[quote name='ChowChow']Jesteśmy świeżynki i będziemy debiutować właśnie w Szczecinie :nerwy: Szczeniaczki, kremowy chłopczyk chow chow. Na razie trenujemy i trzęsiemy porteczkami, co by miśkowi wstydu nie narobić :mdleje:;)[/QUOTE]
Wszystko będzie ok :) Ja też się bałam debiutu .... który był na Poznańskiej światówce :eviltong: Jeszcze Cię dogomaniacy obfocą :) Ja np. jeśli będziesz chciała :cool3: :eviltong: :cool3: