No ja właśnie pracuję na PSie ;)
Ale łudziłam się, że są jakeś programyw których może są jakieś szabloniki :P (koleżanka mi o jakimś takim opowiadała, własne tworzenie zaproszeń itd)
Nie zauważyłam jeszcze tematu o tej wystawie ;) Kto się wybiera?
link do wystawy - [url]http://www.interdogbohemia.com/[/url]
2 termin zgłoszeń do 26.07 czyli już za pare dni!
Jeżeli ktoś się wybiera z Warszawy i ma ochotę na wspólną eskapadę to pw :) 2 osoby + 2 psy poszukują transportu (oczywiście z dołożeniem się do paliwka) albo oferuję miejsce dla 1 osoby z małym psem (na kolana).
Widzę, że już zostałam przykablowana :lol: Ale może sama się pochwalę :)
SIMPLY THE BEST Silvello FCI - V1, CAJC, BOB, Mł.Vitaz SV, BOG-2!!!! :D
Dziękuję za przemiłą podróż Agnieszce, Marysi i Madzi :)
Gratulacje dla polskiej ekipy!!
[quote name='Delay']No w mojej rasie to już na pewno nigdy to tej pani nie pojadę, sędziowanie było...no delikatnie mówiąc dyskusyjne.
Pani nie była ani miła, ani nie miła a jej werdykty równie nijakie.
Podejrzewam, że zna się lepiej na innych rasach, niż moja ;)[/quote]
Odnoszę podobne wrażenie ;)
Trochę taka "odwalę i pójdę do domu". Nie odniosłam dobrego wrażenia. Sama nie wystawiałam, ale dlatego miałam czas aby bardzo uważnie przyglądać się sędziowaniu.
Powiem krótko - nie pojawimy się napewno u tej pani ;)
Jakby ktoś zawitał z aparacikiem prawie pod koniec sędziowania na ringu 6 (owczarki) to będę bardzo wdzięczna :loveu: owczarek szkocki długowłosy i welsh corgi cardigan :)
[quote name='jolka11']Teoria chyba błędna :cool1:.
Ja zapłaciłam i też nie mam do tej pory potwierdzenia ,a mieszkam za "miedzą":roll:.[/quote]
Ahhh... no kombinuję :P A tu trzeba zwalić jak zwykle na naszą pocztę :cool1: :P