-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3300/29czer507hm.jpg[/IMG] [/QUOTE] Lunce grzywka dęba stanęła :cool3: [quote name='PIKA']o swoim tez tak mówi? :evil_lol: [/QUOTE] Nie odpowiem :eviltong: Nie to forum :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu pokaż nam domek :cool3: -
Śliczny :loveu: Sceniacek :megagrin:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img277.imageshack.us/img277/4348/29czer409bs.jpg[/IMG] [/QUOTE] Lunka nawet w locie nauczyła się pozować, śliczna zdolna dziewczynka :loveu: A co do lejącego faceta, kiedyś szłam z Tztem i taki dziad lał przy chodniku, sporo ludzi przechodziło i nikt nie zareagował, a mój TZ zaryczał na całe gardło "ej, ty, wyrzuć to świństwo z łapy" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/c80deb952a25dbce.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Mnie się to podoba baaardzo :loveu:
-
Jestem, jestem :sweetCyb: Ale fotek nie mam, bo aparatu dziasiaj zapomniałam :angryy: Byliśmy na działce, na spacerku i nie mam zdjęć :placz: Mam takie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/af3ea39bfb0b3ab8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/6d83f05761557d2b.jpg[/IMG][/URL] Alu, TZ nie mierzył kabelków, tylko dokumentował gdzie leżą, bo wczoraj zostały zalane betonem.
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/95/279d736f52f19081.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/279d736f52f19081.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Naprawdę śliczniaste :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Pysia']Wiem że Cię to sporo kosztowało ale dostałaś punk za odwagę :evil_lol:[/QUOTE] Czy ja też mogę dostać punka :razz: Wprawdzie irokezy mnie nie kręcą, ale jak Pysia rozdaje, to wezmę :evil_lol:
- 78403 replies
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
beria replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mocniej trzymam kciuki za Havanę. Oby od razu jutro udało się zrobić operację. To złamanie na RTG wygląda koszmarnie :-( Nie wyobrażam sobie, jak ona opiera się na tej łapce :shake: Na pewno wszystko będzie dobrze, bo jest w najlepszych rękach :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Wszystkie drogi prowadzą do wody, czy od tyłu, czy od przodu :cool3: Moja sucz też żadnego poszanowania dla zieleni nie ma :shake: Małe iglaki depcze :placz: Dzikus z bloku :mad: Węszy tylko co by tu zeżreć :diabloti: Ostatnio przyłapałam ją na obgryzaniu niedojrzałych porzeczek :mad: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/kwiecien/motorowo41.jpg[/IMG] Nawet kwiatki są... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/kwiecien/motorowo42.jpg[/IMG] [/QUOTE] One to mają luksusy :crazyeye: Własny basenik z pływającymi kwiatami :loveu: -
[quote name='PIKA']i jestem taka tylko jak śpie :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Pysia'] A Gerda o dziwo we śnie wygląda słodko ;)[/QUOTE] Trzeba tylko zabrać ją codziennie na godzinkę na spacer i już jest taka grzeczna i słodka :evil_lol: Bez spaceru rozładowuje energię w domu :diabloti:
-
W sumie nie dziwię się, że inni też chcą zamieszkać poza miastem :roll: Ale pól szkoda :shake: Więcej domów, więcej samochodów i mniej miejsca na spacery :roll:
-
Zaczynam się cieszyć, że jestem pogryziona tylko przez komary :evil_lol: Ale jak się wieczorami chodzi z psem nad wodę :roll:
- 78403 replies
-
Cywilizacja :p Proszę, w kuchni stoją meble, jest lodówka na zimne płyny :evil_lol: i suszarka do rozpalania grila -> czyli niezbędnik turystyczny :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/58/2c2597d8ab40b586.jpg[/IMG][/URL] Zbliżenie na naklejkę z szafki po prawej stronie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/3a6cdc123acc4296.jpg[/IMG][/URL] I jedno z dzieł mojego TZ, baaaardzo podniecające :diabloti: Mam ich całe mnóstwo :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/0f7c52ec92a56502.jpg[/IMG][/URL] Kara, na kołderce to ona śpi :roll: Mojej zresztą :diabloti:
-
Masajek dzielnie się spisał :loveu: I widać, że agility sprawia mu prawdziwą przyjemność :multi:
-
[RIGHT][/RIGHT][quote name='Alicjarydzewska'] no i patrz cywilizancja do was zawita :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Cywilizację już częściowo mam :evil_lol: Zaraz pokażę czym zajmował się mój TZ :diabloti:
-
Tak sobie grzecznie śpię :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/5b9fc52d66986379.jpg[/IMG][/URL]
-
O cholerstwo meszkowate :mad: Alu, jesteś na ukąszenia meszek uczulona, czy ogólnie to takie jadowite cholerstwo jest :angryy:
- 78403 replies
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
beria replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Chciałabym szaleć z nudów :evil_lol: Chociaż przez kilka dni :cool3: [quote name='Patikujek_Zabrze'] [CENTER][IMG]http://img317.imageshack.us/img317/5651/zdjcie13794fs.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4967/zdjcie13801xe.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Baksiu bardzo grzecznie siedzi w koszyczku :loveu: Chyba lubi tak jeździć :cool3: -
[quote name='KaRa_TC'] tak wariowala [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/oln13.jpg[/IMG] [/QUOTE] Cóż za poza :cool3: Mieszkasz w ślicznym miejscu, widoczki wspaniałe :loveu:
-
[quote name='*luthien*'][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7555/ulala0312dh.png[/IMG][/URL] [/QUOTE] No nie, Luthien jak możesz :razz: Erga wariatką :razz: A nie wygląda :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oliwka pewnie się nieźle wystraszyła :shake: Guz szybko zniknie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] Dziś jeszcze na 2 godzinki pędzę do pracy i zaczynam labę :multi::multi::multi: Żyć mi się chce .... [/B][/I][/QUOTE] Witaj szczęśliwa Alu :multi: Dwa miesiące wolnego :cool3: Ja zaczynam właśnie weekend i też się cieszę :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Chociaż dwa dni to nie to samo co dwa miesiące :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Magda_Miki']Ale to fajnie "zabrzmialo" - calym stadem:evil_lol::evil_lol: Musisz to nam pokazac[/QUOTE] I nie pokazała :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Może tylko te upały zaszkodziły Tacie :roll: Jest pod opieką, na pewno dostał odpowiednie leki. Pewnie i tak nie zaśniesz, ale w tej chwili nic nie zrobisz, a jutro będziesz padnięta. Spróbuj przytulić się do ciepłego niufa i chociaż podrzemać.