Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/59ae4123.jpg[/url] a taki tu był ładny i czysty:evil_lol: [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/33476324.jpg[/url] piękna Wegetka :loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='Kasi i Lena'] według myślenia tej nawiedzonej dokupisz jeszcze jednego psa i będzie ok:diabloti:[/QUOTE] padłam :lol: :lol: :lol: [url]http://img339.imageshack.us/img339/2950/dsc3477ee.jpg[/url] urocza czarna kluska :loveu: :loveu: to zdjęć z wczorajszego spaceru tez nie masz??:-(
  3. wróciła moja ulubiona użytkowniczka na wątek obrożowy..... :D:D e to ja jeszcze jestem normalna bo na 4 psy mam 4 flexi :diabloti:
  4. kolekcja swietna :loveu: :loveu: pamiętaj o mnie jak "planetu" bedziesz chciała się pozbyć:evil_lol: tylko po co Ci 3 flexi?!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  5. Lucky bardzo fajna kolekcja:loveu: :loveu:
  6. Marta_Ares

    Duffel

    widze, ze charcik potrafil swietnie odnaleźć się w towarzystwie takich "olbrzymów":evil_lol:
  7. czy właściciel nie moze zabrać go do siebie....? :( [url]http://www.tvn24.pl/-1,1723879,0,1,od-roku-w-tym-samym-miejscu-czeka-na-pana,wiadomosc.html[/url]
  8. super prezent:loveu: :loveu: :loveu: sama zastanawiałam się ostatnio nad zrobieniem takich z moimi potworami:evil_lol:
  9. Marta_Ares

    Duffel

    oo a co się stało jakaś poważna stłuczka??
  10. kogo ja tu widze :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/DSC_0015.jpg[/URL] piękna jak zawsze:loveu: :loveu: :loveu: załatwiaj szybko jakiś zastępczy aparacik:eviltong:
  11. trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze !!!
  12. Marta_Ares

    Duffel

    zazdroszcze samochodu, ja mam prawko, ale samochodu brak :shake: Tzta nie chce jeździć bo to jednak odpowiedzialność, tym bardziej jak sama mam jechać:roll: a rodzice nie są zbyt przychylni, żeby mi dać... jutro jedziemy na trening agility i znowu pociągami się będziemy tłuc :roll: jak jutro jedziesz to będą nowe fotki:multi: :loveu: :loveu:
  13. Marta_Ares

    Duffel

    co tam u Was?? :)
  14. jak zobaczyłam zdjęcie Kostka bez opisu, to pierwsza myśl: "jaki śliczny szczeniak" :loveu: :loveu:
  15. [quote name='evel']Czemu spaniel biega w kantarze? :hmmmm:[/QUOTE] on jest bardzo rzadko u nas, bo właściciele przeprowadzili się do innego miasta, a to jest takie adhd, że to jedyna rzecz która go trochę uspokaja....
  16. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07143.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07135.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07133.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07128.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07126.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07157.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07153.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07152.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07151.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07147.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07191.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07190.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07184.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07181.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07244.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07215.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07208.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07205.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07195.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07281.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07267.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07251.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07246.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07245.jpg[/IMG]
  21. treningowe z zeszłej niedzieli:loveu: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07285.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07283.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07275.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07271.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/6%20listopad%202011/DSC07316.jpg[/IMG]
  22. wogóle ciezko utrafic z tymi szerokościami w rogzach czy lupinach, do nas dzisiaj doszly szelki rogzowe L-ka i na Aresie wyglądają jak 16mm
  23. [quote name='Kasi i Lena']:) A widziałaś ją w Lupinowych arbuzach? Wiem że cieniutkie ale wzorek cudowny [URL]http://img43.imageshack.us/img43/7927/sn852980.jpg[/URL][/QUOTE] widziałam, widziałam, ten wzorek jeśt świetny:loveu: :loveu: szkoda ze szerszego nie ma
  24. [URL]http://img46.imageshack.us/img46/6957/sn852998.jpg[/URL] Lena super wygląda w tym wzorku lupina:loveu:
  25. Santa w norwegach [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/GALERIA%20Allegro/SANTA9112011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/GALERIA%20Allegro/SANTA91120113.jpg[/IMG] i Sara [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/GALERIA%20Allegro/SARA9112011.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...