Ten zachowuje sie jak byczek Fernando - jest taka wielka fajtlapa i nie za bardzo zdaje sobie sprawe z tego ze jest taki duzy... Tego takie maluchy moga sie bac :lol: ale to akurat jest chyba do opanowania :)
-
pieknosci :D widac ze ma dosc "filozoficzne" usposobienie ;) i rosnie jak na drozdzach!
-
dzieki Dagus :buzi: Juz nawet 2 razy zdarzylo sie, ze ktos nas zaczepil na ulicy i pytal czy Ten to briard :lol: To chyba dobrze? :oops:
-
zebralo mi sie na wspominki, wiec teraz bedzie Boss - ONek, ktory umarl w pazdzierniku zeszlego roku, po wspanialych wspolnych 14 latach... [img]http://img470.imageshack.us/img470/2116/file00020at.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/9715/file00032iu.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/217/file00042fb.jpg[/img] Bosio i Keja na wspolnym poslanku: [img]http://img181.imageshack.us/img181/5624/file00016kd.jpg[/img] [img]http://img196.imageshack.us/img196/7838/file00055zn.jpg[/img] [img]http://img248.imageshack.us/img248/5844/file00062hi.jpg[/img] [img]http://img50.imageshack.us/img50/6798/file00072cy.jpg[/img] [img]http://img271.imageshack.us/img271/5748/file00089eg.jpg[/img]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Teklunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Witaj Dagusiu!!! Jestes wreszcie. Pierwsza rzecz - ucaluj mocno ode mnie Oskarka! I nie znikaj juz wiecej na tak dlugo. [quote name='Daga&Oskar'] czyż nie są urocze? [img]http://img196.imageshack.us/img196/184/p10100196nb.jpg[/img][/quote] jakie cudne :rainbow1: -
[quote name='Gosiek'] [URL=http://imageshack.us][img]http://img384.imageshack.us/img384/4517/p11607569qq.jpg[/img][/URL] [/quote] o Boziu :o Czy to jakas nowa moda na pantofelki?
-
[quote name='Justa']A ja widziałam Tenka na żywo !!! :angel:[/quote] i na razie jestes jedyna osoba ktora go uwidziala :lol: bo ja caly czas sie boje co to bedzie jak on sie np z takim Prestonkiem, czy nawet Bugajskim zobaczy :-?
-
masz racje... ja tez czasem siadam z jakims "psim" albumem i wspominam sobie starych przyjaciol... i smutno mi wtedy i milo za razem...
-
[quote name='Gosiek'][URL=http://imageshack.us][img]http://img389.imageshack.us/img389/1125/schowek058py.jpg[/img][/URL][/quote] uwaga - przygotowac sie do wlaki? [quote name='Gosiek'][URL=http://imageshack.us][img]http://img389.imageshack.us/img389/2406/schowek033qk.jpg[/img][/URL][/quote] starcie dzikich bestii :lol: cudne zdjecia :D
-
pokaze Wam jeszcze kilka fotek Kejci... [img]http://img384.imageshack.us/img384/4404/file00016om.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/9703/file00029ei.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/3627/file00033ui.jpg[/img] [img]http://img380.imageshack.us/img380/5505/file00047jj.jpg[/img] [img]http://img381.imageshack.us/img381/3929/file00058ks.jpg[/img] [img]http://img382.imageshack.us/img382/5079/file00067ra.jpg[/img] [img]http://img381.imageshack.us/img381/6127/file00072tv.jpg[/img] [img]http://img385.imageshack.us/img385/5118/file00082ra.jpg[/img]