-
Posts
6143 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _beatka_
-
boże tozto typowe kundelki pospolite...:crazyeye: dziwne, ze ludzie tego nie widza...jakby czowiek przed zakupem poczyat troche o danej rasie to pewnie nie byoby potem problemu z pseudo rasowymi psiakami które potem sa wywalane z domów....:roll:
-
cześć buba 22:multi: jak tam twoja pociecha sie miewa? tak dawno mnie nie byo, że jestem troche w tyle z buldozkowymi sprawami:razz:
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
cześć dziewczyny, chciaam zapytac jakie w koncu wyszy wnioski odnosnie eukanuby?mozna ja podawac?bo bajtek ma teraz 7,5kg pake tej karmy, a po ostatnich róznych zadnaiach ciekawa byam czy doszliscie jakoś do porozumienia? bo wg producenta jest mniej bialka niż w royalu...?:roll: -
cześć miss kami!jeszcze się nie znamy bo duuugo mnie nie byo na forum,ale mio Cie poznać;) bulwka przesliczna, a jaka maleńka, pamietam, że jak my przywieźlismy do domu naszego doksiczka, to tez by taki malutki, że jedna kolezanka myslala nawet na poczatku, ze to świnka morska bo by taki mikroskopowy:lol: psinka przepiekna, naprawdę, tylko chrupac:cool1:
-
witam wszystkich serdecznie razem z bajtusiem:multi: alez mnie dugo na forum nie byo... sesja niestety... ale korzystając z chwilki czasu, hebulko dziewczynki piekne jak zwykle:loveu: basiulko jaka safinka juz duz urosla!sliczna sunia z niej rosnie:cool1:
-
po długiej przerwie witam wszystkich starych i nowych buldożkomaniaków:loveu:
-
tak długo mnie nie było a w galerii tyle pieknych kluseczek przybyło:loveu: rusos bezyki są przepiękne:multi:
-
hebulko wiem co czujesz, bardzo Ci współczuje...ja ostatnio byłam taka smutna 6stycznia, minęło wtedy 9miesięcy od kiedy nie ma Doksia....:placz: jeszcze raz wyrazy współczucia...
-
Draczyn a ja z koleji uczona bylam że w przypadku kleszcza nie mozna smarowac go masłem bo to powoduje, że on się dusi i wymiotuje do ciala żywiciela i w takich przypadkach właśnie dochodzi do zarazenia ewentualna chorobą. Mi weterynarz zawsze mówił, żeby poprostu wykręcać z główką w kierunku odwrotnym do wskazowek zegara.
-
Justynko mam nadzieję, że piesek ma sie juz troszkę lepiej?a tak poza tym troszkę spóźnione zyczonka dla wszystkich!!!:razz: zdrowych, pogodnych i wesolych Świąt i udanego Sylwestra. Żeby wszystko w Nowym roku było lepsze:santagri: :santagri: :santagri:
-
Draczyn chca zamienic dwie dorosłe suki na suki innych ras: angliki, mopsy albo beagle. widac buldożki nie są juz chodliwe i na nich się nie zarabia az takiej kasy... :evil:
-
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
pojade najpierw do mokotów bo i tak mialam zamiar połazic po sklepach :wink: a jak tam nie bedzie to zobacze w polypharm. Viris no to ladnie sie obkupisz, a chłopak nie bedzie się czuł zaniedbany....? :lol: :wink: -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
ja chodze do zoologików w wola parku i tesco gorczewska bo to koło mnie i w obu nie widziałam tych puch :-? ale idą święta to podjade do mokotów, przy okazji może kupie też coś sobie 8) :lol: -
ok :D szkoda tylko, że bedziesz bez safinki, chętnie bym ją obejrzała na żywo, kuleczke małą :D
-
jak miałam papuzki to nagrywałam je czasem na dyktafon a potem odtwarzałam. Śpiewały same do siebie :lol: bajtek jeszcze nigdy nie wył do muzyki, ale za to bardzo lubi wgapiac sie w telewizor 8)
-
basiulkio to moze sie spotkamy bo ja tez będe w Szczyrku :D a poza tym to leżę chora w domku, wczoraj byłam u lekarza, dał mi antybiotyk i mam zwolnienie na 7dni...więc będe miała wreszcie troche czasu na forum :lol:
-
Elu Emanuel jest super, ale Kapselek jest jeszcze lepszy!Ma swietna obróżkę z Cwiekami, Dokio kiedys taka miał, raz nawet uratowała mu życie bo przez ćwieki wilczur nie mógł złapac go za gardło... :-? misiaczku fajne fotki, tylko jak one wskoczyły na ten parapet???? :o
-
wzięłam bajtka na kolanka, bo jeszcze wam chyba nie mówiłam że on bardzo lubi oglądać filmy w telewizji i na komputerze, i puściłam mu filmik klary spiewaczki :D alez się zdziwił, siedzial tylko i kręcił głowką ze zdziwienia :lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
oj Basiulko fajnie z nia macie, taki pocieszny łobuz :D pamietam jak Doksio byl mały i uczyl się wskakiwac na łóżko, na poczatku tez zaczynał od szczekania na nas, że to niby nasza wina że on nie moze wejsć i mamy go natychmiast podsadzić. Łóżko było naszym jedynym "azylem" bo tylko tam nie mogly nas dosięgnąć jego ostre ząbki :lol: ale sielanka się skończyła jak nauczył sie wskakiwać, wtedy juz nie bylo zmiłuj, gryzł nas ile wlezie :lol: ciagle żałuje że nie widzialam jak wyglądla bajtus jak był taki malutki, że nie widzialam jak sie uczy nowych rzeczy, jak poznaje wszystko dookola... -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
Draczyn nie widziałam nigdy hillsa w puszce...? :roll: w normalnych sklepach zoologicznych tez sa czy tylko w hurtowniach? Hebulko w moim sklepie obu firm, które wymieniłas nie ma wogóle... i kup tu teraz psu dobra puszkę :oops: -
Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!
_beatka_ replied to Viris's topic in Buldog francuski
ostatnio bajtek wogóle nie chce jeść suchej karmy i dzis przy okazji zakupow dla żółwii postanowiłam kupic mu na sprobowanie paczuszke mokrego jedzenia ( w markecie było tylko pedigree junior ) i całkiem mu smakowała, więc chciałam zapytac jakie pokarmy mokre polecacie dla bajtusia?jakich sami uzywacie? -
no nie, kolejne buldozek w schronisku... :( ludzie jednak nie maja serca :evil: dobrze, ze sunia znalazła juz domek i wszystko sie dobrze skończyło
-
rozmawiałam z ta wlascicielką buldożka z zadrapanym oczkiem, bo jak pisalismy bylismy nim nawet zainteresowani, bo byl przecudowny. Jedyną wada było zadrapanie oczka, ktore jak powiedziała nam pani było leczone i w momencie ogladania było naprawde niewielkie, wygladalo bardziej jak blizna na rogówce. Pokazała, że piesek ma wpisane to nawet w rodowodzie, więc nie sądzę zey chciala kogoś oszukac, przeciwnie, sama mówiła wszystkie za i przeciw. My sie na niego nie zdecydowalismy ze względu na strach mamy, przed tym, że maluszek moze mieć potem jakies powiklania i odejdzie od nas tak szybko jak Doksio,ale wg mnie nie byla to napewno jakaś naciagająca hodowla, bo jakby ta kobieta chciała to by nie mowiła że on ma ta wade a laik by tego sam nie spostrzeł
-
wybacz, nie pamietalam. Ale pomysł rzeczywiście rewelacyjny, widać, że zwierzaki maja u was dobrze :D
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
_beatka_ replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
piekna Safinka :angel: :angel: :angel: