-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Marta_Ares replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
[quote name='BBeta']Jakie "dzikie" zainteresowanie szarpakiem :eviltong: :diabloti:[/QUOTE] Ciekawe czy byłabyś zainteresowana bardziej, jakby ktoś Ci tak machał nad głową :diabloti: fajny szczyl:loveu: ale za mało zdjęć :eviltong: -
bardzo dziękuje :loveu: Jaka to szerokość na zdjęciu?? Obroże są bardzo grube/ sztywne?? czy raczej miękkie, mam jedną od nich skórzaną, ale podszytą filcem
-
[quote name='Unbelievable']ale nie wszystkie półzaciski są ograniczane kółkiem. No i w takich, które te kółko leży "na płasko" gdy przyczepimy smycz do tego kółka będzie się obroża dziwnie wyginać i raczej przestanie być wygodna ;)[/QUOTE] tu najłatwiej chyba będzie operować zdjęciami, różnych półzacisków: [IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/14879008/i-rogz-obroza-zaciskowa-16mm-26-40cm-rozmiar-m-scooter-hbc12-kolor-bn.jpg[/IMG] w tym faktycznie ciężko przyczepić smycz do tego kółka ograniczającego [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4035/a25czarnelapkinieb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lupine.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_9fd3748b6817dcc78c2cb64ee2bbf44c.jpg[/IMG]
-
[quote name='Litterka']Skoro w półzacisku trzecie (dodatkowe) kółko służy do ograniczenia zacisku, żeby się o co miało zatrzymać kółko, poruszające się po części półzaciskowej, to co w opcji "dwufunkcyjnej" obroży jest takiego wyjątkowego? Przecież to wynika z samej konstrukcji takiej obroży. Tak naprawdę półzacisk "dwufunkcyjny" powinien mieć jeszcze klamrę. O, już wiem, może takie hand-made'y będę szyła? Proszę nie wykorzystywać tego pomysłu.[/QUOTE] za późno :eviltong: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/DSC01728.jpg[/url] tutaj Chopper w 5cm obroży [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/GALERIA Allegro/img6893x.jpg[/IMG] Może ktoś posiada zdjęcie tej niebieskiej skórzanej obroży na psie?? [url]http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/29/48/85/3029488526[/url]
-
[quote name='Molowe']a ja pytałam już jakiś czas temu czy będą te smycze pojedyncze nieprzepinane i kiedy można się spodziewać nowych kolorów linek,wiadomo już coś ? :)[/QUOTE] w tym samym momencie odpisałam na PW :) prawdopodobnie nowe kolory będą w przyszłym tygodniu
-
[quote name='MakeBelieve']Marta, robicie te smycze plecione cieńsze i delikatniejsze, z mniejszej ilości sznurku? Na jeden kolor.[/QUOTE] dałoby radę, ale nie mamy okuć do tego :)
-
zauważyłam, ze często to też kwestia rozmiaru, te mniejsze/ drobniejsze są nie zgrzewane, miałam kiedyś taki to ciężko kombinerkami było rozgiąć to oczko, dlatego pytałam jaki pies to rozwalił i się przy okazji nie poddusił na tym ;)
-
[quote name='gops']podobno łańcuszki są niezniszczalne :diabloti: co się przejmujesz :p [URL]http://i887.photobucket.com/albums/ac75/Carmelek/fotki aparat/DSCN0192_zps1db4c64c.jpg[/URL][/QUOTE] łańcuszek na zdjęciu z tego co widzę nie jest zgrzewany, więc nie ma co się dziwić :eviltong: jaki pies go zerwał??
