byliśmy u wetki i okazalo się, że to narmalne, że po szczepieniu może zostac takie podskórne zgrubienie, jako naturalna odpowiedź immunologiczna organizmu. Nie ma się czym denerwować, chociaż ja się potwornie przestraszylam przyznam szczerze, ale juz wszystko jest dobrze:multi: