Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. o Remis tez sie pojawil siuper
  2. Co tam slychac u slicznego maluszka????
  3. Co z Kamusia zero zainteresowania???:-( ja tez moge tylko podbic do gory malutka
  4. [quote name='leemonca']te słodkości fafluniaste dzisiaj mnie tak wq..iły, że myślałam że go zabiję!!! :cry: Zwiał mi na spacerze w parku, dorwał jakąś padlinę i nie chciał przyjść z powrotem, nie mówiąc już nic o tym co robił z tą padliną!!! :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:[/quote] eh a ja myslalam ze ja mam tylko problemy z tym:diabloti: tylko ze Ares ma dluga siersc i chyba gorzej cuchnie:mad: sliczny ten Hakerek i umaszczenie ma super ale dlaczego tak mao fot??:eviltong:
  5. hehe oj tak Aresik ostatnio cos strasznie leniwy sie zrobil:evil_lol: od rana wstaje ze mna czy cos kolo 10 albo 11:lol: i wcale na dwor mu sie nie spieszy, a wczoraj jak wieczorem wyszlismy na sacer akurat przestalo padac to on szukal najwiekszych kaluz i probowal sie wykapac:angryy:
  6. nikt nie powie dobranoc:-(
  7. Dziekujemy wszystkim za komentarze a teraz kilka sennych fotek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/82/1b5cb5bae2f74dc1.jpg[/IMG][/URL] dosyc fotek ja chce spac [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/119/ad5709b68df4dc55.jpg[/IMG][/URL] zobacz jaki jestem spiacy oczy same mi sie zamykaja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/82/1f909de54a580b09.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/127/f449191f6cf4d817.jpg[/IMG][/URL]
  8. ok dzieki zobacze te ciastka a narazie dostaje kawalki zotego sera
  9. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1443/p1010021qn2.jpg[/IMG] Buck ma tu swietna mine jakby cos planowal:cool3: świetne fotki
  10. chcialam nowe fotki wstawic ale niestety ani fotosik ani imageshack nie dziala:cool1:
  11. u mnie na osiedlu rodzice kupili synkowi (14 lat) amstafa (tzn w typie jakas mieszanka):roll: kiedys na spacerze gdy ojciec byl z psem ja szlam z Aresem i ten zaczal Pirata(imie amstafa) szczuc na Aresa (bierz go itp.:mad:) pies od tamtej pory jak tylko widzial Aresa strasznie ujadal i chcial sie rzucic na niego przewaznie na spacer wychodzi z nim wlasnie ten 14 letni syn i ma problemy w utrzymaniu psa, jakis tydzien temu szlam z Aresem na przeciwko idzie Pirat z chlopakiem pies tak pociagnal do Aresa ze dzieciak sie przewrocil na szczescie niedaleko jechal ojciec i zdazyl zlapac psa boje sie pomyslec jakby sie to skonczylo:-( Ale wkonuc zadzwonilam na policje ze z agresywnym psem bez kaganca wychodza i na luznej obrozy (wysarczylo zeby lekko sie zaparl a juz by sie wydostal) Dzisiaj na wieczornym spacerze spotkalam tego chlopaka z psem jedna koncowka smyczy przypieta byla do szelek a druga do kolczatki i wlasnie mial na pysku ten nylonowy kaganiec:-(
  12. Bounty jak zawsze PIEKNYYYYYYYYYYY:loveu: :loveu: ja tez chce takie cudo w domu (kolega dla Aresika):evil_lol:
  13. nie chce marudzic... ale nie widze nopwych fotek :evil_lol::evil_lol:
  14. ja rowniez czekam na nowe fotki zszalenstwa na dworku
  15. chyba mialy byc nowe fotki:cool3:
  16. świetne fotki masz talent:p ujecia super szczegolnie te jak biegaja p.s a zdjecia ladne bo modelki sliczne:lol:
  17. Śliczna ta czeko labladolka:cool3: :loveu:
  18. [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7686/dscf0043nq8.jpg[/IMG] jaki fajny przystojniaczek:loveu: ale jak zawsze dla mnie za malo fotek:cool3:
  19. o teraz juz lepiej:evil_lol: ale teraz czekam na fotki drugiego psiaka a Bounty jest śliczny te różowe uszka i biale czysciutkie łapeczkie cudoooooooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Ja wlasnie ten kaganiec uzywalam tylko do weta i to zakladalam przed wejsciem do kliniki. Nowe fotki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/702/dscn6173la3.jpg[/IMG][/URL] Czego chcesz znowu z tym aparatem:mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/117/0523e3d0f069c7d4.jpg[/IMG][/URL] chwile moge pozowac [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/126/d89f5af1e5b21915.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/117/f12173ad1d83d3ac.jpg[/IMG][/URL] nagroda za... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/126/d9024c8115d9862e.jpg[/IMG][/URL] podanie łapy:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/117/17f13f793e1fcec1.jpg[/IMG][/URL] Niektore zdjecia jak widac sa rozjasniane na kompie boe nie robilam z lampa wszystkich bo pies sie wkurzal:evil_lol:
  21. :crazyeye:jaka "kostka" nowy aparat a nadla widze malo fotek:mad:
  22. Nagradzam caly czas (paroweczka i serek:lol:) dzisiaj mialam porobic nowe fotki na dworzu podczas szkolenia ale leje caly czas wiec chyba w domu pocwiczymy
  23. Dlaczego??? :roll:przeczytalam wszystko dokladnie odrazu:cool3: jutro sprobuje wyprobowac tylko niestety wiekszosc znajomych Ares. Po dzisiejszym spacerze efekt: bylismy na miescie gdzie duzo ludzi ale w kagancu pies zaczal strasznie szczekac tylko na jedna osobe i to w dodatku na ta sama co wczesniej pisalam na tego faceta sporo ludzi kolo nas przechodzilo, dzieciaki na rowerach i rolkach i pies nic ladnie grzecznie szedl.:roll:
  24. Ares tez ma takiego jeza co ma Bianka tylko ze nasz jest niebieski i piszczal tylko przez 20 minut pies sie nim tylko bawil:mad: w efekcie czego jez obecnie jest bez nosa:evil_lol:
×
×
  • Create New...