Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. Oj, biedactwo - przykryli kołderką ale podusi pod główkę nie położyli :diabloti:
  2. [quote name='Agga'] [B]Bodziulka[/B] nie ładnie za fafelki ciągnąć.[/quote] Fafelki są po to, żeby je tarmosić :loveu:
  3. Tekil na oknie :lol: Niezły punkt obserwacyjny ;)
  4. haha jaki wzrok :crazyeye: jęzorek :loveu:
  5. Myśle, że ta zazdrość w końcu minie i będzie wszystko dobrze :loveu:
  6. [quote name='dbsst'][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5581/img22524ib.jpg[/IMG][/quote] Wygląda, jakby chciała zaatakować czubek :evil_lol:
  7. Box miał dzisiaj wieczór pt. [I]"Jestem starszym, spokojnym, zrównoważonym psiakiem".[/I] Czyli wariactwa dnia niecodziennego ;) najpierw ciasteczko - wyciągnął je z mojej paczki schroniskowych smakołyków :mad: [URL="http://www.zippyvideos.com/9107424863988046/mvi_0004/"][IMG]http://i1.zvhost.com/1/w/wp0715sc.jpg[/IMG][/URL] potem piłeczka :razz: [URL="http://www.zippyvideos.com/4981535493988026/mvi_0024/"][IMG]http://i1.zvhost.com/1/d/d401u12x.jpg[/IMG][/URL] Ciasteczko u Aniołeczka :diabloti: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/5948e129.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/ac307ada.jpg[/IMG] zostało trochę ślinki i okruszków [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/b113e9c4.jpg[/IMG] ale to też można wylizać :lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3200dd5b.jpg[/IMG] jestem taaaki groźny :diabloti: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/459e3ae9.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/f0de5ca7.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/2056ec80.jpg[/IMG] mam dosyć zdjęć!! [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/390fab40.jpg[/IMG] mówiłem, że mam dosyć zdjęć!! :angryy: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/0816fe00.jpg[/IMG]
  8. Zu, chyba musisz odpocząć, bo Ci literki przeskakują :lol: Wykorzystaj ostatnie dni obecności Roberto, niech się zajmie psiakami, a ty skocz do wanny z olejkami, czy jakoś tak ;)
  9. [quote name='Łajka'][B][COLOR=red]MOŻE KTOŚ SŁYSZAŁ O JAKIMŚ HOTELU DLA PSÓW NA URSYNOWIE!!![/COLOR][/B][COLOR=red] [/COLOR][/quote] [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] tam w dziale "adresy", "hotele" w regionie mazowieckim są podane namiary na kilka hoteli, tyle, że ja nie znam ulic warszawskich i nie wiem, które sa na Ursynowie :oops: - ale może coś znajdziecie
  10. Szpila zdobywczyny :loveu: Ale pręgusie GÓRĄ!! :lol: Obiadek [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/64849ad3.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3fe0f0b7.jpg[/IMG] jęzorek :loveu: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/de143526.jpg[/IMG] ktoś miał dosyć fotek :roll: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3c2a1c99.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d417062b.jpg[/IMG] rozpłaszczony ;) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/26bd6b0e.jpg[/IMG] myju-myju [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/72fdfc14.jpg[/IMG] tarmoszenie szopeczka [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/9abe35be.jpg[/IMG] znużenie [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/36baccdc.jpg[/IMG] i sen [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/9adbb742.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Milady']Doba za wyniesie mniej niż 40 zł. Także już jest wynegocjowane taniej[/quote] No to super. Fela, rozumiem też Twoją stronę - chciałoby się pomóc wszystkim, ale jest cieżko. Te psiaki są małe, na takie jest "popyt", może to, że są stare utrudni szukanie im domku, moze lepiej zebrać pieniądze i podreperować ich lokum w schronisku. Myślę, że o tym powinny zadecydować osoby, które mają styczność z tym schroniskiem i mogą ocenić oba warianty. [SIZE=1]P.S. W Otrębusach jest bank ;)[/SIZE]
  12. Czyli prawidłowo :evil_lol: Bubulka mimo, ze nie słyszy, na pewno jest szczęśliwa! W końcu ma swój prawdziwy dom ;) A to, że nie słyszy, jak jej np każesz zejśś z złóżka, to dla niej dobrze ;)
  13. To najprawdopodobniej są problemy z 3 powieką - dość powszechne u bokserów. Na początek proponuję się udać do swojego weta. Jeżeli nie będzie poprawy, to w Wawie jest psi okulusta, Dr Garncarz.
  14. [quote name='Leni']Ja mogę "rodzeństwo" przewieźć z Ostrowi do Warszawy, co do hotelu to nie mam pojęcia gdzie, co i jak. Hej Warszawa, kto jest oblatany w hotelikach, no?[/quote] Poleciłabym ten hotelik, gdzie był Bubu, czyli w Otrębusach koło Pruszkowa, ul Wiejska 38B, tel 604537096 lub 0-22 7981730, jak zabierałam wczoraj Bubu, to p.Grażynka mówiła, że możliwe, ze na początku najbliżeszego tygodnia coś się zwolni - więc nawet gdyby było jedno wolne miejsce, a te psinki dobrze ze soba współżyją, to możnaby je umieścić razem!
  15. [quote name='Łajka']Dzięki Bodziulka ,widzę że jesteś niezawodna :wink:[/quote] :oops: Na zdjęciach widzę, że on ma właśnie taki boks dzielony - ruchoma ściana dzieli dwie części boksu. Ponieważ z funduszy na bokserka Bubu pozostało 70zł, dwoje wpłacających się już zgodziło, a trzecim darczyńcom była Joaaaa i chyba nie będzie miała nic przeciwko, pieniązżki mają powędrować do Feniksa. Poproszę jakiś nr konta, chyba, że ktoś ma ochotę odebrać osobiście ;)
  16. [quote name='Łajka']Joaaa-siu ten boks jest wewnątrz ogrzewanego budynku? .. jakie są( na oko ) wymiary tego boksu ? ,czy są tam większe boksy (w szpit zakażnym?) [COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/quote] Nie jestem Joaaa, ale w zakaźnym na sggw zdarzyło mi się być: jest to w budynku, temperatura pokojowa. Boksy na kwarantannie w zakaźnym raczej wszystki są niewielkie, czasami łączone, takie, ze są po złączeniu ok. 2x1.5m.
  17. [quote name='eurydyka']pewnie ze super, a wiadomo skad nowi opiekunowie sie wzieli? w sensie z jakiegos ogloszenia, czy lokalni mieszkancy?[/quote] chyba z dogo :hmmmm:
  18. Fotka z dzisiaj - spotkanie Boxa z Bubu, który już ma domek!! :loveu: [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/0369aeaf.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Marka']:crazyeye: boszszsz.... dlaczego ludziom nie można przeszczepić mózgu? :angryy: [/quote] Bo świat by był za prosty... :-( [quote name='Marka'] dzisiaj w schronisku pracownik mówił mi, że jak ludzie dzwonią po psy to w pierwszej kolejności po szczeniaki, a w drugiej... po "naprawdę złego psa"! potrafią przyjść z kijem i drażnić, żeby sprawdzić czy pies jest odpowiednio "zły" :mad: no comments[/quote] A może p.Sebastian powinien sobie wyrobić pozwolenie na broń :mad: i ospowiednio testować na kandydatach na właścicieli? Z doświadczenia i obserwacji wiem, że z boksera bardzo trudno jest zrobić psa agresywnego - więc ci "ludzie" musieli się bardzo starać. Kiedyś mój Bodziek zaczął szczekać w mieszkaniu, akurat byli znajomi i się dziwili, że boksery w ogóle potrafią szczekać :lol: ;) To na prawdę z natury bardzo pozytywnie nastawione do ludzi fafluny. ALE PELUSIOWI SIĘ UDA I BĘDZIE JESZCZE TAKIM SUPER FAFLUŃCEM!! :loveu:
  20. [quote name='Zu'] :lol: :lol: :lol: :loveu: Ehhh... w kupie raźniej :evil_lol:
  21. [quote name='Marka']:lol: nieee tam, to skromna ściana - tam tylko wyjątkowe zupełnie pieski trafiają ;) ale zejdźmy ze mnie - [B]czekamy na wieści od Pani Gabuni![/B][/quote] A ja widziałam tą ścianę :razz: Chyba po dzisiejszym weekendzie troche fotek na niej przybędzie ;) Brawa dla Gabuni!
  22. [quote name='kiwi']:mdleje: :mdleje: :mdleje: Mama Mia! toz to inny pies!!! :mdleje: :mdleje: dziewczyny napiszcie prosze co sie stalo z prawdziwym nerusiem zanim go podmienilyscie :cool3:[/quote] [SIZE=1]Służy za królika doświadczalnego dla studentów Weterynarii :evil_lol: Taka mała transakcja wiązana - oni dostają ciekawy przypadek, w zamian dają nam ładnego psa ;) [/SIZE] Neruś to już nie ten sam psiak z wyglądu :loveu: Mordka już wygląda jak "normalna" porośnięta - no cuda na tym SGGW się dzieją, cuda, proszę państwa, cuda :lol:
  23. [quote name='ASICA']A czy Asia moze być na przystanku tam gdzie ja? ja trasy przejazdu Tanitki nie znam:oops: Tanitko odezwij sie co z Asią?[/quote] Tanitka chyba nie ma teraz dostępu do netu... Z tego co kojarzę, to jedzie z drugiej strony Wisły, pewnie trasą Łazienkowską, koło Zachodniego, do Kasprzaka/Wolskiej i dalej do Ciepłoni Wola i na Poznań.
  24. [quote name='Dogini']Czy mozecie mi podac adres schroniska w Sochaczewie??[/quote] To jest dokładniej w Kożuszkach-Parcele pod Sochaczewem od strony Warszawy - mapka dojazdu na [URL="http://www.schronisko.sochaczew.prv.pl"]www.schronisko.sochaczew.prv.pl[/URL]
×
×
  • Create New...