-
Posts
706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by SengaSengana
-
[quote name='Dudek'] chociaqż nie jestem pewna czy Senga nie powinna zadać też swojej - w końcu zgadła[/quote] nie!!!!!!!! po co ????? ja jestem ponad tymi waszymi zasadami, bawcie się dalej, ja popatrzę,:lol::lol::lol::lol: może sie czegoś nauczę wreszcie, od mądrzejszej zminiaturyzowanej ewolucją...
-
Shadow White Midnight Muriel-w nowej wersji.
-
To i ja się podłącze pod ten temat: szukam pilnie szczeniaka pinczera miniatury, czarnej suki, jak najszybciej, jak najbliżej Śląska lub Olsztyna, niewystawową ale z papierami rzecz jasna;:roll: obdzwoniłam chyba wszystko co w necie znalazłam i mam bardzo niedobre zdanie o hodowcach tej rasy, mam nadzieje, że tylko źle trafiłam akurat:roll: jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc to będę wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wieści,najlepiej na priva:lol:
-
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
no śliczne, śliczne te maluchy, takie słodziutkie anulki !!!!!!!! :lol: :lol: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='Fenyloetyloamina']:-o Lets eat her brain! :evil_lol:[/quote] oczywiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!! -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='maga18'][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5535/image24em5.jpg[/IMG] [/quote] czy ja dobrze widze w opisie tej sztuki, że to jest łyse ????????????????????? czy potrzebuje okularów żeby te łysość wypatrzyć???????????????????? Tina Turner jest bardziej łysa niż ten "łysol"!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='AiK']sama jej to uczyniłam :evil_lol: miałam dość biegania za nią z trymerem:diabloti: i mogłam ostrzyc jak chciałam i taniej niż u fryzjera maszynka kosztowała tylko 30 zł[/quote] jeśli foksica ma włos prawdziwie szorstki, to ta maszynka za 30 zł nie posłuży Ci długo więc to tylko pozorna oszczędność...:lol: -
[quote name='OMM']:talker::talker:Może ktoś ma kilka samców tej rasy w domku? I pamięta co skutkuje a co nie?:talker::talker:[/quote] Jestem !!!!!!!! i się wypowiadam: otóż prykro mi ale według mnie nie poskutkuje NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!! czy rozmawiałaś z kimś, kto ma więcej niż jednego foksa tej samej płci???? i trzyma go w jednym pomieszczeniu/mieszkaniu ????? jeśli taka osoba doradzi Ci co robić, to będą najlepsze rady!!!!!! W przypadku foksów żadko działają sposoby skuteczne w innych rasach. I uwierz mi nie przesadzam. Zaraz pewnie odezwie się tłum osób ,które będa twierdzić inaczej ale ja trzymając foksice razem naprawdę przeszłam dobrą szkołę. Kiedy zaczynałam, osoba, którą bardzo cenie przestrzegała mnie przed takimi sytuacjami ale też wydawało mi się, że hierarchię ustawie, ja bede najważniejsza i tak dalej, i tym podobne....ale niestety juz po krókim czasie okazało się , że miała racje :shake: Jeśli chcesz napisz do mnie prywatnego maila , bo nieczęsto tu teraz zaglądam.Może cokolwiek pomogę :lol:
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Iwona's topic in Wystawy
[quote name='miniaga'] Rasa powinna mieć swój klub i że wzajemne animozje powinny schodzić na drugi plan w sytuacjach, gdzie mozna wprowadzić pewne zmiany.[/quote] czego Ci z całego serca życze i całej grzywaczowej rodzinie :lol::lol::lol::lol: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Iwona's topic in Wystawy
MINIAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!! "naszą grzywaczowa[B] [COLOR=Sienna]rodzinę[/COLOR][/B] " ...............wprowadzasz mnie od samego rana w cudowny nastrój sielanki.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: -
[quote name='foxydoxy'] Nie możecie właścicielowi odmówić prawa do jej wystawiania. [B]SengaSengana[/B] - daj znać co masz - na priva.[/quote] Foxy, nikt nikomu niczego nie odmawia, bynjmniej ..........tylko wyrażam swoja opinię, co czułam jak patrzyłam na stawkę suk a wśród nich polską championkę:roll: niestety Twoich zdjęć raczej nie mam, skoro dostałeś ocene bardzo dobrą bo mam tylko lokatowe suki na zdjęciach, przykro mi :roll::lol:
-
[quote name='Amberka']Ryfka nie została zdyskwalifikowana lecz dostała ocene bardzo dobrą....[/quote] całkiem możliwe, ja słyszałam co innego ale nie upieram się...........:roll: nie zmienia to jednak faktu, że suka ta nie nadaje sie do wystawiania , bo wystawy są dla niej poprostu męką, żal było patrzeć na te suczkę.....bez względu na to czy jest ładna czy nie...:roll:
-
Zwyciężczyni klasy championów, CACIB i BOB : Chelines LA REMUNDIALESKA ( hod.wł. Alberto Velasco) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2333/tnwiatwka094md3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9143/tnwiatwka100ko0.jpg[/IMG][/URL]