-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] wiecie co? jak pomyślę, że jutro jadę i tydzień nie będę na dogo to ściska mnie taka żałość w dołku (gdziekolwiek on - ten dołek jest) :shake: [/QUOTE] Zaczekamy sobie tu cierpliwie na Ciebie ;) Baw się dobrze :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ja Was mogę powpisywać tylko jak mnie wywalą z tymi postami:razz: A Riwiera dobra sprawa szczególnie wieczorem :p [/B][/I][/QUOTE] No tak, Alu znowu byłaś na Rivierze :cool3: Sama, czy z Ozzym :razz: Dopisuj nas Alu, jak by coś było nie tak, to się będę próbowała logować na molosach ;)
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] śmiem twierdzić, że nawet mu się podobało [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9825/2lip879cf.jpg[/IMG] nie trafił w patyk to złapał za nogę, a co tam :p [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5121/2lip921wx.jpg[/IMG] [/QUOTE] Boluś figlarz :loveu: A ząbki ma piękne i bielutkie :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pusia, Zmurka i Patyk :diabloti: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9250/2lip1086ax.jpg[/IMG] bieeegiiieeeemmmm [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9594/2lip1092iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3426/2lip1101rd.jpg[/IMG] traaalalalaa taniec z psem :lol: [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2586/2lip1110nq.jpg[/IMG][/QUOTE] Pysiu jak ty elegancko ubrana chodzisz z psem na spacer :cool3: Ja bym tak nie mogła :shake: Miałabym zaraz seksowny ciemny wzorek :diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]wczorajsze :p [/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/98/0623bdd36d548daf.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/0623bdd36d548daf.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/98/d25371cd59391e58.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/d25371cd59391e58.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Ta piłeczka jest moja i tylko moja :evil_lol: Tuffiemu na pewno wygodniej w nowej fryzurze :cool3:
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/jakj14.jpg[/IMG] [/QUOTE] :loveu: :klacz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:moja Riwiera ma wymiary coś ok 4m/ 1 m:evil_lol: parasol , leżak i spryskiwacz :evil_lol: [/I][/B][/QUOTE] Ale luksusy :cool2: Alu wpisz mnie też na molosy :cool3: Z odnośnikiem do posta. Myślę, że psiaki moich rodziców też mogą się przyłączyć do tej akcji :roll: Małyszka i Misiunia :cool3: Zwłaszcza Miśka, ona wie co to pobyt w schronisku :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka'] a Gerdulińska miała super spacerek znowu :loveu: mnie tyż nie wychodzą fotki ja księ ściemnia :angryy:[/QUOTE] Ona prawie codziennie zalicza godzinny spacerek :cool3: Bo jak się nie wybiega to wyżywa się w mieszkaniu :diabloti: Ale jak jest bardzo gorąco, to wychodzimy dopiero wieczorem :roll:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
beria replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[COLOR="Magenta"][B][SIZE="7"]Sto lat dla słodkiego Oskarka !!![/SIZE][/B][/COLOR] :Rose: :Rose: :Rose: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :new-bday: :BIG: :tort: :bday: :bday: :bday: :Rose: :Rose: :Rose: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :new-bday: :BIG: :tort: -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
beria replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek_Zabrze'] [B]A następnie zaczęliśmy się bawić:[/B] [B][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/913/zdjcie14836da.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9599/zdjcie14840uv.jpg[/IMG][/B] [/QUOTE] Ale świetnie się bawią :multi: -
Mój ukochany storczyk :loveu: We fragmentach :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/17384c65d75d8d41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/2ac828bf7b4e085d.jpg[/IMG][/URL] I w całości :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/a2c42dbfc362187f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/62/a9da5c8af5bc8b7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/62/bc94ffaf8769b4e1.jpg[/IMG][/URL] Nie mogę robić zdjęć moim aparatem jak się ściemnia :mad: Kiepściutko wychodzą :placz: Nad jeziorkiem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/62/74938e2f923a734b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/99/89e834c92f3162b8.jpg[/IMG][/URL] Przybrzeżne szuwary :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/99/4940a76d4457ced2.jpg[/IMG][/URL] I już w lesie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/e07762ec7c6b99de.jpg[/IMG][/URL] Spotkaliśmy dobrego znajomego :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/99/5dcd1d10a0948202.jpg[/IMG][/URL] Ale zdjęcia psiaków w gonitwie nie wyszły mi wcale :placz: Widać tylko dwie plamy – dużą szarą i małą czarną :diabloti: Najbardziej przyzwoite zdjęcia, na których widać, że jest na nich Gerda :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/99/87e6e4437b4e9ea2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/99/0ba611c5c2b5bac5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='aga1215'] [I][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Wektor skaczący( :hmmmm: latający???)[/SIZE][/FONT][/B][/I] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5716/weki0231a7pr.jpg[/IMG] [/QUOTE] Sportowiec :loveu: Oglądałam zdjęcia storczyków :loveu: Uwielbiam je :cool3: Ponieważ mój TZ wiedział, że mi się podobają, tak z 3 miesiące temu dostałam kwitnącego storczyka w prezencie. Po 2 dniach wszystkie kwiaty opadły :diabloti: Powiedziałam mu, że dał mi nieszczerze i przestawiłam z komody na parapet wyleniałą roślinkę. Głupio mu było :evil_lol: A niedawno storczyk zakwitł ponownie :p Ma dwie kwitnące gałązki, a na każdej kilka kwiatów :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No nie wiem, nie wiem :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='HankaRupczewska'] [B][FONT=Comic Sans MS]Boszzz, dlaczego my nie wychowaliśmy dobrze psa ???[/FONT][/B] :shake:[/QUOTE]ja też nad tym okrutnie ubolewam :shake: tzn że swojego psa nie wychowałam :placz:[/QUOTE] Łączę się w bólu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chociaż, gdyby Gertruda była wychowana to już nie byłoby tak interesująco :diabloti:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
beria replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek_Zabrze'] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3281/zdjcie14489wv.jpg[/IMG] [/QUOTE] Baksiu wędrowniczek :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:niewiem: ile kosztuje domek :oops: ostatnio wynajmowałam na osiemnastkę :evil_lol: ale w tamtym ośrodku mi juz nie wynajmą :diabloti: [/QUOTE] To niezła impreza była :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jutro będziemy chyba przejeżdżać przez Dąbrowę, to może podjedziemy się zapytać o domki ;) Tak całkiem poważnie :razz: Nawet dzisiaj rozmawialiśmy z TZ i w grę wchodzą Przeczyce albo Pogoria :razz: Daleko i na dłużej wyjechać nie mam szans w tym roku, bo ta budowa :roll: Po pierwsze kasa, po drugie ciągle trzeba coś tam załatwić, dopilnować, sprawdzić, kupić, niech to szlag :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AlKil'][COLOR=SeaGreen][B] ja też troszeczkę poszalałem. [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/914/tnjele324skahuta010720061826wa.jpg[/IMG] biegłem ile sił w moich nóżkach [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8377/tnjele324skahuta010720061837ff.jpg[/IMG] [IMG]http://img323.imageshack.us/img323/843/tnjele324skahuta010720061844gn.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/QUOTE] Ale pędziwiatr z Kilerka :loveu: Fajną mieliście wycieczkę na działkę :cool3: I to jeziorko :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6427/2lip766cx.jpg[/IMG][/QUOTE] Zmorki ogon jest piękny i olbrzymi :crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale się psiaki wybrechtały w wodzie :multi: Zazdraszczam Wam Pogorii :razz: A te domki to po ile tam są :cool3: I można z psami :cool3: Bo może namówię TZta :roll: Jeśli TAKIE towarzystwo będzie gratis :grins:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/98/7d0412663ea04945.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/98/7d0412663ea04945.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/61/8c0d3bb02a5e97e3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/61/8c0d3bb02a5e97e3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/97/f246c033a0fafe9d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/97/f246c033a0fafe9d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/98/82abc09f69151213.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/98/82abc09f69151213.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/97/c44fa9bc4a97b1e5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/97/c44fa9bc4a97b1e5.jpg[/IMG][/URL][/URL][/QUOTE] Letnia fryzurka :cool3: Super :loveu:
-
Wstyd powiedzieć :oops: Wszyscy mają wakacje a ja się uczę :diabloti: Mam baaardzo poważny egzamin za 2 miesiące, od którego baaaardzo dużo zależy :razz: Ale nie martw się, Gertrudy nie zaniedbuję :eviltong: Wczoraj na spacerku: Znowu wyjmuje aparat :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/98/9548012a0af52dba.jpg[/IMG][/URL] To się schowam :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/98/f2ae43986809238f.jpg[/IMG][/URL] A tu jeszcze z niedzieli - pies pilnujący [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/e124321defbaaf86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/1494ea78e7d6e0e6.jpg[/IMG][/URL] A dzisiejszych nie chce mi się zmniejszać :evil_lol:
-
[quote name='KaRa_TC'] [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/abc/pokoj24.jpg[/IMG] [/QUOTE] Babcia i dziadziuś :mad: Saba i Spike są w świetnej formie :multi: A to zdjęcie na pewno nie było pozowane :eviltong: No chyba, że znają komendę "daj buzi" :cool3:
-
Pewnie, że dał ;) Ale tylko kawałeczek :cool3: Jutro wstawię jakieś fotki. Cuś za bardzo zajęta jestem w tym tygodniu :shake:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]A wszyscy mysla ,ze chce ich zjeść :razz:;) [/I][/QUOTE] Nie wszyscy ;) Witaj Alu :multi:
- 78403 replies
-
Coś mi pachnie :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/97/96af59d8da81ea72.jpg[/IMG][/URL] Daj mi, daj mi, będę cię kochała :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/86cace311a7a665a.jpg[/IMG][/URL] Nie dał :-? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/597f025c7feedf33.jpg[/IMG][/URL] I tak cię kocham :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/ec74fad24002c92a.jpg[/IMG][/URL]