Jump to content
Dogomania

gamoń

Members
  • Posts

    2726
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gamoń

  1. To nie mamy co gdybac tylko trzeba go skonsultować z wetem -okulistą i to w trybie super pilnym.Jest taka możliwosc u Was w schronie aby udał sie ze schronu do kliniki na konsultacje czy musi czekac na zbawienie weta schroniskowego????
  2. Na Paluchu jest 2000 psiaków a nie 200 i nie wyglądają tak jak ten.Chodzę na Paluch i psiaki nie wyglądają takie pozlepiane błockiem jak ten.Jak jest bardzo zarośnięty to zostają strzyżone.
  3. Z Poznania też jest super sympatyczna dogomaniaczka supergoga .Znakomity spec od ogłoszeń .
  4. Zaproś na wątek GoniaP ona jest chyba z Poznania a ponadto działa f fundacji .Może będzie mogła Ci pomóc w sprawie tego psiaka .On nie powinien czekac aż wet wróci z urlopu.Może miec zapalenie rogówki a to jest straszny ból.
  5. A jak obcinałąś mu siersć i dredy to nie kasłał i nie mial ropnej wydzieliny z nosa???
  6. Tego psa powinien zdiagnozowac dobry okulista a ponadto mam pytanie .Wiesz na co on jest chory ???
  7. Stan psa koszmarny.A wet schroniskowy coś wie czy on ma oczy czy co to wogóle jest?????
  8. Aga faktura jest do odebrania na Kosiarzy za konsultacje u Bisenica .Aga nie ma kiedy po nią pojechać (czasu jej brakuje-stoi 8 godzin w aptece a potem rozkręca apteke internetową) a to od nas kawał drogi).W tym tygodniu będzie sie starała ,w srodę z Ksiązecej poprosimy zeby wypisali.
  9. Odpowiada mama gamoń.Jestem w pracy do 15,40.Mogę w kazdy dzień podjechac np.jedną stację lub mogę się spotkac w tym samym miejscu co wtedy przy kolporterze ,wiec czekam na kontakt.
  10. W środę Luśka ma mieć zabieg -wyjecie gwoździa.Będzie biedna ,bo zabieg o 18.30 i nie może nic jesć cały dzionek. Mam nadzieję ,że będzie duża poprawa w usunięciu tego cholerstwa. Trzymajcie kciuki za Lusię.
  11. Proponuje dziewczynom zaangażowanym w adopcję suni .umówić się na wizytę adopcyjną ( [SIZE=1]sprawdzającą warunki dla psiaka)[/SIZE]aby rozwiać za i przeciw.
  12. Aga jest dzisiaj do 20.00 w aptece ,więc nie mogła pojechac na wizytę do Wawra na 18.00.Sama zadzwoni na Książęcą ,gdzie przyjmuje Janicki na wyjęcie gwoździa.Luskę trzeba bedzie uspic aby pozbyc sie tego metalu.Więc w przyszlym tygodniu zaciskajcie pazurki.Luska to straszny tchórz a histeryk jeszcze większy.Ostatnie niusy to takie ,ze jak dotąd Lusia nie wchodziła na łóżko ale teraz rozwala sie po całości ,więc trzeba bedzie zejśc do parteru (na podłoge) .Oczywiście kto ma zejść no bo chyba nie Luśka:evil_lol:
  13. Czyli moje kciuki się przydały.Jak na nią spojrzałam to wiedziałam ,że taką słodycz ludziska szybko pokochają. Gratuluję Wam dziewczyny takiej wielkiej akcji a Tobie Izadoro życzę duuuużo zdrowia i mniej cierpienia. Całusy Beata
  14. Izadora jak nie masz kasy to podaj mi swoją komórkę a ja zadzwonię do Ciebie z pracy -nie ma problemu. Beata Ponadto wydaje mi się ,że o ile sunia jest zdrowa ( tylko po bez problemów wykonanej sterylce ) może lepiej by dla niej było aby nie siedziała w klatce w klinice.Gdzie ona jest????
  15. Czyli jutro proszę o kontakt.jednak pamiętajcie ,że tymczas tylko do 18.o9. ( rano)
  16. Izadora rozumiem ,że sunia jest jamnisiowata a nie słoniowata.:cool3: Spójrz na fotkę czy podobna do rudej suni na kocu -śpiącej przy oknie????Mój telefon 505078763 Beata .Jak chcecie możecie dzwonic .Za chwilę idę na spacer z moimi dinozaurami
  17. Eurydyko jutro mogę dac odpowiedź koło 10-11.00 czy ewentualnie do 18.09.08 ale tylko do tej daty mogę zapewnic jej tymczas u mojej córki Agi.Rano 19.09.Agnieszka wyjeżdża do Bornego Sulinowa i wszystkie nasze psiaki będą u mnie (6 psiaków i 2 kotki) .Sama nie dam rady pracując zając się dodatkowo sunieczką.Sunia miałaby takich towarzyszy i towarzyszki do zabawy .Zdjęcia robione na naszej działce w domku letniskowym.Ponadto prosiłabym o ewentualne zapewnienie jej jedzonka .Moje finanse są w opłakanym stanie [URL="http://img362.imageshack.us/my.php?image=dsc01457wg8.jpg"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/1585/dsc01457wg8.th.jpg[/IMG][/URL]
  18. W jakim jest wieku?Dla potencjalnego domku info
  19. Sunia rozumiem miała dzisiaj sterylizacje ?????.Jak się zachowuje i czy ewentualnie ktoś wie czy utrzymuje czystośc.
  20. [IMG]http://images25.fotosik.pl/270/03e74f1e3c582551.jpg[/IMG] Czy nie macie co zrobic z sunią od niedzieli???? Czy chodzi o tę rudą suńkę???? Sorry ale nie czytałam wątku. Podpytam może ktoś wśród moich znajomych da jej DT
  21. Psinka jest na Paluchu a telefon jest do długoletniej wolontariuszki oraz prowadzącej stronę Palucha [URL="http://www.psy.warszawa.pl-Elżbiety"]www.psy.warszawa.pl-Elżbiety[/URL] Lipińskiej. Psiak jest słodki i bardzo grzeczny.
  22. Widziałam maluszka na spacerku w sobotę.Prowadzony na smyczce ,mimo swojego kalectwa radzi sobie całkiem dobrze. Do góry może Cię ktoś pokocha.
  23. Dziewczyny usuńcie zbędne uwagi z wątku .Bardzo źle się odbiera Wasze wypowiedzi. Wątek ma służyć pomocy psince i taki wyłącznie ma cel. [SIZE=1](ja też niebawem usunę ten wpis-bardzo proszę)[/SIZE]
  24. blu.berry zaklepuj miejsce na konsultacje i wyjecie tego cholernego gwoździa .Lusia chce biegac bez zachamowań a to żelazstwo jej przeszkadza.A tak poważnie .Już czas .Trzeba to wyjąc i poobserwac czy jest lepiej z chodzeniem ,ustawianiem łapki. Luska jest tak zazdrosna o wszystkie psiaki ze az wyje aby tylko ją adorowac -dobry Kubus z niej:evil_lol:
×
×
  • Create New...