A ja dziś zadzwoniłam do rodzinki Daisy, i niestety suka dorasta, czuje siłę i pewność siebie. W rodzinie jest dwóch chłopców: na oko 9 i 2 lata. Ten starszy gania z sunią i ciągle się z nią bawią, przy czym zabawy te są w podszczypywanie i gryzienie. Sunia sie tym rozbestwiła i postanowiła podporządkować sobie młodszego chłopca. Już kilka razy go ugryzła.
Dałam pani rady, co w takich sytuacjach robić. Kobieta ma świadomość, że może dojść do nieszczęścia i że nie wolno do tego dopuścić, no ale cóż - to nie jest typ ostrej babki. Kiepsko jej idzie wychowanie własnych synów, a co tu jeszcze mówić o owczarkowatej suni...