Jump to content
Dogomania

*Gajowa*

Members
  • Posts

    6045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Gajowa*

  1. Rano udało sie zrobić parę fotek Kongusia razem z Holy Kongo schował sie przed koleżanką do kojca [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Holy3_zpse9ffcef6.jpg[/IMG] następnie przykleił się do kojca Tundry [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Holy1_zps98db5b2b.jpg[/IMG] pilnuje swojego drągala [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Holy2_zps70114309.jpg[/IMG] Dzis Holy miała sterylkę tak, że na kilka dni przerwa w kontaktach.
  2. [quote name='beataczl']bedzie fotka z Holy? :) Tundra juz w ds czy kiedy[/QUOTE] Tundra jedzie jutro. Dziwoląg z naszego Kongusia, nie lubi zawierać nowych znajomości. Holy zaczepiała go do zabawy, a on burczał na nią, więc się mała zniechęciła i odeszła w swoją stronę. Widać, że się troche Kongusia boi, ogonek przy nim ma podkulony. Fotki postaram się zrobić o ile uda się uchwycić dwójkę w jednym kadrze.
  3. W Białogardzie jest takie cudo [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=768272403201468&set=a.768272376534804.1073742182.191664287528952&type=1&theater[/url]
  4. Swoją podopieczną nazwałam Holy . Sterylka umówiona na czwartek 23.01.
  5. Jutro Konguś będzie zaprzyjaźniał się z Holy bezpośrednio, ciekawe jak długo się będzie przekonywał...
  6. Jakie śliczne ONki :-(. Bigielka bardzo fajna, miła, kontaktowa . Dziś zakropiliśmy Fiprex i zaczynamy odrobaczanie Aniprazolem.
  7. Milunia się przypomina. Juz w grudniu przed Świętami Milunia zmieniła swoje przyzwyczajenia. Otóż po zmierzchu nie lubi przebywać w ogrodzie, wychodzi tylko ze mną na krótko i zaraz pcha się do domu. Myślę, że było to związane z petardami, ale juz od mniej więcej tygodnia jest cisza, a Milunia dalej jest domatorką.
  8. [quote name='inka33']Ale... nic złego? :nerwy: domek...? :kciuki:[/QUOTE] Tak, szykuje się domek dla Tundry. Dziś przyjechała nowa, nieduża sunia. Konguś jak zwykle zjeżony obwarczał ją.
  9. Konguś wita wszystkie odwiedzające cioteczki. Być może niedługo straci swoją kumpelkę...
  10. Rozmawiałam dziś z teresz10 i okazuje się, że malizna Perełka pojechała do Lublina do DT z opcją DS tak, że do mnie przyjedzie sunia biglowata. Oby wszystko się jutro udało.
  11. [quote name='1izabelka1']Gajowa , maleńka myślę że szybko znajdzie domek jest przesłodko-cudna, drugi mikrusek też słodziak może mikropsy by ją przejęły ? kurcze straszne to wszystko :( że też takie psiaki siedzą w schronie nie rozumie tego[/QUOTE] Maleńka nie powinna długo czekać na dom ale musi się uspokoić , później sterylka tak, że trochę czasu to potrwa . Nikt nie wie czy mała jest dalej w schronie to się dopiero okaże w niedzielę. Ta biglowata też nie czekałaby długo na dom.
  12. Jeszcze jedna cudna sunia była/bądź jest w schronie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VN9pkugRn_k/UqYuwboru_I/AAAAAAAAHxg/JLD6kmJUTI4/s640/IMG_4141_resize.jpg[/IMG] Niestety nie mogę zabrać obu . Ciekawe czy jeszcze jest ?
  13. [quote name='agusiazet']Szkoda, że nikt jak dotąd nie poznał się na zaletach Konga, ale na pewno to nastąpi, nie mam obaw, to piękny pies dla konesera!!![/QUOTE] Nastąpi na pewno, opowiadam o nim i pokazuje na spacerach mam nadzieję, że kogoś zauroczy...
  14. Tak chodzi o tę sunię [url]http://2.bp.blogspot.com/-bY4ekPgmYX0/UrgjicDCepI/AAAAAAAADyY/879c04Z2d38/s640/IMG_0126.jpg[/url] ma przyjechać do mnie na BDT. Będę potrzebowała pomocy przy ogłaszaniu suni , sama nie potrafię robić ogłoszeń.
  15. No właśnie boję się, że wyszłaby przez moje ogrodzenie, koty przechodzą swobodnie. Jeżeli sunia nie ma innych propozycji to może zaryzykowałabym , transport jest w niedzielę. Na zdjęciach nie wygląda na mikruskę. Dzwoniłam do teresz10 ale nie odbiera, tutaj też się nie odzywa.
  16. Piękna z niej psina, co za kreatura ją wyrzuciła. Trzymam kciuki za zdrowie suni.
  17. Aktualnie na tym terenie jest tylko Tundra i Kongo więc mogłyby coś chrupać. Wczoraj przetestowałam je dając po kości cielęcej i konfliktu nie było . Kongo od razu wiedział jak się do kości zabrać i dość szybko ją pokonał. Tundra nosiła swoją, zostawiała znów dochodziła i lizała, znów zostawiała jakby nie wiedziała , że to służy do jedzenia. W końcu zaczęła ją jeść , a Konguś już swoją skończył i obawiałam się, że jej będzie chciał odebrać. Jednak Konguś trzymał się z daleka i obserwował jak Tundra chrupie, więc nie czekałam i zostawiłam je be dozoru. Po ok. 10 minutach kości nie było... nie wiadomo kto ją w końcu zjadł.
  18. Czy tę maliznę już ktoś zabrał bądź jest to w planie ? [url]http://2.bp.blogspot.com/-bY4ekPgmYX0/UrgjicDCepI/AAAAAAAADyY/879c04Z2d38/s1600/IMG_0126.jpg[/url] Czy to jest mikro sunia czy taka powyżej 10 kg ?
  19. Jutro spróbuje dać gryzaki jakie mam Tundrze i Kongusiowi i zobaczę czy nie będzie konfliktu.
  20. Rozumiem, że Nuka jest w domowym hotelu. Ja niestety nie mogłam zaproponować suni miejsca w domu ale z podawaniem leków i obserwacją nie byłoby problemu.
  21. Często jeździmy na spacery do lasu razem z Milką. Konguś czuje sie coraz swobodniej, spotykanych ludzi się nie obawia, nieśmiało macha do nich ogonkiem. Jednym słowem wyrabia się chłopak. W "domu" biega sobie z Tundrą, kopie dołki i wkłada w nie patyk.
  22. Umiarkowanie dobre wieści, teraz leczenie jest wazne. Czy Nuka dogaduje się z suczkami ?
  23. Śliczna, szczęśliwa podróżniczka !
  24. Konguś ma się świetnie, dostał nowy patyk, a raczej drągal i teraz z nim paraduje. Od kilku dni konsumuje nowy worek Josery nabyty za 109 zł.
  25. Kama210 przesyłam na wszelki wypadek nr telefonu. Gdyby okazało się, że Nuka musiałaby z jakiś względów zostać /a na Białobrzeskiej nie mają możliwości przetrzymania psa , przynajmniej kiedyś nie mieli/ to moja propozycja dalej aktualna.
×
×
  • Create New...