Doksio miał ubranko takie jakby zrobione na drutach,a le strasznie go nie lubił mimo, ze zakładalismy mu je od szczeniaka, dlatego potem jak było zimno poprostu wychodził na krótko, zeby się nie zaziębił!
Hebulka czy te kubraczki jeszcze sa na allegro?bo ostatnio przegladałam i nie widziałam nic takiego :roll: