Dawno mnie tu nie było, ale sama się nie pokazuję :evil_lol: :eviltong: :evil_lol:
W nowej fryzurze :eviltong: :lol: :eviltong:
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k196.gif[/img]
Z Boogie
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k194.gif[/img]
Z Ewelinąbuck ......
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k200.gif[/img]
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k139.gif[/img]
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k143.gif[/img]
Jako grzeczne pieseczki walentiny
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k124.gif[/img]
Ewelina, Ewa, ja
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k191.gif[/img]
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k192.gif[/img]
Ewelina, ja i JESS
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k197.gif[/img]
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k199.gif[/img]
A tu jest walentinaa ;)
[img]http://www.fotybc.kgb.pl/k148.gif[/img]
No to Was zasypałam fotami :lol: