a ja znów mam problem, bo bajt nie hce tknąć juz nawet karmy z miski...może cały dzień głodować, a jak widzi gotowane to az mu się uszy trzęsą,tak szybko wcina!I zaczełem go ta karma karmić z ręki, na noc-zjada wtedy ok 100g na raz i bardzo mu zaczyna nagle amakować :-? zastanawiam się czemu taka nagła zmaiana w nim zachdzi ?chodzi o to, ze ktos poswięca mu czas???