-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Może ten kamień podrażnia dziąsła :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kocyk kupił jej dzisiaj Pan :cool3: Cały mój :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/72/cfc58da3ab7e4f51.jpg[/IMG][/URL] Nikt się już nie zmieści :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/80c9f852f80fd5e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/365dd2b4a6235d49.jpg[/IMG][/URL] Won, bo pogryzę :angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/ff1d6edc56e232d3.jpg[/IMG][/URL] I dekoracja piłkarska na biurku mojego TZ :evil_lol: W barmce duch Jerzego Dudka :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/72/7f5d2ab5a622cbe1.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kurde właśnie się załamałam :shake: zawsze Luna miała śliczne ząbki, nawet ostatnio przed szczepieniem wetka ją badała i oglądała i mówiła, że ma ładne zęby, a ja dzisiaj patrzę do paszczy a na tylnich trzonowcach (?) ogromny kamień!!! :crazyeye: skąd się to wzięło??? tzn podejrzewam, że wetka aż na tamten ząb nie zajrzała bo z przodu ma naprawdę ładne, ale kurna ona ma niecałe 4 lata!!!! :shake:[/QUOTE] Moja ma kamień na kłach, chciałabym usunąć to dziadostwo podczas narkozy przy sterylce żeby 2 razy nie usypiać psa, ale nie wiem czy tak się da :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Znalazła odpowiedzialnych za ten zakaz :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/37c3bc7843689ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/81c1be6d368d5e27.jpg[/IMG][/URL] I rozprawiła się po swojemu :mad: :mad: :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/030792b0c96ece42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/e0d59221a283a67f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/ea8d21f5d758e3e0.jpg[/IMG][/URL] :diabloti:
-
Odpowiedź Gerdy na wprowadzoną prohibicję :mad: :mad: :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/aef9b8e8d8ede4e5.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak Lunka kocura przeciągnie takim drągiem przez grzbiet, to cienko widzę tego giganta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] Mocna w gębie :evil_lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5242/8maj984of.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/425/8maj992bt.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta to ma krzepę :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I] [B]Startuję :razz: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/851/sus5hh.jpg[/IMG] [/B][/I][/QUOTE] Ale rakieta :cool3:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Tak ale w biurze...A tamci okazali sie sprytniejsi..... Do kitu!! Szukam domu juz dwa lata :placz: Myslałam ze to ten :placz: A z roku na rok są coraz drozsze :placz: Na coraz mniej mnie stac :placz: Wiecie? Ja czego sie dotkne to przynosze szczescie ale....innym :-( Ci ludzie już od miesiecy sprzedawali i dopiero jak ja tam pojechałam to od razu 3 kupcow było!![/QUOTE] O kur...:angryy: :angryy: :angryy: Przykro mi bardzo Pysiu, bo wiem jak takie szukanie domu opornie przebiega :shake: Jak się znajdzie fajny i niedrogi dom, to akurat pod linią wysokiego napięcia, albo z widokiem na wysypisko :diabloti: -
A ja muszę poczekać do soboty na wolne :placz: Ozzy nie odgryź w piątek ręki panu doktorowi :razz:
- 78403 replies
-
Ponieważ zdjęć nowych brak, będą stare :eviltong: Do basenu marsz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/70/6a2260a5edb7e0d1.jpg[/IMG][/URL] Próba nurkowania [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/70/e7b6302bc097b7d3.jpg[/IMG][/URL] I nic :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/70/8cfd2b17cf029288.jpg[/IMG][/URL] To wychodzę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/70/b910d940e5c0000d.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przed zakupem CTRa polecam zamiast spacerów z Szelmą przyspieszony kurs kaskaderski :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Najważniejsze, że Era jest cała i bezpieczna. Psa trzeba pilnować ... jak dziecko :roll:
-
[quote name='*luthien*']troszke tłuszczyku to jest:lol: ale na szczęście nie za dużo:evil_lol: [/QUOTE] Ja tam tłuszczyku u Ergi nie widzę :eviltong: Widzę u siebie :placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Trzymam mocno :thumbs: :thumbs: :thumbs: Pysiu u Ciebie też nowy dom = nowy pies :cool3: -
[quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[B][I]do TOZu z nimi:cool3:[/I][/B][/QUOTE] A wiecie jak JA wyglądałam zanim udało mi się bestię zmęczyć :diabloti: Dzisiaj nie miałam czasu na wyjazd spacerkowy, ale tak długo marudziła, aż dopieła swego :razz: Może Gerda to masochistka, bo lubi być sponiewierana :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']Waszka sie przygotowuje do posiadanie CTR-a :evil_lol:[/QUOTE] Oj chyba tak :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oj Alu, jak się dotlenisz dobrze na spacerku, to do północy na dogo posiedzisz :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='*luthien*'][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4531/obrazki4541is.png[/IMG] [/QUOTE] Ale laska z Ergi :multi: pod skórą tylko mięśnie, zero tłuszczu :crazyeye: Też bym tak chciała :mad: Języczek boski :loveu:
-
Super :multi: Tuffi będzie mógł znowu gonić swoją piłeczkę ;) Mimi też szybko dojdzie do formy ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] Boluś dostał w niedzielę super piszczącą piłeczkę i właśnie ją popsuł :mad: :placz: a tak długo wybierałam, żeby był mocna i długo piszczała bo on to lubi najbardziej i doopa :angryy:[/QUOTE] Dwa dni to już coś :razz: U nas żubr stracił głos po 1 dniu :diabloti: Brawo Boluś, goń "obcego" :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, mój TZ już trenuje przy rurze :razz: Czarno mi się robi przed oczami w Twojej galerii, nie moge tak późno wchodzić na dogo :shake: -
[quote name='Alicjarydzewska'][URL="http://dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/34/6f6fa33e68584b94.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/34/6f6fa33e68584b94.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/QUOTE] Pierwsza pomoc dla Ozzulca :cool3: Glizd mi się podoba, chociaż nie lubię takich typów :razz:
- 78403 replies
-
Btw mam prawo jazdy :eviltong: Ale, że ciemna jestem to się uczyć muszę :evil_lol:
-
Dogomania działa mi jak ślimak :angryy: :angryy: :angryy: Wróciłam późno do domu, a TZ nie robił zdjęć :shake: więc będą stare :diabloti: Teza: Długość psiego języka jest wprost proporcjonalna do długości spaceru. Dowód: Początek spaceru - mały języczek :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/71/fc2ff92265b9c631.jpg[/IMG][/URL] Wydłuża się w miarę przebytej odległości :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/71/400b34cc792e2e3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/71/9fcc65b994244660.jpg[/IMG][/URL] Dalej się wydłuża :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/71/d47df65ebbe06009.jpg[/IMG][/URL] Długość jęzora zbliża się do długości brody [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/71/7592cde060db0e96.jpg[/IMG][/URL] Można wrócić do domu :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/34/498b638320f3484d.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze "jurajski pomnik pudla" ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/71/21131aa5fa71b846.jpg[/IMG][/URL]