-
Posts
4661 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jo-jo
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
jo-jo replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A bo Ciebie ciagle nie ma i to nie frajda gadać do neta :cool3:[/quote] Ale wiesz czasami net wysłu****e próźb :evil_lol: A mnie ni bywa bo pracuje na stronami interentowymi ciągle:shake: -
Kasiu po raz koeljny to pwoiem ale co mi wkońcu się nalezy :loveu: [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]:loveu: :loveu: :loveu: Gratuluję:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
-
Bosh co Wy macie z tymi pająkami :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Co gdzies nie wejdę to pająki, bleh :shake:
-
[quote name='Gosiek'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/17/5482e82245acffd3.jpg[/IMG][/URL][/quote] A czy Axel ma pozowlenie na latanie? :evil_lol: Cześc Gosiu :hand: Fotki jak zywkle :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Gazuś'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/13/p1090393ht5.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Zdolny Piss :loveu: Cześć Kasiu i tu :hand:
-
[quote name='kamila-dog']No i gdzie te obiecane fotki? :mad:[/quote] No nikogo nie było to co mieliśmy wstawiać? :razz: [quote name='haska_12'][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7760/zima24gu0.jpg[/IMG] :loveu: Cudowny :loveu:[/quote] Dzięki :multi: [quote name='Gazuś']Ślemy Jojkowi złote pozdrowienia i zapraszamy do Nas ;-) (Ślicznie chłopak wyrósł... :cool3: ) Kasia z Docem[/quote] Cześć Kasiu!! :multi: Dziękujemy i Pozdrawiamy Wzajemnie, zaraz napewno do Was dotrzemy :))) (Dzięki :oops: )
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jo-jo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to tak jak ja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie ma mowy by moj pies miałchociaż jeden malutki kołtunik :shake: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Gdyby miał to byłabym w szoku :-o :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
jo-jo replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Dobra była woda :eviltong: Po dłuuugim spacerku :evil_lol: Witaj Jojku znowu u nas :multi:[/quote] No znowu bo u mnie to sienie bywa :razz: :evil_lol: [quote name='Pysia'] Kiedy zabierasz baby do siebie? Bo ja je zmierzam wypchać :diabloti:[/quote] Kiedy? Znowu powiem Ci że nie wiem :evil_lol: A jak je wypchasz to TOZ na Cibie naślę :diabloti: -
[quote name='dbsst']hhhahahha taaaaa jasne eehhhhhhhe a świstak siedzi i zawija w te sreberka :evil_lol: [/quote] A ja myślałam że sreberka były kradzione :hmmmm:
-
[quote name='dbsst']wydrap ją wydrap i wycaluj :loveu:[/quote] Jak dojade to wydrapie, a Muminek bedzie dla mnei zawsze chomikiem :loveu:
-
[quote name='PANGEA']Bardzo, bardzo dziekuje :buzi: Bardzo sie ciesze Staweczka bedzie. Oni wracaja we wtorek wiec musisz uzbroic sie w cierpliwosc. PS Ja tez nadal chora :placz: A co do zimna, to w Moskwie maja -24[/quote] Wiesz ja sie z Toba coraz bardziej colidaryzuje, bo choroba doszła na poziom antybiotyku u mnie :shake:
-
[quote name='dbsst']ooo nie bo i Ciebie będe musiała znienawidzić taj jak nienawidze teraz Pike :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] To w takim razie musisz wkońcu dojechac jak narazie nie mam w planach takich małych istotek, a Mumnka to ja jutro może wydrpaie (o ile choroba mnie nie zmoze..) A w międzyczasie porwę moją Ciuke 2 do domku :loveu: :loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
jo-jo replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7b986f9c8925570f.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1f5d7fed9d25fae.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/d1f5d7fed9d25fae.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ziewamy i idziemy spac dalej? :evil_lol: Cześć Daguś :hand: -
[quote name='dbsst']jak widac wybieram się jak sójka za morze do Was hahahahha[/quote] Czyli mam rozumieć że pojawisz się dopiero wtedy kiedy ja sie dorobię szczeniaków :evil_lol:
-
[quote name='Tina.Sara']a już myślałam ze to twoja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Ja się tak zastanawiałam kiedy ona tą całą sforę zgromadziła :crazyeye: Cześć Kamila :hand: Zdjęcia są naprawde fajne, :loveu:
