co????????????????????????????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
jakiś ćwok głupi....Tosia2 bierzę ludzi na przetrzymanie żeby zobaczyć jak bardzo im na psie zależy i niestety takie oszołomy zdarzają się często:angryy:
i na pewno nie są warci worka kartofli a już na pewno nie psa!
Kanzaj skończyła się aukcja suni z łapeczką, wznawiamy?i czy o lotnika ktoś dzwonił?bo wejść ma mnóstwo?:razz: