-
Posts
649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anovi
-
[quote name='Diamant']Cholera - już zgłupiałam od jakiego weta musze mieć zaświadczenie - od Powiatowego czy Wojewódzkiego ?? Chyba za bardzo sie steresuje tym wyjazdem i wszystko mi się miesza :oops: Pozdrawiam.[/quote] Mam na to chyba dosyć proste rozwiązanie - zadzwoń do Twojego Wojewódzkiego Inspektoratu Wet. i zapytaj gdzie komu podlega miasto/miejscowość w której mieszkasz - czy pod Wojewódzki czy Powiatowy Inspekt. Wet. Przynajmniej mi tak udzielono informacji :) Pozdr.
-
[quote name='Asiaczek']Dzięki. Co prawda Kadziumia odgrażała się, że też ma plan Kalinka, ale nie zaszkodzi mieć info z dwóch źródełek, prawda? Pzdr.[/quote] Przepraszam, że się wcinam, ale muszę to napisać ;) PRAWDA :lol:
-
[quote name='USH']temat: [SIZE=1][SIZE=2]выставка[/SIZE] [/SIZE]od: Елена Соколова adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=navy]Jak możesz to spytaj o psiaka- SHAPALI de Ciukci, rasa Siberian Husky, wł A.Orzechowska.[/COLOR] [COLOR=navy]Dzięki[/COLOR][/quote] Dzięki :) Mogę zapytać tylko wpierw muszę poszukać jakiegoś programiku za pomocą, którego bym mogła cyrylicą do nich pisać :P No chyba, że po Polskiemu rozumieją ?? :roll: :evil_lol:
-
[quote name='USH'][COLOR=navy]Bo ja dane osobowe, nazwe psa itd pominęłam :)[/COLOR][/quote] Aaaa... no chyba, że tak ;) :lol: A mogę Cię prosić o podanie maila z którego dostałaś owo potwierdzenie... Może bym tam coś im naskrobała.. ?
-
[quote name='USH'][COLOR=navy][B]Anovi, Asiaczku[/B] - DZIĘKUJE!!! To dotyczy suki w klasie championów , rasa Siberian Husky.[/COLOR] [COLOR=navy]Zgłaszałam na wystawe dwa psiaki i dostałam potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia suczki, co z moim byczkiem - nie wiem.[/COLOR] [COLOR=navy]Sedziowanie o 15:10 - wow , niezle!!![/COLOR][/quote] A nie za ma co :) Ale tego jakiej suczki/psa to dotyczy, to tam się nie doczytałam... Ale mój rosyjski to jest z przed 12 lat :P
-
[quote name='Asiaczek']Trzeba mieć notarialne poświadczenie wypożyczenia/użyczenia itp. Ale i tak zawsze są z tym jakieś problemy. Pzdr.[/quote] No nie strasz mnie proszę, my będziemy mieć notarialne potwierdzenie i przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego... A że tak zapytam, nie wiesz na czym polegają owe problemy??
-
[quote name='USH'][COLOR=navy]Czy może mi ktoś powiedzieć co to znaczy??[/COLOR] [COLOR=navy]Z góry dziękuje! Przed chwilą przyszło to na maila, ale nie dotyczy mojego psa.[/quote] [/COLOR] [CENTER][B][FONT=Times New Roman]РОССИЙСКАЯ КИНОЛОГИЧЕСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ[/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Times New Roman]КАЛИНИНГРАДСКАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ Kaliningradzka Jakaśtam Organizacja [/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Кинологический клуб "ФАВОРИТ" Kynologiczny Klub "Faworit" [/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Для писем:[I]236011 Российская Федерация г.Калининград обл., б-вар Л.Шевцовой д.27 кв.3[/I][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Для посещений: [I]г.