-
[quote name='DeBe']Bry Jojeczko moje :loveu: jak miło cie goscic :loveu: [/quote] A nie prawda bo to mi miło jest oglądać takie super fotki :loveu: Kiedy Ty wkońcu do nas przyjedziesz? :razz: :mad:
-
DeBe Pika fotki super :loveu: :loveu: I ja też coś mam :loveu: Dziewcynki: [B]ILUZJA[/B] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/295/iluzjaqh1.jpg[/IMG] [B]INAUGURACJA[/B] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7546/inauguracjaaz7.jpg[/IMG] [B]INEGRA[/B] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/1/impresjavv3.jpg[/IMG] I Chlopcyki: [B]INTI[/B] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3589/intiss4.jpg[/IMG] [B]INTERIO[/B] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/5835/interioto8.jpg[/IMG] [B]INDIANA[/B] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8923/indianaic8.jpg[/IMG] No i koniec pokazywania się : [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/5353/razemmj7.jpg[/IMG] Dziękujemy za Uwagę:loveu: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5010/impresjaikajtekky6.jpg[/IMG] A więcej na stronie w galerii dzieciów :) [URL="http://www.koronaborealis.ibi.pl"]www.koronaborealis.ibi.pl[/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
jo-jo replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/18l159.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/18l159.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Co tam takiego dobrego było w tej "misce" Szelmusi? :evil_lol: Cześć Pyś :hand: -
[quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/30d2630fd24c26be.jpg[/IMG][/URL] [/quote] DeBe to jest coś niesamowitego :loveu: Ta mina Farta rewelacja :evil_lol: A tak wogóle to Dzień Dobry :hand:
-
Kasiu a możesz mi napisać jakie Bracco Italiano były :loveu:
-
[quote name='kamila-dog']Ehh,te uszyska kochane :loveu: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2510/zima6ay5.jpg[/IMG][/quote] Kochane uszyska, jak miło to słyszeć :loveu: [quote name='simbik']Ale nas Jojo zdjęciami zasypał :lol: - tak trzymać. Jak widzę chłopak dostaje snieżnej głupawki :evil_lol: jak każdy porządny pies :roll: .[/quote] Zasypał? To jeszcze nie koniec!! Dzisiaj rano, a właściwie 15 minut temu wróciliśmy ze spacerku i fotki nawet robiliśmy zaraz obrabiamy :diabloti:
-
[quote name='Asiaczek']Byłoby super! A co tam za środek komunikacji miejskiej jeździ? Poza tym, nie zapominaj, mamy nasze komórki. Profilaktycznie podaję [I]once again[/I]: 0-601 29 85 50).Tak więc, spoko. Na pewno się poznamy, mimo braku czerwonego goździka w klapie.:evil_lol: Pzdr.[/quote] Ja to pojade do metra Ratusz (Ratusz Arsenał :evil_lol:) i potem przystanek jakimkolwiek tramwajem w kierunku pragi, i po schodkach na góre (oczywiście schodkach ruchomych :diabloti:). Ja też [I]once again: [/I]0-602-669-777, jakoś się napewno znajdziemy albo umówimy przed wejściem, jak już będziemy wiedzieć gdzie to jest :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Zdarzenie jak ze slapstickowej komedii, co?:lol: Podobnie jakbys ściany nie widziała... pzdr.[/quote] No wiesz jak masz ściany czarne i stanie Ci czarny dog to nic dziwnego :evil_lol: :evil_lol: Pare razy zdarzyło mi się widzieć scenę, gdzie ludzie oglądali psy i po nagłej zmianie kierunku, gdzie myśleli że nikogo nie ma, wpadali na doga :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Tak. Muszę być na tym zebraniu i tam się musimy jakoś rozpoznać... A ja zupełnie nie kojarzę, w którym miejscu jest nr 14... No nic. Jakoś trzeba będzie sobie poradzić. Pzdr.[/quote] Na Krajówce Waszawskiej było prosto bo po psach, a tam to nie mam pomysłu :evil_lol: No cóż w poniedziałek/wtorek mogę zerknąć na Miodowej gdzie jest 14, bo codziennie na bednarską jezdze wiec przy okazji mogę wejść na górę i sprawdzić;-)
-
[quote name='Asiaczek']O, chol..... ja też muszę być na tym Zebraniu! Na śmierć zapomniałam... No to zostaje niedziela i to raczej ppłd. Jo-jo - a wiesz, gdzie to konkretnie jest? Bo sam adres mi nic nie mówi... pzdr.[/quote] Czyli co my się widzimy na zebraniu? :evil_lol: Adres, znaczy się ulica to akurat mi dużo mówi, i wiem gdzie to jest ale co z resztą to nie ma pojęcia :shake: