Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. W bieżącym roku mamy na minusie 828 zł. Miałam nadzieję, że taki fajny piesek znajdzie szybko s=dom - myliłam się.
  2. W pierwszym poście aktualizacja wpłat - proszę sprawdzić czy nie pominęłam jakiejś wpłaty. Bardzo Wam dziękuję za pomoc w utrzymaniu Foresta, w ogłaszaniu - już nie wiem, gdzie go pokazywać. Taki fajny wesoły chłopak.
  3. Cioteczko Nadziejko - dziękujemy ślicznie - za wpłatę na bukowskie staruszeńki - postaramy się im zapewnić jak najlepsze życie bo tylko to możemy. Nie wierzę żeby znalazły swoją przystań na resztę życia - nikt nawet o nie nie zapytał. Dziękuję Wam kochani!!!
  4. Niestety dom się wycofał jeszcze przed wizytą. Jakaś dziwna ta osoba była. Przekazałam info, żeby wizyty nie przeprowadzać. Może to właśnie ta wizyta wystraszyła... tak jakoś ostatnio mamy, że jak wspominam o wizycie, ankiecie, spotkaniu - domy się wycofują. Chyba woleliby aby im psy przekazywać pod MacDonaldem albo koło Lidla.
  5. Dzisiaj miałam telefon o Foresta. Skierowałam do Murki. Murka dzwoniła do mnie - że Panie skontaktowały się w jego sprawie. Tyle że dom w Bielsk - Białej. Wielka prośba - popytajcie na wątkach, poszukajcie, może jest ktoś z Bielska, kto mógłby wizytę adopcyjną zrobić. Może to szansa dla psiaka.
  6. Potwierdzam wpłatę 472 zł z bazarku - ogromnie Wam dziękujemy. Mamy opłacone budy!!!! To ważne bo pogoda się zmienia. Olena84 - OGROMNIE CIEPŁO DZIEKUJEMY Nadziejko kochana - nasze staruszki pięknie dziękują. My też nadziei nie tracimy, tylko powoli skąd ja brać.... idzie zima, a staruszki wiadomo, już słabsze. Ślepaczek Kajko wychodzi na spacerki na wybieg dostojnie i powoli. Kokosz chodzi z wolontariuszami na spacerki - jeszcze nieśmiało. Ale idzie.
  7. Bardzo dziękujemy, wpłata jest na koncie - zaksięgowana dla staruszków. Jak sa imiona to wiadomo dla kogo. Ogromnie mi żal tych psów - zostaną pewnie u nas do końca.
  8. Cioteczko kochana nasza - staruszki dziękują bardzo. Konto Fundacji Animalia - ale... dla staruszków z Buku. DZIEKUJEMY!!!
  9. Oby chwyciły za serce jakieś fajne domki na resztę życia. Kotary na zimę mają wszystkie budy, nie będą marzły. Ale to i tak namiastka tego co taki staruszek powinien dostać.