Калининград ул. Дрожжевая,д.28А Телефонфакс:8-4012-71-26-18[/I][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Время работы: [I]вторник, четверг с 16.00часов до19.00часов, суббота с13.00 до 17.00часов[/I][/FONT][/B][/CENTER] [/CENTER] (To są chyba namiary na ichniejszy Związek - ale pewna nie jestem) [CENTER] [FONT=Times New Roman]ПОДТВЕРЖДЕНИЕ potwierdzenie [/FONT][/CENTER] [FONT=Times New Roman] [CENTER]РЕГИСТРАЦИИ СОБАКИ НА ВЫСТАВКУ rejestracji psa na wystawie [/CENTER] [/FONT] [FONT=Times New Roman]зарегистрирована на международную выставку собак всех пород zarejestrowano na międzynarodowej wystawie psów wszystkich ras [/FONT] [FONT=Times New Roman]«КУБОК ДРУЖБЫ СТРАН БАЛТИЙСКОГО МОРЯ – 2006» cos tam, coś tam bałtyckiego morza - 2006 :P [/FONT] [FONT=Times New Roman]Дата проведения 22 июля 2006г. data (organizowania) 22 lipca 2006 [/FONT] [FONT=Times New Roman]Начало регистрации 9 часов. Начало выставки 10 часов. Rejestracja zaczyna się o godz. 9:00. Wystawa zaczyna się o godz. 10:00 [/FONT] [FONT=Times New Roman]Место проведения выставки РОССИЯ г. Калининград Стадион Miejsce organizowania wystawy Rosja na/w Stadionie w Kaliningradzie «ПИОНЕР» Проспект мира 134. Pionier, Prospiekt Mira 137. [/FONT] [FONT=Times New Roman]Судья – Наталья Булелик (Беларусь) Sędzia - Natasza Bulielik (Białoruś) [/FONT] [FONT=Times New Roman]Ринг в 15.10 (to nie wiem co znaczy :P)[/FONT]
-
Witam wszystkich ładnie. A mam takie pytanko z troszkę innej beczki: czy ktoś może jechał kiedyś do Kalinka [B]NIE SWOIM[/B] samochodem (mam tu na myśli samochód pożyczony, wypożyczony, użyczony etc.).
-
[quote name='joaaa'][COLOR=#ff0000]UWAGA! WYDAM TERAZ OŚWIADCZENIE!!! [SIZE=6][B]Feniks zostaje u mnie.[/B][/SIZE][/COLOR] Nie odzywałam się, bo intensywnie myślałam. Zgłosili sie do mnie bardzo fajni ludzie, którzy chcieli go wziąć. I wtedy, jak zrobiło się konkretnie, to zobaczyłam, że nie wiem czy potrafię go oddać. Wcześniej wydawało mi się, że nie będzie wcale problemu. I właśnie od soboty intensywnie myslę! I wymysliłam, że zostaje. Pewnie madre to nie jest. Boję się go oddać też dlatego, że on na sytuację stresującą może zareagować ucieczką, a ktoś nowy nie zauważy w porę, że stres nadchodzi. I Fen zginie. Jakoś sobie poradzimy. :roll: Norbitka zmień tytuł wątku!!! Marka, proszę zdejmij go z allegro!!! Simbik, z tych innych ogłoszeń też!!! I dzięki![/quote] joaaa, a ja już dawno dawno temu twierdziłam, że Fenio zostanie u Ciebie :lol: Bardzo się cieszę :loveu::loveu::loveu: Oby Wam się dobrze układało :)
-
[quote name='nathaniel']Jak opuszcze tą wystawe to się pochlastam ;][/quote] a ja Ci nie wybaczę :eviltong::evil_lol:
-
[quote name='jula&czaga']a jaka nazwa tego klubu ?? i adres[/quote] wystarczy nawet jak wpiszesz "RKF" i też prawdopodobnie nic nie będą mówili.. :)
-
[quote name='USH'][COLOR=navy]Dzisiaj odkryłam, że mój paszport stracił ważność - WCZORAJ ;/[/COLOR] [COLOR=navy]Już złożyłam wniosek o nowy, ale nie mam pojęcia czy uda mi się wize do Kaliningradu wyrobić :(([/COLOR][/quote] Możesz nie zdążyć odebrać paszportu :( To zależy gdzie złożyłaś wniosek o paszport - jak do Urzędu Woj. to przy dobrej motywacji możesz liczyć na paszport w ok. tydz. do dwóch. No i w Konsulacie musisz na wizę poczekać chyba min 5 dni roboczych..
-
[quote name='Sylvia_76']Oj, Anovi, gdyby tak było u nas... :loveu: :multi: :multi: :multi:[/quote] Pożyjemy zobaczymy :) A tym czasem niech psoci ile wlezie - takie są prawa młodości :loveu: szczególnie dozie :loveu:
-
[quote name='Sylvia_76']Oj, wielokrotnie :) Nie wiem, jak z błękitami ale u czarnych facetów jeden był spokojny i ciapowaty, a drugi - małe diablątko. Na swoje nieszczęście :) wybrałam diablątko, choć wahałam sie do ostatniej chwili :):loveu:[/quote] A może właśnie całkiem dobrze wybrałaś :) Olga na początku była zbój straszliwy, a teraz to jest taka spokojna i pokorna krówka :p Za to Nobelka była spokojna jako malutki dożek, a teraz broji i psoci za 4 :lol:
-
[quote name='Sylvia_76']Oj... Sprajcika nie widziałam już ponad miesiąc (jeszcze byl u Agnieszki)... Pewnie wciąż jest śliczny :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Jest, jest :loveu: Taki z niego fajny urwis :loveu: Ciekawe czy mają podobne charakterki ?? :evil_lol::lol: Sylvia, a Ty miałaś przyjemność widzieć ich obydwu razem??
-
O! jejsiu! następna dozia galeria :loveu: No nareszcie robi się doziowo - będę miała gdzie zerkać :lol: A ja często widuję braciszka Koreczka, czyli błękitnego Sprajcika :loveu:
-
[quote name='jo-jo']zmniejszaj poprostu na 500x ileś i już ;-)) Ze wszystkich stron musi być max 500 ;-)[/quote] święta racja :p Ale fajnie, że wlazły takie duże, bo przynajmniej lepiej było widać :evil_lol::lol: Jak dla mnie to dozie mogą być TAAAAAAAAAAKIE WIELKIE :loveu: [SIZE=1]Ale dla moda pewnie nii.. ;)[/SIZE]
-
[quote name='KORONA'] [url]http://images1.fotosik.pl/94/e2b6d13ef108ccb5.jpg[/url] [/quote] Cały czas zachodzę w głowe - JAK WY TO ROBICIE ?? :crazyeye: Za Chiny ludowe nie wyobrażam sobie moich kuników na łodce, kajaku czy czymkolwiek innym bujającym się na wodzie... Ale jak dla mnie psiska w łódce super :loveu:
-
[quote name='jo-jo']A tak wogóle to Witam Wszystkich :multi: :multi: :multi:[/quote] No witaj, witaj :lol:;)
-
[quote name='jo-jo']Hmm to może stopniowe robienie sorbetu truskawowego? :evil_lol: [/quote] Sadystka :evil_lol:;) No dobra zrób ten sorbet.. zrób.. niech sobie chociaż popatrzę.. :sabber:
-
Klaudia, coś znajdziesz na pewno ;) Nowy dzień pewnie przyniesie jakieś nowe pomysły :lol: Dzisiejsza relacja basenowa była super :)
-
Oj to widzę, że działo się dziś... oj działo :lol: A Jojek wlazł w końcu do baseniku, czy tylko troszkę napluł do wody :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo']Raczej pęknie na wstępie :evil_lol: A sąsiedzi hmm jest szansa żeby do nich doleciał deszczyk ale to za tydzień jak wodę będziemy spuszcać i już resztki będą lecieć:diabloti: A tak to w basenie będzie nie cała tona wody :diabloti:[/quote] Oby tylko wcześniej nie poleciało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']a dla kogo ten basen ?? dla Ciebie czy dla psa ?? :-o :-o u mnie to by racji bytu ten basen nie miał - jedno spotkanie z potfforami i by było pssssssssssyyyyyyyyyyyyyy i po basenie :diabloti: :diabloti:[/quote] No ciekawe czy basenik po spotkaniu z Jojkiem też się nie wypompuje :P Tylko ciekawe co sąsiedzi piętro niżej na to... ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Basik']No tak WYBACZ!!!! Gratulki również dla Szanownego Pana D'Artagnana Pangea :)[/quote] Ja też gratuluję :) Gdyby ktoś miał jeszcze ochotkę na dozie fotki z wystawy to są tu: [URL="http://www.dogniem.zabrze.stk.net.pl/fotoskrakow2006.htm"]http://www.dogniem.zabrze.stk.net.pl/fotoskrakow2006.htm[/URL] Pozdr. :)