Jump to content
Dogomania

beria

Members
  • Posts

    1449
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beria

  1. [quote name='HankaRupczewska'] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/37f96caac439223d.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Są, są :sweetCyb: Latające uchole :loveu:
  2. Nie doczekała się na pifko :eviltong: Maszeruję na spacerek :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/df16a37e447e841e.jpg[/IMG][/URL] Trawka, jak przyjemnie :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/5be2f469c4e43d61.jpg[/IMG][/URL] Chłodniej :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/97/a94ccf81284cf0be.jpg[/IMG][/URL] Tak lubię :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/e8de6ba20c3d6306.jpg[/IMG][/URL] Biegnę dalej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/059ccb301fc88245.jpg[/IMG][/URL] i dalej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/6ec53e170c9bee88.jpg[/IMG][/URL] Troszkę powęszę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/0ddee4cd23bf4f14.jpg[/IMG][/URL] Oj lubię spacerki :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/1c066d7388ab28e7.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5200/p70201022on.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oskarek w letniej fryzurce :multi: A na tym zdjęciu świetnie założył łapkę na łapkę, elegant :loveu:
  4. Hmmm, zdaje się, że Siwa jest ruda :evil_lol: Śliczne szczurzyce :loveu:
  5. Alu, gdzie jesteście :candle:
  6. Są maluchy :multi: Piękne, auuu ja też chcę :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [quote name='malawaszka'] i jak się dziwi kiedy tak bardzo się cieszyłam, że przynosi patyczki... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6905/02070612529wj.jpg[/IMG] [/QUOTE] Hahahaha, co za mina :loveu: A Boluś nawet na cienkich nóżkach i na niewyraźnym zdjęciu jest boski :loveu:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]Ozzy też ma takie zapędy :evil_lol:Kubę z górskiej rzeki chciał wyciągać , a dziś TZta ale jak załapał pływanko to mu głupotki przeszły ;)[/I][/QUOTE] Bo zajęty był pływaniem, a nie ratowaniem :lol:
  9. [quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/wil4.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/wil5.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/wil7.jpg[/IMG] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/wil6.jpg[/IMG][/QUOTE] Nowe przeszkody widzę :cool3:
  10. A nie powiedział, czy w takim stanie szczurka odczuwa ból, czy tylko dyskomfort przez powiększony brzuszek?
  11. Dla mnie dzisiaj było tak akurat, ale po niedzieli ma być znowu około 30 stopni :roll:
  12. [quote name='HankaRupczewska'][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiaj wiało. A po deszczu wszystko urosło. Więc Gezesławw tak jakby zasłonięty w swej urodzie jest[/SIZE][/FONT][/B] :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/4732ee2ae64f4955.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/94c462d7f2de45e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/a42eb224cceafd9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/9e3dc13c5574db51.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Przez to "zasłonięcie" jeszcze bardziej interesujący :cool3: I nieustannie piękny :loveu:
  13. To się psiury ucieszyły z pobytu nad jeziorem :cool3: Pewnie się nieźle opaliłaś :cool3:
  14. Pysiu, pewne jest tylko to, że będzie drugi sznaucerek. TZ już się z tym pogodził, chociaż marudził z początku :evil_lol: Żadnych konkretnych planów nie mam, bo nie wiem dokładnie kiedy skończymy budowę :shake: Haniu, nie bądź taka pewna, że NIC się nie zmieni :cool3:
  15. [quote name='Pysia']Popatrz za okno...A ja uwięziona w mieście a na dodatek w blokowisku :placz: [/QUOTE] Jak ja Cię Pysiu rozumiem :calus: Od jutra zaczynają się znowu upały, psy będą biedne :shake: Cieszę się, że Twój Tata wraca do domu :multi:
  16. [quote name='Pysia']Ja też mam doła blokowego... Ale chyba to się u nas obydwóch zmieni - prawda? :razz:[/QUOTE] Oby się zmieniło i to jak najprędzej ;) U mnie przeprowadzka będzie połączona z powiększeniem rodziny :cool3: Gerda będzie miała koleżankę :multi: Nie mogę się doczekać :multi:
  17. Po spacerku 2 w 1 - moczenie strudzonych kończynek i uzupełnienie płynów :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/437b09e1e835577a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/7ee8d4135d5efb55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/a4fe32170bb70b02.jpg[/IMG][/URL] Kapiąca broda :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/a1e92df189b44e33.jpg[/IMG][/URL] Wystarczy, teraz trzeba się suszyć ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/cd41719c86a7ce55.jpg[/IMG][/URL] Zawsze po powrocie do mieszkania w bloku mam doła :shake: Na spaceru było tak ładnie :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/fcf582bbe86a3f3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/97b9c1dff34e72ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/948297a847ea8931.jpg[/IMG][/URL] A na tym zdjęciu jest Gerda :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/730ac74c848d2185.jpg[/IMG][/URL]
  18. Pozazdrościłam Anettcie, bo Masajek wygrał dla niej na zawodach odtwarzacz Mp3, to rozpoczęłam treningi z moim TZtem. Odkryłam, że działa na niego klikier - "klik" i puszka z piffelkiem otwarta :evil_lol: Gerda jako zastolec :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/aa0d4c59b48a5ea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/21948ee5c67ff4be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/769663fceb940679.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/631132bac6c0b5f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/83cabe3858a02514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/9e5463ba9def8582.jpg[/IMG][/URL] Maczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/dd81c1213579bacd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/e2830f50438eb68f.jpg[/IMG][/URL] Zmniejszam następne :razz:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/96/547a8484bee6095f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/547a8484bee6095f.jpg[/IMG][/URL][/URL][/QUOTE] Brawo Ozzy :multi:
  20. Gerda od rana sugerowała, że jej się nudzi :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/fdd3e94bebfbf13a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/4bd2e5515c1b9555.jpg[/IMG][/URL] Nawet kaczka nie była w stanie ją zająć :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/c7a69fd86f0f1713.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/7ce7ae715a121109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/2cf467e299dc71f2.jpg[/IMG][/URL] Więc pojechaliśmy na działkę :multi: Na działce rozpoczęłam z TZ trening agility, dobrze mu szło :cool3: Niedługo pojedziemy na zawody :evil_lol: Rozgrzewka :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/6fce12aca5a4cbff.jpg[/IMG][/URL] I hop :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/cfd74f2e23df1e69.jpg[/IMG][/URL] Nie zaliczył przeszkody :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/dad1c6d914ba6911.jpg[/IMG][/URL] Ale nauczył się chodzić po wodzie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/3a6df45207bb1d43.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Vectra']przepraszam że to wywleke na wiżch , ale mi szczęka opadła [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6753/pict03403jr.jpg[/IMG] cuuuuuuuuuuuudooooooooooooo :loveu: :loveu: :loveu: [/QUOTE] To przed snem pokaże jeszcze inne graffiti z mojego osiedla (mają kilka lat, są trochę wyblakłe i odrapane) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/adf878844ecff1b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/8e77795e942b81b0.jpg[/IMG][/URL] I cos dla miłośników kotów ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/48294993d9ebdf83.jpg[/IMG][/URL]
  22. Biedulka :-( Mam nadzieję, że to jej nie boli :shake:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/95/729e839669d7d09a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/729e839669d7d09a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Biegaczek :cool3:
×
×
  • Create New...