-
MARCUS MUHLE [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08080_zps2662cd57.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08081_zps2eb81fdc.jpg[/IMG] SAM'S FIELD salmon & potato [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08095_zpsf4bccb64.jpg[/IMG] SAM'S FIELD light & senior, Lamb & rice [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08088_zps8c8bb5ea.jpg[/IMG] SAM'S FIELD chicken & potato adult medium [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/DSC08082_zps063eb5ef.jpg[/IMG]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
to tak jak bordery :p na wątku tej "borderki" merlakowej, ktoś napisał, że będzie zainteresowanie, bo przecież te psy takie DROGIE są :) a tak swoją drogą, pieski z PWP pociągami już jeździć nie mogą, bo nie wygodnie, niedługo samolotami będą latać..... -
Kupiłam na próbę worek 13kg z kurczakiem i czekam na kuriera :lol: Jak psu nie podpasuje kolejna karma to spakuje go razem z nią i odeśle do producenta. Do tej pory miał uczulenie po brit care z łososiem, arionie z jagnięciną i kilkunastu innch karmach ;/ najlepiej sprawdzał się klasyczny brit... ale chciałam coś z lepszym składem, ostatnio próbowaliśmy trochę Markusa, ale małe dawkowanie, to wiecznie głodny był. Bardzo jestem ciekawa jak zareaguje na tą karmę
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='PaulinaBemol']hahah niezłe....w tym drugim konik chyba ziajać nie może :eviltong: kurcze a myślałam że mogłabym sobie takiego kieszonkowego mordercę kupić zamiast pieprzu :shake:[/QUOTE] taa, a ten pierwszy jak fizjologiczny prawie :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']gops by pewnie konie w kolczatkach i kagańcach prowadzała :evil_lol:[/QUOTE] tu nie ma nic śmiesznego :diabloti: kaganiec dla konia łatwo znaleźć, więc czemu nie :eviltong: [IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/tresc/horsetrade/2410-0000-02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.amigo-konie.pl/product/image/11987/kaganiec_tasma.jpg[/IMG] -
[url]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_589.jpg[/url] sznurówka jak sznurówka, ale jaką ma piękną linie :loveu: :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia']Polecam ten krem BB z Garniera! Już ponad miesiąc używam i mogę pochwalić. :)[/QUOTE] cicho, nie potrzebny mi kolejny krem :diabloti: chciałam psu nowa pilke kupić i obrożę skórzaną, a nie kosmetyki :eviltong: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']A do mnie pączki same przyjadą :loveu: Z samochodem robię tak samo, z tym, że w trybie ekspresowym :eviltong: [B]Oprócz tego, że można dostać mandat za to, że samochód stoi odpalony, a nie jedzie[/B] :diabloti: Kremy BB są super :)[/QUOTE] taa większej głupoty w naszym kraju nie mogli chyba wymyślić:diabloti: a ja jeszcze nie próbowałam żadnego BB :oops: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia'] Przez Was kupiłam właśnie olej kokosowy i masło shea :diabloti:[/QUOTE] na pewno będziesz zadowolona :cool3: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wynocha mi , bo ja nie mam pączków i mi przykro :([/QUOTE] zapraszam do mnie jeszcze 2 talerze zostały, wczoraj z mamą do 12 w nocy robiliśmy :lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Tak poważnie i bez słodzenia Tori była naprawdę śliczna :loveu: :)[/QUOTE] ładniejszego yorka od Tori nie spotkałam... bardzo ładna była :loveu: :loveu: masło shea i olej arganowy są kapitalne do włosów!!! balsam do ciała z masłem shea stosuje na włosy od 2 miesięcy i już widzę niesamowitą poprawę, wszystkie drogie odżywki, maski itp. wypadają bardzo blado w porównaniu z tymi cudeńkami ;) -
[url]http://img809.imageshack.us/img809/7620/dsc07760q.jpg[/url] tu patrzy do góry, więc tak średnio można ocenić :eviltong: dla mnie zdecydowanie lepiej wygląda w cieńszej obroży ;) a masz może jego zdjęcie w 3cm obroży np??
-
a to wychodzi na to, że faktycznie bardzo podobna do rogza, tylko na plus tej bo piszczy :) ja nie lubię za dużo wydawać na zabawki, ze względu na to, że znając Aresa może się nie spodobać, dlatego chce spróbować z tańszą piłką :diabloti:
-
obawiam się, że w takim przypadku regulator mógłby się brzydko przekręcać, ponieważ trzymałaby go tylko taśma 2cm, a może 2,5cm mięte naszyć na 3cm róż + polar wtedy obroża będzie miała ok 4cm??
-
[quote name='Kasi i Lena']Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem twarda. Jest twarda i sprężysta jak wszystkie gumowe zabawki. Jednak pies trzymając ją w pyszczku jest w stanie nią piszczeć.[/QUOTE] niektóre gumowe zabawki są wykonane z takiej twardej pełnej gumy, ale ta ze zdjęci i filmów wydaje się chyba być bardzo podobna do rogzowej, szkoda, że te kości z tej serii takie drogie
-
niestety, u nas też trochę minęło za nim trafiliśmy na taką co będzie się podobać. Powiedz mi jeszcze ta piłka konga, bardzo twarda jest??? funny mieliśmy nawet kiedyś w ofercie, i było duże zainteresowanie nimi.
-
u nas również świetnie sprawdzają się [URL="http://allegro.pl/tx-3527-pilka-7-5cm-latex-wzor-losowy-i2932082087.html"]pyszczki Trixie[/URL] (kupuje w Realu/ Auchanie), a także hilton/ hoko funny - miękkie. oprócz tego mamy jeszcze taką ulubioną (dość miękka, średnio ciężka, fajnie lata, odbija się i piszczy): [url]http://allegro.pl/trixie-pilka-piszczaca-7cm-34862-promocja-i2939961741.html[/url] tylko nie jestem pewna czy na pewno ten rozmiar, musiałabym zmierzyć. [URL="http://allegro.pl/pilka-gumowa-gryzak-6cm-nr-2-zapachowa-i2977836565.html"]Taka piłka[/URL] wogóle się u nas nie sprawdziła, raz, że pies wypluwał (może zapach mu przeszkadzał), a dwa była strasznie twarda. zastanawiam się teraz nad piłką Konga taką co Wy macie i pewnie w końcu kupie :evil_lol: