Jump to content
Dogomania

kaszanna

Members
  • Posts

    209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaszanna

  1. Cicia Rybon gdzieś mi migła! Halooo halooo nie walęsaj się nigdzie tylko tutaj szybciutko zdawaj relacje :eviltong:
  2. Rozmawiałam już z kierowniczką "kundelka". Nie widziała nic niewłaściwego w ogłoszeniu natomiast ton maila który dostałam wcale jej się nie podobał. Osoba ta pisała do mnie jak do rówieśnicy a okazało się, że jestem od niej dwa razy starsza. Będzie się musiała dziewczyna jeszcze dużo w życiu nauczyć. Przede wszystkim ogłady i ortografii ;) Sprawy nie było! Bierzemy się dalej za Kajtusia z "błogosławieństwem" P. Halinki.
  3. Zostałam zbesztana przez kolejną osobę, za zamieszczanie nie prawdy w ogłoszeniach. Dzwonię do Pani Kierowniczki, tylko nigdzie nie mogę znaleźć telefonu.
  4. Goniu to przeciż oczywiste, że pies który tyle przeżył potrzebuje dużo cierpliwości, miłości i szczególnego traktowania. Ludzie też zdają sobie z tego sprawę i pewnie dla tego jest tak mało telefonów. Kajtuniu szukamy dla Ciebie nowego domciu choćby nie wiem co!!!
  5. Dostałam dzisiaj rano maila w sprawie Kajtusia. Najpierw się ucieszyłam jak głupia, a potem mnie zmroziło.... "Witam:)Osoba,która przetrzymywała na strychu i biła Kajtusia to była przecierz staruszka,która umarła i jej dzieci nie chciały sie nim zajmowac wiec pozbyły sie go do schroniska.W ogłoszeniu trzeba dodac,ze jest teraz nieufny i może ugryść(szczególnie kobiety).Zreszta skoro dajesz ogłoszenie to pewnie znasz Kajtusia." Dodam tylko, że osoba która to napisała nie podpisała się. Czy ja jestem przewrażliwiona czy to jest mało sympatyczny mail?
  6. Irma ja myślę, żerby nie ściągać, tylko wynaleźć podobnego psa i podetknąć ludziom, którzy będą dzwonić. Jutro ogłoszenia w Ofercie, więc może będą jakieś telefony. Po wydaniu mojego Pimpunia (:placz: ) udało mi się znaleźć pana dla podobnego psa dzięki takim nie zdjętym ogłoszeniom.
  7. No wiecie co:crazyeye: Ja ciągle nie mogę w to uwierzyć:crazyeye: Narazie aż się nie potrafię cieszyć, bo mam wrażenie, że za moment okaże się, że to nie prawdą. Czekamy na (ciocię!!!!) Rybon.
  8. :happy1: No to Bajeczka miałaby swój ogródeczek. Jeśli pani ma labradorka to i cierpliwości ma sporo :diabloti: Asher - szczerze mówiąc to ciągle ludzie tak robią. Każą do siebie dzwonić, człowiek dzwoni rozmawia 20 minut pzez komórkę, odwołuje wszystko, bo ktoś ma przyjechać po psa, a oni zwyczajnie nie przyjeżdżają i nawet nie dzwonią żeby się kazać w tyłek pocałować. Tak już jest. Czasem wydaje mi się, że musi być sporo chętnych żeby znalazł się ten prawdziwy pancio.
  9. To chyba dobrze, zawsze więcej osób go zobaczy. Bajka jest idealna do lokalnych pism bo jest długa, a takie pisma szukają takiegomateriału.
  10. Obawiam się, że pani Dorota to ta która roważała adopcję Kajtusia:shake: Trudno! Cały czas szukamy dalej. Trzeba znaleźć kogoś kto go będzie chciał jak innego psa na świecie:loveu: No i chyba drugiemu Kajtkowi też trzeba coś znaleźć....może pani Dorota?!
  11. Szukałam stron internetowych znanych ludzi, ale tak jakoś kiepsko mi idzie. Trzeba wyszperać kilka maili. Kupiłam nawet kilka gazet o letkiej tematyce:oops: bo mi jakoś znane nazwiska do głowy nie przychodzą. Myślałam, że się spalę ze wstydu w tym kiosku:oops: Już nawet miałam zrezygnoać, ale właściwie skoro dla Kajtusia wszystko to przeżyłam i tą chwilę:diabloti:
  12. Od przybytku głowa nie boli. Lepiejwstawic trzy razy w jedno miejsce niż przegapić.
  13. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/224405.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] - czeka na akceptacje moderatora [url]http://darmowe-ogloszenia.cob.pl/[/url] - też mi się pokazała, że mam czekać na zamieszczenie
  14. wszystkie tu dzielnie pracujemy:lol: ale ja na razie odpadam, bo to juz trzeci dzień migrany i chyba zejdę....
  15. Evita, poproszę o plakacik [email][email protected][/email] Poproszę też o plakat Kajtusia-Kamyczka, bo mi mój TZ wyczyścił kompóter i nic mi na dysku nie zostało.....żaden:mad: W sobotę jadę do łodzi (chyba), potem do Kozienic i Pionek to porozklejam plakaty w różnych miejscowościach.
  16. 22 marca - Oferta - wydanie Warszawskie
  17. 22 marca w gazecie Warszawskiej - oferta - Kajtus ponownie przedstawi się warszawiakom.
  18. Kochane chyba trzeba coś jeszcze zrobić skoro na dotychczasowe ogłoszenia nikt się nie zgłasza. Kamyczku już ciocie cos wymyślą... No dziewczyny ruszaamy głowamy;)
  19. [url]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php?show=ogloszenia_dziekuje[/url] [url]http://ogloszenia.reporter.pl/[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/2659[/url]
  20. [url]http://www.aaaby.pl/100,47260,,,,21292262,Zwierzaki,SHOW.html?[/url] To zostanie opublikowane zaraz po akceptacji. Z tego portalu miałam najwięcejzapytań w sprawie Pimpka.
  21. [url]http://www.hittdog.com.pl/ogloszenia_dodaj.php[/url] [url]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/szukaj.php?itemads=1[/url] [url]http://www.autogielda.pl/?oferta=13762198[/url] [url]http://www.molosy.pl/ogloszenia/index.php?id=view&&sid=1[/url] Szukając sponsorów ;) wstawiłam ją jeszcze tutaj.
  22. Nie wstawiłam dzisiaj nic:oops: :oops: :oops: Miałam takiego globusa, że myślałam, że nogi wyciągnę. Jutro wstanę o 6 rano i zanim wyprawię dzieci do szkoły to troszkę podziałam. Chcą naszą Bajkę ze zdjęciem do Lokalnej Gazety, która wyjdzie w kwietniu ale mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie już domek. Troche bez sensu piszę, ale po lekach jestem letko otumaniona.
  23. eeeee nieeeee!!!!! Ciociu Rybon proszę wyślij Aniji na priv nr. konta żeby wpłacić na Bajeczkę!
  24. Niestety nie znam nr. konta do hotelu, ale wygrzebałam telefon do p. Grażynki stacjonarny to: (022) 798-17-30 Myślę, że najlepiej dzwonić do niej to poda osobiście nr. Konta. Anija - widziałam tego briarda. Normalnie rozpacz! Nie śpię, ale mam taką migrenę, że wymiotuję. Zaraz jak tylko będę w stanie popić wodę i zatrzymać tabletkę na dłużej to nafaszeruję się lekami i biorę się za wstawianie Bajki.
×
×
  • Create New...