Bodziulka
Members-
Posts
7465 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bodziulka
-
Trzymajcie się! Będzie dobrze! Buziaki dla całej sfor z Sarcią na czele :razz:
-
[quote name='apsik'] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8930/sesjazdjciowasoniaprzyschodach.jpg[/IMG] ładnie mi w tej obróżce, co? - dostałam ją od mojej kochanej ciotki Anilli, dzięki, dzięki Ci Anilko :iloveyou:[/quote] :loveu: :loveu: Piękna Jestem!!
-
Toż to rolada języczkowa!! :loveu:
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja zaprostestuje za nią :lol: Buba do pościeli!! :evil_lol: -
[quote name='ola_k11']no a jak:D jakby cos to ja moge pstrykac tych zdjec ile wlezie ....:diabloti: i wtedy to juz na pewno wygramy...[/quote] :klacz: pstrykaj!! jęzorki!!:lol:
-
Pręgowane języczki górą! :jumpie:
-
[quote name='Agga']Za chwile mówie do niej Sarunka kochana ty mordeczko. Patrze a ten kikutek sie cieszy merda nim.[/quote] :loveu: Maleństwo koffane! Ucałuj mordeczkę ode mnie!!
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To pies i suka i wcześniej czy później się dogadają ;) A ponieważ między nimi teraz nie ma poważnych konfliktów (chyba, że czegoś nie doczytałam ;)), no sądzę, że nie będzie źle. I popieram pozostałych: nie pobłażać i równo traktować ;) -
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zu, to końcowe stadium bokserowirozy :lol: Gorzej już nie będzie ;) A tak poważnie, pierwszy stres minie, prześpicie się razem :razz: i wszystko będzie dobrze... Ale prezent Cezarowi zrobiłaś na Walentynki - prywatną koleżankę, no no :cool3: :lol: :Rose: -
WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!
Bodziulka replied to Marka's topic in Sterylizacje
[quote name='Mysia_Zabrze']No proszę :) widzę, że moja lecznica za płota się przyłączyła :) ale nie ma jeszcze terminów :([/quote] A może u nich na to hasło można zrobić sterylkę dowolnego dnia? -
WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!
Bodziulka replied to Marka's topic in Sterylizacje
Kraków: Krowoderskich Zuchów 26 każda ostatnia sobota miesiąca (012) 632-49-50 W Warszawie z doświadczenia moich znajomych (nie tylko pod względem sterylki, ale tak ogólnie) odradzam Morcinka na Bemowie. A podejrzewam, że Marka by poleciła z Bemowa klinikę na Lencewicza ;) Szkoda tylko, że w mniejszych miastach jeszcze ten program nie jest tak rozpowszechniony - wtedy łatwiej by było dotrzeć do właścicieli psów na wsiach. -
[quote name='Marka'] [B]Kruffka[/B] i [B]Brando [/B]: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1761/maluchy1020050094yc.jpg[/IMG] [I]W sprawie Kruffki i Brando można dzwonić do mnie 0-507920043 lub pisać maile: [/I][EMAIL="[email protected]"][I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/I][/EMAIL][/EMAIL][/quote] Słodziaczki, dla mnie już chyba na zawsze zwane bombonierką :lol: Są na prawdę super, mogłam się przekonać na własnej skórze i na własne oczy. Brando nawet próbował dać mi buziaczka :razz:
-
Jęzorek :loveu:
-
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka'] [SIZE=1](no cóż - ja uwielbiam rozbestwiać psy i uczyć je tego, co nie trzeba - np. skakania na ludzi ;) )[/SIZE] [/quote] :evil_lol: Jeszcze trochę, a podstawową komendą, jaką Nero będzie znał będzie "buzi" :lol: -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majorka_2005']co z zarazonymi psiakami w schronisku? [/quote] Ich boks został wysprzątany i odkażony. One dostają leki, są pryskane. Podobno wygląda na to, jakby choroba się zatrzymała, nie jest gorzej. -
Sarulka, trzymaj się maleńka, tzrymamy z Bodziem za Ciebie kciuki! Postaraj się, dla swojej rodzinki... Agula, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przede wszystkim jak najmniej zmartwień i jak najwięcej radości, spełnienia wszystkich marzeń :Rose: :tort:
-
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
Bodziulka replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Haniu, przeciez nie dalabys sobie rady bez pomocy takiego znakomitego pracownika. Szkoda, ze inne firmy nie biora przykladu z Twojej. Atmosfera pracy na pewno bylaby lepsza ;)[/quote] Oj, tak, na pewno zwiększyłaby się ilość adopcji. Wielu z moich znajomych chciałby mieć psa, ale jak pracują po 8-10 godzin dziennie, to pies wtedy by musiał siedzieć sam... A tak to by chodzili razem do pracu i by był pretekst do dotleniania mózgu - a jak wiadomo, im więcej tlenu, tym się lepiej pracuje. :hmmmm: Może trzeba jakąś akcję propagującą zrobić... No, ale Lotnik to tylko powinien wydawać polecenia do zrobienia, ze względu na swój staż parcy :lol: -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Neruś, nie obijamy się na 13 stronie :mad: -
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
Bodziulka replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To żebractwo kuchenne przyda się, gdy go wyrzucą z pracy :cool3:[/quote] Ja podejrzewam, że tego żebractwa to się właśnie w pracy nauczył :evil_lol: : zobaczcie jak ta Hania mnie męczy, zrzuca na mnie całą pracę, a sama siedzi w fotelu i pisze na dogomanii - dajcie mi coś jeść, żebym mógł dalej pracować :razz: :lol: -
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik024.jpg[/IMG][/quote] zaczynam się bać :evil_lol:
-
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
Bodziulka replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irma']Lotnik poszedł do pracy [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1090/dsc063498ow.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [/quote] Irma, no wiesz co!! Żeby do tak ciężkiej pracy zatrudniać psa! :evil_lol: Chłopak pracuje pełną parą, aż mdleje ze zmęczenie ;) :lol: I biedactwo jest przygniecione przez sterty papierów :lol: Buziaki dla Całej Bandy -
[quote name='AgaiTheta']Tak, tak żółtki, pręgusie.... a świstak siedzi i zawija w te sreberka... [/quote] A łyżka na to: Niemożliwe :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Zółtki, Żółtki.. oleolele :loveu: :loveu: [IMG]http://img279.imageshack.us/img279/7083/starafotografia13zm7df.gif[/IMG][/quote] No i pojawił się tu jakiś Owczarek z baseballem na łapie i będzie walczył w Lidze Obrony Żółtych :evil_lol:
-
[quote name='evaxon'] p.s... żótki żółtki żółtki żółtki żółtki:evil_lol:[/quote] "Żółtki" to w Azji :evil_lol: A u nas pręgusie!! [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/f08acb3f.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/6bc5e483.jpg[/IMG]