Bodziulka
Members-
Posts
7465 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bodziulka
-
[quote name='Aganiok']Hehehe Box też miał nieczyste zamiary chyba co do myszek ;)[/quote] myszki przeżyły 2 lata i znarły smiercią naturalną ;)
-
:bigcry: Agula, trzymaj się i kuruj, żebyś miała siły na moderowanie naszych głupstw ;) :Rose:
-
[quote name='Zu']super oglądać takie foty!!!! :loveu: a obróżkę ma taką samą jak Bubu i moja Buba... od razu widać co w modzie u boksów:lol:[/quote] Chciałam taką Boxowi kupić, ale ma za potężną szyję :shake: a takiej "na styk" przecież mu nie założę... Gdyby ktoś wiedział, gdzie dla "boksera, który nigdy nie zaznał głodu schroniskowego" (czytaj: chyba mała dieta by się przydała ;)) mogę znaleźć taką czerwoną plecionkę w wawie, to dajcie znać ;) to tak nie natemat Soni :lol:
-
[quote name='Aganiok']Bodziulka, to zdjęcie powinno znaleźć się w Twoim instruktarzu "testu na kota " :lol:[/quote] hehe - u mnie było podobnie, tyle, że niektóre kotki były bardziej chętne do współpracy [quote]ooo a co to za instruktarz??[/quote] A to przy jakimś chyba bokserku, gdy był problem, czy zaakceptuje koty, podałam iunstruktaż testu psa na koty :evil_lol: - podobne postępowanie jest przy innych zwierzakach ;) [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/9dad9626.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/9dad9626.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/27df1ad6.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/27df1ad6.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/055adf71.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/055adf71.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/e8f17d65.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/dzialeczka%20i%20okolice/e8f17d65.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/1c4b4241.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/1c4b4241.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/6fba3cc8.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/6fba3cc8.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/b7162217.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/b7162217.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/811e98b9.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/811e98b9.jpg[/URL] [URL="http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/8848f163.jpg"]http://i10.photobucket.com/albums/a124/bodziulek/Warszawa/8848f163.jpg[/URL]
-
Tigra to chyba nieźle imprezuje, bo taki kac, że aż trzeba z prysznica pić :drinking: Oj, grupa AA się kłania :lol:
-
To ja pokażę kilka sochaczewskich mordusiek [B]Bubu[/B] - u niego poprawę na razie widać tylko na pyszczku i w uśmiech, w nowym domku jest od tygodnia, więc jeszcze ma czas na ogromne zmiany W schronisku bał się wyjść z budy [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/10335f9e.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/acc08a7e.jpg[/IMG] zabrałyśmy go na spacer, a potem do hoteliku: [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/d53098c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/c8ad7416.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/642469f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/57c22dbe.jpg[/IMG] i na spotkaniu z nową rodzinką - chciał od razu pędzić do domku [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/Bubu/a6d46672.jpg[/IMG] zdjecia z nowego domku mam obiecane na jutro [B]Poker[/B] (Polar) - od małego w schroniski, totalnie niezsocjalizowany, uważał ludzi za istoty karmiące, z czasem chyba zmienił zdanie ;) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/c5a94a4a.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/IMG_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://www.drukarnia-art.pl/foto/Polar02.jpg[/IMG] ciasteczka w nowym domku [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/b213755c.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9819/poker7yq.jpg[/IMG] [IMG]http://box.type.pl/foto/Polar24.jpg[/IMG] [IMG]http://box.type.pl/foto/Polar25.jpg[/IMG] [B]Tofik[/B] (Amik) - psychicznie podupadał w schronisku, aż przyszedł ten wymarzony dzień... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/IMG_0037.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/8c474898.jpg[/IMG] w drodze do domku [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/922fa585.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/176739.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/176734.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177834.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/175566.jpg[/IMG] [B]Czarcik[/B] - miał chore oczka, siedział w rogu schroniska, taki brzydki, że aż piękny, ale nikt nie zwracał na niego uwagi - w wigilię wigilii spełniło się jego największe marzenie :multi: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/5bc67961.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/b77b250e.jpg[/IMG] i ze swoimi dziewczynkami :cool3: [IMG]http://box.type.pl/foto/Czarcik12.jpg[/IMG] [IMG]http://box.type.pl/foto/Czarcik13.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c102/zirrael/pieskanapowy.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c102/zirrael/cz3.jpg[/IMG]
-
[quote] a tu najadł się i kima: [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/8605/spie9qs.jpg[/IMG][/quote] Tak, tak - najadł :evil_lol: chyba czekoladek z likierem :cool3: Jak sznureczek słodko trzyma :loveu: Taka zdobycz - to trzeba pilnować ;)
-
:megagrin: :megagrin: :megagrin: :roflt: :roflt: :hand: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2664/sleepy0um.jpg[/IMG]
-
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://box.type.pl/foto/W_Nero10.jpg[/IMG] No proszę, jak pycholek pięknie zarasta :loveu: Powiedzielibyście, że to ten sam pies? [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/NERO.jpg[/IMG] -
Biedny pieseczek musiał marznąć, bo moja siora rozwaliła autko (pod domem :roll:) i czekaliśmy na załatwienie formalności [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/4261dee9.jpg[/IMG] odsypianie stresów [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/06cedcfa.jpg[/IMG] a to dzień przed urodzinami - prezenty były schowane na szafie... Box spał i nagle się zerwał, zaczął obwąchiwać szafę i prosić ją, żeby zrzuciał ten "ciężar" z siebie :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/61001e5b.jpg[/IMG]
-
Z innej bajki - śpioszek :loveu: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/cd1bc0e9.jpg[/IMG] kompiel słoneczna [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/0d2d4624.jpg[/IMG] podobno szale są modne :razz: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/db9aaafb.jpg[/IMG] hierarchia :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/bfc28395.jpg[/IMG] ciezkie jest życie psa - zwłaszcza, gdy prasowanie odbywa się tuż koło psiego fotela :diabloti: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/2f978b54.jpg[/IMG] oczekiwania na paczuszkę (chwilke wcześniej, gdy weszłam do pokoju, Bodziek stał na łóżku i łapą machał pod choinką :lol: - nie chciał tego powtórzyć do zdjęcia:mad:) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/4c8cd892.jpg[/IMG] myślicie, że miał dosyć fotek? :eviltong: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/0de5b07f.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/0a543cea.jpg[/IMG] sie rozwaliło bydle na łóżku i biedny pieseczek musiał się skulić :lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/cc25f7f9.jpg[/IMG]
-
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=red][I][B]No to bombardujemy prążkami!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=1]Od razu przepraszam za jakość - ale tak dziadosko mi film wywołali :angryy:[/SIZE] Czas na kompiel :razz: - próba niewejścia do łazienki... [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/b6aac1d9.jpg[/IMG] ..skończyła się wnoszeniem na rączkach malutkiego pieseczka do wanny :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3fae6e86.jpg[/IMG] Box pokonany - czyli Niezadowolony Pies Roku:evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/e2d35ef1.jpg[/IMG] tu widać, jaki był brudny :roll: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3b915ae0.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/bbd345aa.jpg[/IMG] ulubiony moment :cool3: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/823e144d.jpg[/IMG] [SIZE=1][/SIZE]
-
[quote name='ola_k11'] a teraz kochane cioteczki Wam pokaze jaki z niego rozrabiaka!!! [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2923/a5wf.jpg[/IMG][/quote] bucika rozpracowałem i od razu rozrabiaka :lol: ktoś tu chyba prawdziwej demolki nie widział :diabloti: :evil_lol:
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bosz... cudownie czytać takie wieści :loveu: -
Szczerzujka jest wtedy, gdy sie zawinie fafelek (lub oba :razz:) i wystają ząbki zazwyczaj kiełki :evil_lol:
-
Jaką on fajniusią szczerzujkę robi!!:loveu:
-
Bodziek też linieje - mam pełno jego sierści w pościeli :razz: i na ciuchach. Czasami czeszemy go gumową szczotką-rękawiczką. Jak sie go dłużej głaszcze albo klepie po pupci :lol: to jest tego peeełno. Więc to raczej normalne. Chyba Dingo nie ma jakiś placków na skórze bez sierści po tym wypadaniu?
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
Bodziulka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dolly']Sonia to wielki głodomór, wczoraj zjadła 1/3 banknotu 200 złotowego. Sama ściągnęła ze stołu. Wyjątkowo zdolna dziewczynka.:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] chciała iść na zakupy :lol: :razz: -
Sarcia miała wspaniałe życie, dzięki Wam! Wspaniale trafiła i w pełni wykorzystała wszystki chwile...
-
No, już trochę lepiej :evil_lol:
-
[quote name='AśkaK'] I może kilka psich gwiazd pojawi się osobiście!:cool3: A ja takie mam pytanko o psią gwiazdę, obecnego brata Lusi z Ostrowii - czy się pojawi Pan R. :razz:
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skąd my to znamy :diabloti: u nas jest Szopek - Fred (drugi szop nie przeżył :evil_lol:) - ogon utacony kilkakrotnie, brak oczu, nosa, wąsów, o trepanacji czaszki i wybebeszaniu wnętrzności nawet nie trzeba wspominać :lol: - boksie chyba uwielbiają się przytulać :loveu: Bubu jak prawdziwa kobieta - ustawia facetów: światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami kobiety :evil_lol: No to za wyniki Cezarka :drinking: Zu na wakacje!!