-
Posts
2726 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gamoń
-
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To nie mamy co gdybac tylko trzeba go skonsultować z wetem -okulistą i to w trybie super pilnym.Jest taka możliwosc u Was w schronie aby udał sie ze schronu do kliniki na konsultacje czy musi czekac na zbawienie weta schroniskowego???? -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na Paluchu jest 2000 psiaków a nie 200 i nie wyglądają tak jak ten.Chodzę na Paluch i psiaki nie wyglądają takie pozlepiane błockiem jak ten.Jak jest bardzo zarośnięty to zostają strzyżone. -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z Poznania też jest super sympatyczna dogomaniaczka supergoga .Znakomity spec od ogłoszeń . -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaproś na wątek GoniaP ona jest chyba z Poznania a ponadto działa f fundacji .Może będzie mogła Ci pomóc w sprawie tego psiaka .On nie powinien czekac aż wet wróci z urlopu.Może miec zapalenie rogówki a to jest straszny ból. -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak obcinałąś mu siersć i dredy to nie kasłał i nie mial ropnej wydzieliny z nosa??? -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tego psa powinien zdiagnozowac dobry okulista a ponadto mam pytanie .Wiesz na co on jest chory ??? -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stan psa koszmarny.A wet schroniskowy coś wie czy on ma oczy czy co to wogóle jest????? -
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
gamoń replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie widzę zdjęć. -
Aga jest dzisiaj do 20.00 w aptece ,więc nie mogła pojechac na wizytę do Wawra na 18.00.Sama zadzwoni na Książęcą ,gdzie przyjmuje Janicki na wyjęcie gwoździa.Luskę trzeba bedzie uspic aby pozbyc sie tego metalu.Więc w przyszlym tygodniu zaciskajcie pazurki.Luska to straszny tchórz a histeryk jeszcze większy.Ostatnie niusy to takie ,ze jak dotąd Lusia nie wchodziła na łóżko ale teraz rozwala sie po całości ,więc trzeba bedzie zejśc do parteru (na podłoge) .Oczywiście kto ma zejść no bo chyba nie Luśka:evil_lol:
-
Czyli moje kciuki się przydały.Jak na nią spojrzałam to wiedziałam ,że taką słodycz ludziska szybko pokochają. Gratuluję Wam dziewczyny takiej wielkiej akcji a Tobie Izadoro życzę duuuużo zdrowia i mniej cierpienia. Całusy Beata
-
Izadora jak nie masz kasy to podaj mi swoją komórkę a ja zadzwonię do Ciebie z pracy -nie ma problemu. Beata Ponadto wydaje mi się ,że o ile sunia jest zdrowa ( tylko po bez problemów wykonanej sterylce ) może lepiej by dla niej było aby nie siedziała w klatce w klinice.Gdzie ona jest????
-
Czyli jutro proszę o kontakt.jednak pamiętajcie ,że tymczas tylko do 18.o9. ( rano)
-
Izadora rozumiem ,że sunia jest jamnisiowata a nie słoniowata.:cool3: Spójrz na fotkę czy podobna do rudej suni na kocu -śpiącej przy oknie????Mój telefon 505078763 Beata .Jak chcecie możecie dzwonic .Za chwilę idę na spacer z moimi dinozaurami
-
Eurydyko jutro mogę dac odpowiedź koło 10-11.00 czy ewentualnie do 18.09.08 ale tylko do tej daty mogę zapewnic jej tymczas u mojej córki Agi.Rano 19.09.Agnieszka wyjeżdża do Bornego Sulinowa i wszystkie nasze psiaki będą u mnie (6 psiaków i 2 kotki) .Sama nie dam rady pracując zając się dodatkowo sunieczką.Sunia miałaby takich towarzyszy i towarzyszki do zabawy .Zdjęcia robione na naszej działce w domku letniskowym.Ponadto prosiłabym o ewentualne zapewnienie jej jedzonka .Moje finanse są w opłakanym stanie [URL="http://img362.imageshack.us/my.php?image=dsc01457wg8.jpg"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/1585/dsc01457wg8.th.jpg[/IMG][/URL]
-
W jakim jest wieku?Dla potencjalnego domku info
-
Sunia rozumiem miała dzisiaj sterylizacje ?????.Jak się zachowuje i czy ewentualnie ktoś wie czy utrzymuje czystośc.
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/270/03e74f1e3c582551.jpg[/IMG] Czy nie macie co zrobic z sunią od niedzieli???? Czy chodzi o tę rudą suńkę???? Sorry ale nie czytałam wątku. Podpytam może ktoś wśród moich znajomych da jej DT
-
Dziewczyny usuńcie zbędne uwagi z wątku .Bardzo źle się odbiera Wasze wypowiedzi. Wątek ma służyć pomocy psince i taki wyłącznie ma cel. [SIZE=1](ja też niebawem usunę ten wpis-bardzo proszę)[/SIZE]
-
blu.berry zaklepuj miejsce na konsultacje i wyjecie tego cholernego gwoździa .Lusia chce biegac bez zachamowań a to żelazstwo jej przeszkadza.A tak poważnie .Już czas .Trzeba to wyjąc i poobserwac czy jest lepiej z chodzeniem ,ustawianiem łapki. Luska jest tak zazdrosna o wszystkie psiaki ze az wyje aby tylko ją adorowac -dobry Kubus z niej:evil_lol: