[B]Oktawio[/B] to na nastepna wystawe mozemy umówić sie i pojść razem:cool3:
, a na wat to ja akurat chodze z bajtoslawem na piechotkę do lasku, żeby chlopak poszalal:razz: bo to bardzo blisko mnie
[B]Viris [/B]często wystwawy maja parę psow i jak jeden jest wystrawiany to reszta czeka grzecnie, pewnie ktos niedopilnowal i zosatawil je same na chwilke i ktoś go wtdy gwizdnąl...:roll: