-
Posts
6143 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _beatka_
-
hebulka piekne zdjęcia rocky'ego :D jak zawsze zresztą :wink: Anetko czy wy tez macie mopsika poza dorcią?
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
basiu i jak zakupy?na co się zdecydowałaś? -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
Bajtek ma 4kg royala juz półtora miesiąca i nie zjadł chyba jeszcze równej połowy :roll: przeniosłam go ostatnio na większa ilośc gotowanego, bo karma jakoś nie za specjalnie mu smakuję :lol: -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
Viris ja tez mam ten sam problem, Bjtek jednego dnia udaje umierajacego z głodu a drugiego wcale nie chce patrzec na michę. Podawalam mu ten syropek, który misiaczek mi poleciała i było lepiej, ale teraz nadal mu się zdarzaja takie przestoje w apetycie. Trzeba poprostu uzbroic sie w cierpliwośc i czekac aż sam zgłodnieje :D -
Bunia extra, widac że w domowych pieleszkach juz zadomowiona :wink: tylko czy Gacus na spacerkach nie chciał jej zdradzic z tym cudnym anglikiem? :lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
ja pamietam, że jak miałam pojechac po Doksia to tego samego dnia koleżanki naszło, że jestem jakoś dziwnie czerwona. Poszłam do pielegniarki, żeby udowodnic im, że wszystko jest ok i niestety pani odesłała mnie do przychodni, gdzie stwierdzili różyczkę :oops: jak pech, to pech :lol: i w koncu o mojego siła wywalczonego psiaka pojechała cała rodzina prócz mnie, ale później tak bardzo pokochałam Dogusia, że cieszyłam się ze to własnie jego wybrali :D Z bajtkiem za to mielismy opojechać tylko go zobaczyc, ale wiadomo ze jak się widzi takiego kluseczka to nie sposób wrócic bez niego :wink: -
Doksio kiedys miał pastę o samku wołowiny, nie trzeba było szorowac szczoteczką ząbków bo ona była enzymatyczna i czyściła samoistnie przy kontakcie ze sliną :D Doksio ja uwielbiał, jak ją widział to się oblizywał :D
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
:lol: może lepiej nie, a zreszta co to za róznica, będzie Twoja i bedzie najlepsza czy z rodowodem czy bez niego :wink: -
Wszystko co godne polecenia :) dla buldozka
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
Doksio własnie takie miał i u niego się raczej nie sprawdzały :roll: wcale nie wyczesywało włosów, dlatego pan weterynarz powiedział że przyejmniej dla psa i lepiej dla jego martwych wlosów byłoby czesanie ręczne :wink: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
baisu powiedz mi jeszcze bo nie pamiętam czy juz pisalas czy malutka bedzie miala rodowod? -
Viris za to Bajcik coraz bardziej przyzwyczaja się ,że nie zostaje sam i jest juz do tego stopnia rozhisteryzowany, że ostatnio rodzice jechali do castoramy po tapety razem z nim :lol: a jak mielismy remont w przedpokoju i trzeba bylo zamknąć go w pokoju, żeby nie przeszkadzał to zrobił taki lament, że się tak smieli robotnicy, że myślałam że dostaną kolki :D
-
śliczne maleństwa, tylko sa po tobiaszku a zaden nie jest płowy, mamusia musiała mieć mocne geny :wink:
-
Wszystko co godne polecenia :) dla buldozka
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
opiekun szczeniaka calkiem ciekawy, ale myslę ze bajcik nie mial by tyle cierpliowści żeby się nim bawić dłużej, bo jest za wytrzymały i nie widzialby szybko efektów dewastacyjnych,a tylko takie sprawiaja mu największa radość :D co do czesania to ja Doksiowi kupiłam i rekawicę dla psów gładkowłosych i zgrzebło i uważam że i jedno i drugie dawało marne efekty a najlepiej sprawdzily się moje własne rece, którymi "go wyczesywałam". Bardziej wygladało to na mizianie i dlatego nigdy nie sparwiał problemów a usuwalam tak zdecydowanie najwięcej martwych włosów -
hebcia w latach dzieciństwa jest rewelacyjna :D roxanka zreszta też :D
-
super fotki, jak zwykle zresztą :wink:
-
Hebulko czyli jednak w waszym stadku rządzi niepodzielni mopsik :D filmik extra, Emi chyba pierwszy raz widział tak duzo sniegu naraz :wink:
-
Elu bulwiki sliczne :D ale najbardziej podoba mi sie nazwa hodowli "wesołe bulgotki", swienie odzwierciedla charaktery buldozków :D
-
Artykuły o buldogach.(prosimy zakładać nowe tematy)
_beatka_ replied to anutka's topic in Buldog francuski
pocztówki z buldozkami sa prześliczne :D -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
safi :D bardzo ładne imię, w sam raz dla takiej wytwornej buldozyczki :D -
Elu mis jest bardzo sładki dziś :angel: jest super!dziecięta w objęciach męża zreszta też :D pogratulować dzieci i rodzinki :wink:
-
Doksio spał w łózku do czasu, kiedy stał sie tak beszczelny, że kładł sie prawie na twarzy :D od tamtej pory miał zakaz i drzwi były pozamukane do pokoi. Bajtus za to ma posłanko u mnie w pokoju i czasem w nocy nachodzi go ochota na wytarmoszenie sie w poscieli ale ja wtedy odruchowo go zdejmuje bo bajtus jest od Doksia jeszcze gorszy i nie chce ustapic w łózku miejsca nawet na centymetr :D
-
Boże jakie to smutne :cry: szkoda, że niektórzy ludzie nie mają zupełnie wyobraźni i zwierząta na tym tracą :( tak mi przykro, szkoda bo taka śliczna dziewczynka była...
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
jak Doksio był maly to uszyłam mu kubraczek, bo podobnie jak Twoja trafił do nas w zimę, ale niestety ubranko mu się nie podobało, strasznie je gryzł, chyba wyczuł, że nie jest za piękne, chociaż ja jak go zobaczyłam to mało z krzesła nie spadlam, wyglądał jak batman :lol: dlatego od tamtej pory wybieram raczej gotowe ze sklepu :wink: -
hebcia moze poprostu kocha ja miłościa matczyna, dlatego jej na tak wiele pozwala :D a Rocky się nie wkurza jak gryzie jego?
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
no to rzeczywiście problem bardziej zlożony :D a moze zabierac dla hebe ta suchą karme i dawać w ramach nagrody na spacerze>?Bjtus jak nie chciał suchego to jak zobaczył, ze kiedy daje na dworzu mu to zbiegają sie inne psy to zaraz sam jadł. A skoro ona tak lubi jeś, to niech je, odchudzające żarelko na dworzu