Jump to content
Dogomania

g_o_n_i_a

Members
  • Posts

    8045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by g_o_n_i_a

  1. [quote name='WeronikaM']achhh te wasze rozmowy :roll::diabloti::diabloti:[/quote] To wszystko Jej wina, nie moja :placz:
  2. Fry legowiskowa :) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7730/img0244.png[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2981/img0249.png[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/580/img0250.png[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2522/img0252.png[/IMG] Filonek :) [IMG]http://i28.tinypic.com/fw21zr.jpg[/IMG]
  3. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000014.JPG[/url] :loveu: :loveu:
  4. [quote name=':: FiGa ::']Ależ Gośś spróbuj, to fajna sprawa :evil_lol: Gorsety, spódnice grrrrr :loveu: Ależ tempo narzuciłaś, pewnie siedzisz przy nich dzień i noc :loveu: Człowiek się poświęca, chce dobrze, a tu dupa, o podstępy go posądzają :placz: Pokażę, nawet jutro, ok 24 masz pociąg do Wrocka :evil_lol: oziomie :evil_lol: My z Gonią tylko takie prowadzimy, prawda Goniu? :evil_lol: Bardzoo na p Dziękujem :p[/quote] Nie dziękuję, przecież wiesz, że jestem wstydliwym dzieckiem :shake: Że niby Ty nic nie knujesz? eeeee Ha Ha i Ha :evil_lol: spoko my wpadniemy do Ciebie z ktoryms wiesniakiem na kolonię :loveu::loveu: achhh te nasze rozmowy:diabloti:
  5. slyszalam, ze za mną tęsknisz Buraku :cool3:
  6. [quote name='Vectra']Gonia , moje psy od dawna mają materacyk do wyrka dziecięcego ;) tanio i do tego bardzo wygodnie , w lumpexie kupuje poszwy na kołdry i im w to powlekam .... materac mamy ponad rok , nic się z nim nie dzieje ... prałam obicie tylko ... Więc polecam też innym to rozwiązanie ... przerobiłam wiele psich posłań .. jednak dla dziecka są o niebo lepiej wykonane ...[/quote] Mi troche zeszlo zanim wpadlam na ten pomysl, ale i tak dobrze, ze wpadłam na to...:evil_lol: Odkąd Fry jest u nas to w ramach rilaksu i zabawy psy razem zniszczyły dwa legowiska, zarówno z jednego, jak i potem z drugiego powyrywaly paprochy, a caly pokrowiec byl pusty, wszedzie latały kosteczki pianki z wnętrza, a i pokrowiec posłużył im do przeciagania sie - jadka na całego :eviltong: Ot takie moje niewychowane te bestie są:lol: Ja to samo zrobilam - polazłam na odzież używaną i kupiłam i poszwę, i koc.. Obawialam sie jedynie, ze z tą poszwą mi nie wyjdzie, bo nie mialam maszyny do szycia - no ale jak człek chce to człek załatwi wsio.:multi: Całe legowisko kosztowało mnie jakies 5 dyszek:eviltong: Dwa psy zmieszczone bez problemu, moze i nawet trzeci paskud by sie zmieścil:evil_lol: [quote name='Kotkowooo']:new-bday::tort: :eviltong:[/quote] Witamy i dziękujemy :loveu:
  7. Przekazuję informacje, że Marcel wczoraj był zasmarkany i kaszlący - zdiagnowoano u niego zapalenie oskrzeli. Dostał leki i dziś czuje się lepiej. I przy okazji hop!
  8. Proszę wybaczyć niedopatrzenie i że dopiero teraz odpisuję, jak ostatni raz się tu wpisałam to dogo zdechło i na żadnym kompie w domu nie można było na nie wskoczyć. :roll: Udało mi się rozwiązać problem legowiska dla piesów :razz: Otóż bestyje ostatnie legowisko zmieliły jakiś czas temu. I miały prowizoryczne (koc etc.) albo wpychały się na łóżka, lecz ze względu na to, że moja Mam nie tolerejszyn za bardzo tego, trzeba było kłopocik rozwiązać :eviltong: Myślałam o ponownym zakupie legowiska XXXL, bo psy śpią razem, ale jak zobaczyłam ceny to dzięks... :mdleje: Kupiłam więc na Allegro materacyk do łóżeczka dziecięcego za całe 4 dyszky łącznie z przesyłką, zafoliowałam, załatwiłam starą poszwę z kołdry, brata i maszynę do szycia :diabloti: i zrobiliśmy z niej dwa "pokrowce", jak się jedna wybrudzi to sruu do pralki, a drugie nałożone na materac. Dodatkowo jeszcze kupiłam zajebiaszczy, niemalże nowy kocyk za całe 1,5 zł na odzieży używanej i gitarrrra, ciężko ich zedrzeć rano kiedy swita z tego legowiska na siq :evil_lol: Jak mi się uda jeszcze wbić na dogo to wrzucę jakieś fotaski :p [quote name='anetta']Ależ dlaczego? :cool3: Bardzo ładne dziewcze z Ciebie :cool3::cool3:[/quote] Hah :oops: Ja tak nie uważam, ale co myślą inni na mój temat pozostawie im, mnie to tam wiesz... Bardziej mi chodzilo, że nie ma nam kto zdjec robić, może to i dobrze, co się będę publicznie kompromitować :eviltong: [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://i26.tinypic.com/102wdux.jpg[/URL] Piękny portrecik :loveu: I spóźnione życzonka urodzinowe! Wszystkiego najlepszego :multi:[/quote] Dzięki za życzenia :buzi:
  9. [quote name=':: FiGa ::']Pij mleko :p[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: a po czo? :megagrin: bo moze niektorzy nie wiedzą, co? :razz:
  10. Jaaa cieee, ale ma łopatę :loveu: Hop!
  11. Śliczne zdjęcia :loveu: To mi się bardzo podoba [URL]http://i28.tinypic.com/6tn04l.jpg[/URL] i ten motyl... wymiata po prostu :) [U][COLOR=#810081][URL]http://i29.tinypic.com/f4lf77.jpg[/URL][/COLOR][/U][URL="http://i28.tinypic.com/6tn04l.jpg"][/URL]
  12. [quote name=':: FiGa ::']No nie załamuj się, poznam Cię z Marcelką i jeśli nie Słocina to ona załatwi Ci miejscówe w Grodziszczakach :evil_lol: :roflt: Ja chcę to zobaczyć :roflt: O masz, i jak Ci to idzie? :loveu: Obiecuję!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Fryta wygląda inteligentniej niż Ty, więc nawet nie próbuj jej tu obrażać publicznie bo jej doniosę!!! :x Mirosława jest kochaaaana. I paskudna. Zdania nie zmienię :diabloti:[/quote] :obrazic: Do studniówki będą gotowe :eviltong: Wyczuwam w tym podstęp, o :splat: :loveu::loveu::loveu: ej! fajna ta fontanna :crazyeye::loveu: pokażesz mi ją kiedyś?
  13. [quote name='anetta']Ale super foty :crazyeye: :loveu::loveu::loveu: Brawo Cambel. [SIZE=1]Chyba po raz pierwszy widzę Gonię na zdjęciach :hmmmm::loveu:[/SIZE]:loveu: :cunao: Wszystkeigo najlepszego :new-bday::tort:[/quote] Pierwszy i ostatni :diabloti: dziękuję w imieniu Frytelli :loveu: [quote name=':: FiGa ::']No to jaki to problem? Parówa na ręce i jazda :diabloti: Łaaaaaaaał, wszystkiego najnajnajleppppppszego :loveu:[/quote] Kiedy najdzie mnie natchnienieeee..... :p Graciass :cool1: [quote name='Cambel&Megi']jaa taka spóźniona :flaming::placz: wszystkiego najjjjjjjjjlepszego :buzi: dla mojej córeczki :loveu::loveu::loveu:[/quote] dzieki dzieki :cool3: chociaz... moze byc, ze sie nie liczy :p bo mozna byloby sie osobiscie postarac o o o :diabloti:
  14. [quote name=':: FiGa ::']Wagi w domu dziecię nie posiadasz? :shake: :turn-l: Buhahahaha :roflt:[/quote] Mam taką, że musiałabym wziąć piesa na łapy, bo sam na wagę się nie zmieści:diabloti: szkoda, że nie mam beagle'a wielkości yorczka :-(:eviltong: no i jego zważenie łączy się i z moim ważeniem, a ja tego nie lubię :eviltong: jak będę mieć natchnienie to wtedy:p :diabloti: [B][SIZE=3]Fry ma dziś urodziny! :multi::multi::multi::loveu:[/SIZE][/B] [IMG]http://www.mypolinfo.com/zdjecia/1209488175_screenhunter_30.jpg[/IMG]
  15. [quote name=':: FiGa ::']Myślę, że nic straconego i wszystko może się jeszcze zmenić :loveu::evil_lol: [/quote] :crazyeye::shake: [quote name=':: FiGa ::'] Buhahahha :roflt: A lakier do paznokci znalazłaś? :evil_lol: [/quote] Jestem na etapie robienia tipsów:diabloti: [quote name=':: FiGa ::'] Zabiję, ino jak tak na odległość? :niewiem: [/quote] Jeśli obiecujesz że zabijesz, to się poświęce i przyjadę :modla: [quote name=':: FiGa ::'] Wypłosz to dobre określenie :evil_lol: To najbrzydszy kot jakiego w życiu widziałam :diabloti: Ale i tak najkochańszy ooo :evil_lol:[/quote] Wiesz... Chyba zgodzę się z Agacią - ten Wypłoszek ma rzeczywiśćie mało inteligentny wyraz pyszczka :diabloti: Ale spoko, mój Łogon to dopiero wygląda jak kretynek, ma kawałek ogona i jest nieproprcjonalny, ale za to jaka z niego kochana patologia :loveu::loveu: A co dopiero Fryta, tej to tak inteligencja wali z pyska, że czuje się przy niej totalnie zacofana umysłowo:diabloti:
  16. [quote name=':: FiGa ::']Mówiłaś coś o kapeli ludowej ze słociny:evil_lol: 2 miechy? Ta nie mów:crazyeye: [z tego się nie da wyleczyć podobno:evil_lol:] [/quote] Ale ja do niej nie należę :diabloti: Da się wyleczyć. :cool3: Tylko potem jest efekt uboczny - dożywotnio się jest ofiarą burzy hormonalnej :placz: Zabij mnie, zabij :modla: Fajna ta Twoja kotitka - taki wypłosz :evil_lol::loveu:
  17. Hej Figa, podrzucam u Ciebie info, bo sporo osob tu zagląda... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8518/podpiskkm.jpg[/IMG][/URL] Można głosować codziennie [URL="http://www.paulinasmyk.dlaniepokonanych.pl/blog/paulinasmyk/index.htm"][SIZE=6][COLOR=red][B]klikając TUTAJ[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  18. [quote name=':: FiGa ::'] Buhahaha jedź tam dziś, dzwoniła ciocia i mówiła że... Ta osoba robi teraz to co lubi najbardziej :loveu: Może wspólne hobby znajdziecie :diabloti: Chociaż nie, Ty podobno z tym kończysz :evil_lol:[/quote] A jakies inne hobby? bo wiesz... Ja już z tym skończyłam :p Niedlugo stuknie 2 miesiące haaaaa :grins: jestem wolna:sweetCyb:, woolnaaa:sweetCyb::sweetCyb:, woooooolnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sweetCyb::sweetCyb: :diabloti: Panienki cudneeee :loveu:
  19. Więcej zdjęc panienki :cool3: najlepiej obu :loveu: [quote name=':: FiGa ::'] Ta, zazdrościsz mu, przyznaj się :evil_lol:[/quote] Tak tak tak :bigcool:moze Ją odwiedzę? zaadoptuje mnie czy cos...:diabloti:
×
×
  • Create New...