[quote name='bonita']
W domu zostało tylko puste miejsce... jej miska...[/quote]
ja w piątek przy porządkach znalazłam pierwszą miskę Bodzia, letwo pięść się do niej mieści, a wtedy cała głowa mu do niej wchodziła - wydaje mi się, że to było tak niedawno, a teraz już go nie ma i Merolki też :-( za szybko te lata płyną, za szybko...