  10. Kajko, 12 lat, dostał wspaniałe imię, chociaż to, bowiem całe jego życie to pasmo smutku, a jego końcowe lata – bezdomność i schroniskowy kojec. A to uroczy, łagodny psi staruszek – kiedyś był ślicznym psem. Zostały jeszcze ślady urody. Kiedyś, bowiem Kajko jest niewidomy. Nie zobaczy już nieba, nie zobaczy ulubionych zabawek i ludzkiej dłoni, która pogłaszcze psi łeb. Dlatego nagły ruch ręka powoduje, że Kajko się boi. Kuli w sobie, jakby chciał się zrobić mniejszy. A jest niewielki. Jednak ludzi, który poznał, o których wie, że przynoszą ciepło, dotyk, spacer i jedzenie – wita nieśmiało merdając ogonkiem. Widać, że bardzo by chciał, ale nie wie, czy może. Ktoś pozbył się starszego, nie widzącego pieska, wyrzucając go na ulicę, pełną hałasów, zapachów i niebezpieczeństw. I tak trafił do schroniskowego kojca. Jest bezpieczny, nakarmiony, opiekują się nim wolontariusze, ale to nie jest dom. Własny, z własnymi ludźmi i pewnością, że już będzie dobrze. Nie wiem, czy Kajko znajdzie taki Dom. Jest łagodny, niewielki, spokojny. Potrzebuje tylko odrobiny miejsca w domu i w sercu, cierpliwości i czułości a odpłaci tym co ma najcenniejszego – psią wiernością. Czy jest taki DOM? Dwa staruszki razem - Kajko i Kokosz
  11. Kokosz Kokosz to 12 – letni psiak, któremu zafundowano schroniskowa starość. Przestał być sprawnym, ładnym pieskiem – stał się niepotrzebny. Trochę niedowidzi i niedosłyszy, ale to przyjacielski i zupełnie niekłopotliwy pies. Ma dobre kontakty z innymi psami, łagodny do ludzi. Chodzi na smyczy na spacery, ale ze względu na wiek-bardzo powoli. To idealny towarzysz dla spokojnej rodziny, która chce dać mu szansę na resztę życia. Na nodze ma guza- w najbliższym czasie do wycięcia, trochę mu przeszkadza ale to nie jest nic niebezpiecznego. Po podstawowych zabiegach medycznych – będzie gotowy do wyruszenia w podróż do nowego domu. Tylko czy jest taki dom?
  12. Ogromne podziękowania dla Wszystkich, którzy pomogli nam zebrać środki i zaoferowali pomoc w zakupie bud dla bukowskich staruszków. Budy dzisiaj przyjechały. Są wspaniałe, ciepłe, duże, będą służyły naszym bezdomniakom przez długi czas. Do tego widać, że zrobione z sercem – i ozdobione. Bo w sumie dlaczego pies bezdomny nie może mieć eleganckiego mieszkania. Możemy odetchnąć z ulgą – zdążyliśmy. Dzięki Wam – Kochani – nisko się kłaniamy i dziękujemy bardzo!
  13. Bardzo bardzo dziękujemy. Jutro budy przyjeżdżają. Jak tylko dotrą Paweł zrobi zdjęcia i wstawimy na wątek. Staruszki będą bezpieczne i nie zmarzną.
  14. A ja go tak roboczo nazwałam i pewnie tak zostanie. Bardzo bardzo dziękuję.
  15. Kajko, Kokosz i na razie bezimienny łaciatek nie tracą nadziei, a my z nimi. Ważne że ciepłe budy będą, dzięki Wam kochani. Dziękuję
  16. A może jak wrócą z wakacji się odezwą. U nas też totalny zastój. Psów przybywa, nikt o nic nie pyta, chyba że o szczeniaki
  17. Na naszej stronie www Forest jest, także na naszym olx. Na fb tez, tylko stale spadają wieści bo przybywa tyle zwierząt w strasznym stanie. Ja fb nie prowadzę, wiec tylko przekazuję co wiem. Okazało się, że ktoś bez informowania mnie usunął Foresta jak wyjechał od nas - z fb. Jutro powinien się pojawić - już zrobiłam mały raban.
  18. WIELKIE I SERDECZNIE BUZIAKI I PODZIĘKOWANIA DLA WAS.
  19. Bardzo dziękuję. Głównie zbieramy na budy. Psiaki pod nasza opieką, jedzonko kupiłam. Budy się robią.... mówiłam że na cito - tylko kasy na cito nie mamy. Ale będę negocjować, byle biedaki miały gdzie się schować. Bardzo Wam dziekuje, że zaglądacie do staruszków. One zawsze sa w najgorszej sytuacji.
  20. sama nie wiem, pewnie ok. 600 zł. To są mocne duże budy, można je podzielić w środku. 5 cm ocieplenie, zdejmowany dach. Mamy juz od nich budy - s rewelacyjne dlatego wolę sprawdzone kupić, ciepłe i mocne. Robione na wymiar i przywiezione na miejsce
  21. Zajrzyjcie proszę czasami do nich, może zaproście znajomych. Niech chociaż ktoś o nich poczyta
  22. Największa bieda – Łatek łaciatek – śliczny psiak który trafił w potwornym stanie. Żywcem zjadany przez pchły, wszoły i ich larwy. Prawie łysy, obolały a mimo to uroczy i spokojny piesek, w zasadzie nie szczeka. Gdyby nie wygląd ogólny i zęby wyglądałby na wiek średni. Jednak zdaniem lekarza to starszy psiak. Miał szczęście, w jego kojcu jest buda, może leczyć swój ból w spokoju. Co mam im powiedzieć, jaką mają szansę, aby ostatnie lata życia upłynęły w cieple, w domu kochającym i troskliwym. One raczej już w to nie wierzą – zgotowano im okrutny los na starość, a nie zrobiły nic złego – może chciały kochać za mocno? Staruszki czekają na szczęście!
  23. 3 niewielkie, przerażane psiaki – nie zrobiły nic złego, no, może jedynie zestarzały się, nieco pewnie zbrzydły, przestały być ozdobą. I dostały wyrok. Kojec za kratami. I do tego w 2 przypadkach brak budy, żeby się w niej całkiem schować przed złym światem. Wiem, że mamy młode śliczne psiaki, mamy szczenięta – w takim otoczeniu zwykłe staruszki, w wieku od 10-13 lat mają małe szanse. Ale nie będę miała spokoju jeśli ich nie pokażę, nie spróbuję. Może chociaż do jednego los się uśmiechnie. Przecież nawet nie mają imion. Jeszcze nie. Czarny piesek, drobnej budowy – z jasnymi nakrapianymi łapkami to potworna bieda. Niewidomy, wycofany, nie rozumie co się z nim stało. W schronisku na pewno nie jest mu łatwo, mimo starań wolontariuszy. Czarny podpalany drobniutki staruszek podchodzi na razie z rezerwą. Nie wie czego może się spodziewać. Szuka swego miejsca w tym wszystkim. Oba psiaki bez budy - zamawiam, mimo że brak środków. Ale pogoda się zmienia i potrzebują kącika. BAZARKI NA STARUSZKI: 1. Legowiska psiakowe http://www.dogomania.com/forum/topic/347824-psie-legowiska-tylko-dwa-%E2%80%93-dla-staruszk%C3%B3w-z-buku-%E2%80%93-do-21102018/ Zakończony - zebraliśmy - 99 zł. Dziękujemy 2. legowisko, smaczki i zabawki http://www.dogomania.com/forum/topic/347872-legowisko-smaczki-zabawki-psie-%E2%80%93-dla-staruszk%C3%B3w-z-buku-%E2%80%93-do-23102018/ Zakończony - zebraliśmy - 115,80 zł - bardzo dziękujemy. 3. super tania szafa http://www.dogomania.com/forum/topic/348022-wielka-tania-szafa-dla-każdego-na-staruszki-z-bku-do-05112018/?page=2&tab=comments#comment-17368544 Zakończony - zebraliśmy - I z bazarku kochanej Nadziejki - 123,50 zł - bardzo dziękują nasze staruszki! Z 3 bazarków Cioteczko Rozi - 888,8 zł - nisko się kłaniamy i dziękujemy. I kolejny bazarek rozi - nisko sie kłaniamy - 534 zł. Staruszki mają środki na leki, zabiegi i badania kompleksowe. Kolejny bazarek ciuszkowy na bukowskie staruszki https://www.dogomania.com/forum/topic/350183-super-tania-firmowa-ciucholandia-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-z-buku-do-22072019/ W sumie zebraliśmy na bazarku 417,10 zł. Bardzo bardzo dziekujemy
  24. Z góry dziekujemy za każdy grosik. Te staruszeńki biedne. Zaraz zakładam im wątek.
  25. Aktualizacja zrobiona. Naprawdę ogromnie wam dziękuję za wspieranie Foresta. Mamy tragiczny bilans. Ostatnio w tygodniu 3 staruszki, 2 szczeniaki i 3 psiaki młode. A w schronisk malutko miejsca. 2 staruszki w kojcu nie mają budy - nie mam za co kupić... zbieramy a ja juz zamówiłam. Jeden staruszek niewidomy wycofany, jeden prawie łysy, żywcem żarty przez larwy... Ech LUDZIE!! Bez was nie dałabym rady.
×
×
  • Create New...