Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. :D czosnkowy :evil_lol::multi: jak go miziałyśmy to aż wzdechnął, jak to tylko boksery potrafią - tylko nie wiem, czy z zachwytu :evil_lol: tylko takie foty Marcelka, żeby go za bardzo nie męczyć
  2. chwilkę wcześniej :evil_lol: ale była pizza, chlebek czosnkowy i takie tam :diabloti: ogólnie wesoło i :hmmmm: zapachowo :razz:
  3. [quote name='Ania-Sonia'] Czy Rudy jest całkiem poczytalny??? :cool3: :evil_lol: ;) [/quote] jak na boksera na pewno :diabloti:
  4. nie chcemy? :evilbat:
  5. czytuje - w pracy albo wieczorami :evil_lol:
  6. MASZ RACJĘ :loveu::multi:NALEŻY MI SIĘ BOKSIO :diabloti: Ania - są też takie kocyki bez zwierzątek, z kwiatkami, idealne dla teściowej :diabloti: bo wiesz, że w podróży to może być zimno :evil_lol:
  7. eghm eghm ja nie mam żadnego :p
  8. [quote name='AśkaK']Wczorajszy egz. zdałam!:B-fly::lol: [/quote] :multi::multi::multi: trza to uczcić :drinking: :evil_lol:
  9. [quote name='AśkaK']Nieee, Bodziulka...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pytałam czy z boksia da się zrobić łowcarka?!:lol: Na co ty mi, że tak - jak wpadnie na ścianę! Ma co ja, że chyba na odwrót - tzn. że z łowcarka da się wtedy boksia zrobić. Wciąż zatem nie wiem jak zrobić z boksia łowcarka!:evil_lol::lol: [/quote] a ja zrozumiałam jak z owczarka zrobić boksera ;)
  10. a czy oni na tą wyprawę nie potrzebują kocy :cool3:
  11. to jedź do Azorka, a nie pakuj teściów :) [SIZE=1]chyba, że się wybierają na drugi świat ;)[/SIZE]
  12. [CENTER][SIZE=7][COLOR=red][I][B]:diabloti: KŁAPOUSZKI :diabloti:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  13. zwłaszcza czarne podarowane teściowej są zajebiste :evil_lol: ;)
  14. jak wpadnie na ścianę :cool3::diabloti:
  15. raz do roku trzeba :shake:
×
×
  • Create New...