-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
W takim razie psa też oddam/ sprzedam bo tyle pieniędzy na darmozjada idzie :diabloti: pieniążki zaoszczędzone na karme, leczenie, smaki oddam schroniskom wtedy będzie ok?:evil_lol: a najlepiej wszystkie 4 oddam....... :roll:
-
[url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_7354.jpg[/url] tam leży jakaś fajna smycz biało czarna??:diabloti: policzyłam Aresa obroże, wyszło...... 43 :siara: :mdleje: a wyciągnęłam je tylko po to, żeby zobaczyć co sprzedać, ale wszystko mi się podoba :mdleje:
-
podwójny post :roll:
-
rozumie sytuację u mnie było podobnie, tylko ze to mama jest ta lepsza i czasami potajemnie dawała pieniądze... ale tata na szczescie rozumie podstawowe wydatki na weta i kropelki na kleszcze, kiedy chcialam zmienic chappi na lepszą karmę było już wielkie gadanie ;/ teraz juz praktycznie sama płace za karmę i inne artykuły, rodzice czasami dołożą sie. Ale tak jak dziewczyny pisały pełen komplet badań to podstawa!!
-
z tego co czytam to Scooby już ponad 4 tygodnie choruje... coś się dzieje i trzeba to jak najszybciej sprawdzić.
-
[URL]http://img40.imageshack.us/img40/1505/cz6k.jpg[/URL] swietnie mu kolorki pasują :loveu: :loveu::loveu:
-
niesamowite są te Twoje rysunki :loveu: :loveu: :loveu: ja cierpliwie czekam na rysunek Aresa w szelkach :diabloti: fajnie te ostatnie zdjęcia domowe :loveu: na prawdę widać postępy, fajnie, że korzystasz z rad, które dają dziewczyny na wątku foto;)
-
jak tam Azunia się czuje??? myślami jestem cały czas z Wami!
-
ja dla mojej 4 poproszę małżeńskie :D
-
ale tam nie ma rozkladanych foteli :P łozko małzenskie- 2 osoby, piętrowe - 2 osoby jedna wersalka 1/2osobowa i jedno mniejsze lozko- 1 osoba
-
hehe ale to 3/4 psow chyba z wlascicielami spi. moj na codzien spi na poslaniu, a na wszelkich wyjazdach ze mna wiec jakos w 4 musimy sie pomiescic ;d
-
1 lozko malzenskie, 1 pietrowe, 2 wersalki czy jakos tak bylo u nas
-
czekamy na wieści Trzymajcie się kochane!!!
-
Agnes, Aza trzymajcie się !!!!!
-
[quote name='Izabela124.']Wstępnie się zapisuję :) Ja+pies[/QUOTE] super!! ;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
przyszłam sie poskarżyć na mojego złego, strasznego promotora, który już śni mi sie po nocach :shake: czepia się wszystkiego!! pracę muszę oddać pod koniec marca, a od grudnia mam ciągle taką samą ilość stron i co 2tygodnie robi mi w tych kilku stronach poprawki:roll: 3/4 rzeczy wykreśla i każe na następne spotkanie przynieść więcej stron :shake: więc siedze po nocach i piszę, zmieniam, żeby na kolejne spotkanie mu pasowało. A co najlepsze stwierdził, że nie będzie specjalnie przyjeżdżał na spotkania na uczelnie częściej niż ma w planie zajęcia.... Więc jak chce skończyć w terminie to powinnam do niego jechać (jakieś 80km w jedną stronę :roll:) Jak na złość jest teraz masa zamówień (bo każdemu się przypomniało, że zima jest i chce szelki dla pieska:diabloti:) chociaż z tego akurat powinnam się cieszyć :evil_lol: Ale ciągle brakuje mi doby, od tygodnia śpię po kilka godzin.... mam już serdecznie dość, a w weekend czekają mnie 3 egzaminy, na które jeszcze się nie uczyłam:roll: no to się pożaliłam :evil_lol: a teraz lecę kończyć poprawiać pracę. -
wiem, wiem;) rozumie, ale dodałam to, patrząc na dyskusję (że jak pies kudłaty to nie powinien mieć ubranka). obawiam się, że Maylok by się w nie nie zmieścił, a szkoda bo są tańsze :D całe szczęście mogę sobie zrobić na wymiar.
-
w chińskiej restauracji dobrze płacą :P
-
Ares + Mayka resztę wstyd gdziekolwiek zabierać :D
-
[quote name='Karilka']Marta : [U][COLOR=red][B]PIES[/B][/COLOR][/U] :P[/QUOTE] własnie pies, a nie mini kucyk :evil_lol:
-
[quote name='Karilka']Najpiękniejszy, najmądrzejszy i najzajebistszy jest tylko jeden pies[B]:diabloti:[/B][/QUOTE] [B]ARES :evil_lol: :loveu: :loveu: [/B]
-
mój ma problem z dużymi psami, a tu widzę same duże będą :D chociaż na ostatnim zlocie z tego co pamiętam nie zaczepiał pierwszy, biegał z Lu i Dolcem i spięć nie było. Więc mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie :D
-
kurcze to ja do tej pory trafiłam chyba na jakiś kumatych kurierów.... nigdy nie czekam na kuriera przez cały dzień jak wiem, że mam przyjechać, jak mnie nie ma w domu to ZAWSZE dzwonią i pytają czy mogą u sąsiadów zostawić czy później przyjechać, niektórzy dzwonią przed przyjazdem, my jak wysylamy paczki kurierem to nie ma opcji, żeby przeszła bez numeru telefonu odbiorcy....
-
[quote name='gops']:evil_lol: czyli nie ma nadziei że coś się znajdzie, ja też już nie mam , [B]same fajne rzeczy są dla yorków[/B] :roll:[/QUOTE] ale dla yorkow jaki mały wybór taśm, obroży itp :P chyba, że z cyrkoniami
-
[quote name='Szura']Suczka Marty może i 7 kilo, ale szczupłe, więc pewnie dłuższe, a Justy 8 kilo jest dość pulchne i krótkie. ;) A to głównie ten górny pasek "robi" tu chyba.[/QUOTE] nie suczka tylko pies :P