Jump to content
Dogomania

_beatka_

Members
  • Posts

    6143
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _beatka_

  1. hebulka piekne zdjęcia rocky'ego :D jak zawsze zresztą :wink: Anetko czy wy tez macie mopsika poza dorcią?
  2. basiu i jak zakupy?na co się zdecydowałaś?
  3. Bajtek ma 4kg royala juz półtora miesiąca i nie zjadł chyba jeszcze równej połowy :roll: przeniosłam go ostatnio na większa ilośc gotowanego, bo karma jakoś nie za specjalnie mu smakuję :lol:
  4. Viris ja tez mam ten sam problem, Bjtek jednego dnia udaje umierajacego z głodu a drugiego wcale nie chce patrzec na michę. Podawalam mu ten syropek, który misiaczek mi poleciała i było lepiej, ale teraz nadal mu się zdarzaja takie przestoje w apetycie. Trzeba poprostu uzbroic sie w cierpliwośc i czekac aż sam zgłodnieje :D
  5. Bunia extra, widac że w domowych pieleszkach juz zadomowiona :wink: tylko czy Gacus na spacerkach nie chciał jej zdradzic z tym cudnym anglikiem? :lol:
  6. ja pamietam, że jak miałam pojechac po Doksia to tego samego dnia koleżanki naszło, że jestem jakoś dziwnie czerwona. Poszłam do pielegniarki, żeby udowodnic im, że wszystko jest ok i niestety pani odesłała mnie do przychodni, gdzie stwierdzili różyczkę :oops: jak pech, to pech :lol: i w koncu o mojego siła wywalczonego psiaka pojechała cała rodzina prócz mnie, ale później tak bardzo pokochałam Dogusia, że cieszyłam się ze to własnie jego wybrali :D Z bajtkiem za to mielismy opojechać tylko go zobaczyc, ale wiadomo ze jak się widzi takiego kluseczka to nie sposób wrócic bez niego :wink:
  7. Doksio kiedys miał pastę o samku wołowiny, nie trzeba było szorowac szczoteczką ząbków bo ona była enzymatyczna i czyściła samoistnie przy kontakcie ze sliną :D Doksio ja uwielbiał, jak ją widział to się oblizywał :D
  8. :lol: może lepiej nie, a zreszta co to za róznica, będzie Twoja i bedzie najlepsza czy z rodowodem czy bez niego :wink:
  9. Doksio własnie takie miał i u niego się raczej nie sprawdzały :roll: wcale nie wyczesywało włosów, dlatego pan weterynarz powiedział że przyejmniej dla psa i lepiej dla jego martwych wlosów byłoby czesanie ręczne :wink:
  10. baisu powiedz mi jeszcze bo nie pamiętam czy juz pisalas czy malutka bedzie miala rodowod?
  11. Viris za to Bajcik coraz bardziej przyzwyczaja się ,że nie zostaje sam i jest juz do tego stopnia rozhisteryzowany, że ostatnio rodzice jechali do castoramy po tapety razem z nim :lol: a jak mielismy remont w przedpokoju i trzeba bylo zamknąć go w pokoju, żeby nie przeszkadzał to zrobił taki lament, że się tak smieli robotnicy, że myślałam że dostaną kolki :D
  12. śliczne maleństwa, tylko sa po tobiaszku a zaden nie jest płowy, mamusia musiała mieć mocne geny :wink:
  13. opiekun szczeniaka calkiem ciekawy, ale myslę ze bajcik nie mial by tyle cierpliowści żeby się nim bawić dłużej, bo jest za wytrzymały i nie widzialby szybko efektów dewastacyjnych,a tylko takie sprawiaja mu największa radość :D co do czesania to ja Doksiowi kupiłam i rekawicę dla psów gładkowłosych i zgrzebło i uważam że i jedno i drugie dawało marne efekty a najlepiej sprawdzily się moje własne rece, którymi "go wyczesywałam". Bardziej wygladało to na mizianie i dlatego nigdy nie sparwiał problemów a usuwalam tak zdecydowanie najwięcej martwych włosów
  14. hebcia w latach dzieciństwa jest rewelacyjna :D roxanka zreszta też :D
  15. super fotki, jak zwykle zresztą :wink:
  16. Hebulko czyli jednak w waszym stadku rządzi niepodzielni mopsik :D filmik extra, Emi chyba pierwszy raz widział tak duzo sniegu naraz :wink:
  17. Elu bulwiki sliczne :D ale najbardziej podoba mi sie nazwa hodowli "wesołe bulgotki", swienie odzwierciedla charaktery buldozków :D
  18. pocztówki z buldozkami sa prześliczne :D
  19. safi :D bardzo ładne imię, w sam raz dla takiej wytwornej buldozyczki :D
  20. Elu mis jest bardzo sładki dziś :angel: jest super!dziecięta w objęciach męża zreszta też :D pogratulować dzieci i rodzinki :wink:
  21. Doksio spał w łózku do czasu, kiedy stał sie tak beszczelny, że kładł sie prawie na twarzy :D od tamtej pory miał zakaz i drzwi były pozamukane do pokoi. Bajtus za to ma posłanko u mnie w pokoju i czasem w nocy nachodzi go ochota na wytarmoszenie sie w poscieli ale ja wtedy odruchowo go zdejmuje bo bajtus jest od Doksia jeszcze gorszy i nie chce ustapic w łózku miejsca nawet na centymetr :D
  22. Boże jakie to smutne :cry: szkoda, że niektórzy ludzie nie mają zupełnie wyobraźni i zwierząta na tym tracą :( tak mi przykro, szkoda bo taka śliczna dziewczynka była...
  23. jak Doksio był maly to uszyłam mu kubraczek, bo podobnie jak Twoja trafił do nas w zimę, ale niestety ubranko mu się nie podobało, strasznie je gryzł, chyba wyczuł, że nie jest za piękne, chociaż ja jak go zobaczyłam to mało z krzesła nie spadlam, wyglądał jak batman :lol: dlatego od tamtej pory wybieram raczej gotowe ze sklepu :wink:
  24. hebcia moze poprostu kocha ja miłościa matczyna, dlatego jej na tak wiele pozwala :D a Rocky się nie wkurza jak gryzie jego?
  25. no to rzeczywiście problem bardziej zlożony :D a moze zabierac dla hebe ta suchą karme i dawać w ramach nagrody na spacerze>?Bjtus jak nie chciał suchego to jak zobaczył, ze kiedy daje na dworzu mu to zbiegają sie inne psy to zaraz sam jadł. A skoro ona tak lubi jeś, to niech je, odchudzające żarelko na dworzu
×
×
  • Create New...