-
Posts
218 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nacia_i_Fluffy
-
[quote name='Full House'] ...a i jeszcze dosłownie rzuca sie na kapuste kiszona:evil_lol:[/quote] Oj tak!! Kapusta kiszona i ogórki - chleb powszedni :lol: [quote name='Cavisia']Jak wszystko pójdzie dobrze, to ona pewniezostanie w domu. Wielu hodowców zwróciło mi uwagę, że ona jest pięknapo prostu; i wszyscy radzą mi ją zatrzymać.[/quote] No to ekstra! :D Trzymam kciuki aby wyrosła na śliczną damę, tak jak teraz jest całuśna, piękniuśna :loveu: Oczywiście reszcie to samo życzę ;)
-
[quote name='Full House']A my dzisiaj juz po Usg :loveu: :multi: Bylismy u Dr Marcinskiego a to cytat z opisu: Opis - "Ciąża mnoga,prawidłowa-widoczne prawidłowo uformowane pęcherze płodowe ok 2 x 2,5 cm. Wody płodowe klarowne.Widoczne płody prawidłowo uformowane ok 7 mm x2,5 mm. Brak uchwytnych pustych pęcherzy płodowych,brak patologicznejzawartosci w macicy.Jajniki prawidłowe.Okoliczne wezły chłonne bezzmian." Nasza Tula czuje sie doskonale je jak smok jest w doskonałejkondycji.Mamy dzisiaj jakis 23-24 dzien ciazy szczenic sie bedziemy wpołowie maja:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] NOOOOO!!! Wiedziałam, że inaczej nie może być ;) :razz: Gratulacje!!! :D Mamusiek przybywa coraz więcej - a z nimi nas - babć na forum :lol: No i super :D Tak jak czytałam ten cały wątek to pod koniec ciąży a w zasadzie już w2 połowie suka powinna dużo więcej jeść. Daje mojej więcej, ale samajakoś się nie rzuca na jedzenie :/ Baryłeczka się robi szybko, choć jedopiero jak dodam jej jakąś "wkładkę", a normalne suche może jeść 1 z 2porcji dziennie... Nie wiem co o tym myśleć...
-
Ojojoj, Cavisia słodkie ciaptaczki :D Ostatnia fotka - słodka minka, słodki pyszczulek :loveu: Ojojoj :D Andrea - jaka śliczna :D
-
Ojj widzisz, pośpieszyłam się, nie zauważyłam fotek ;) Śliczne "maluszki" już coraz większe ;) Ale za mało fotek ;) Tylko 2? No byś się wstydziła :diabloti:;):lol:
-
[quote name='Baha']A oto moje maluszki - w 7 dniu zycia [IMG]http://upload.miau.pl/3/1628.jpg[/IMG] [/quote] Jej!!! Urocze :loveu: Szczeniakowe całuski ;) Karenina - wielkie gratulacje! :D No to czekamy :D Mam nadzieję, że u Was Full House też będziemy wyczekiwać szczeniorków ;) Trzymam kciuki za USG! Odrazu się chwal! Niufka - może jakieś świeże zdjęcia? ;)
-
Wow!!! Figa szczególnie "niezły" brzuszek ;) Tula tak samo :D No no no ;) No to faktycznie, jeszcze "baryłeczka" przedemną :P
-
A tak przy okazji. Ile Wam suczki tyją w ciąży? Flaffka przytyła już 2,5 kg!
-
[quote name='Full House']juz 46 dzien -Gratuluje:multi: bedziemy czekac na maluszki juz niedługo:loveu: moze w takim razie jakies zdjecie szczennej suni:lol:[/quote] Dzięki :) Oto moja baryłeczka :loveu: [img]http://images22.fotosik.pl/84/633c1325cad5a069.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/143/0d819d9a9f3c2267.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/197/29cd843c46d19a27.jpg[/img] fotki z wczoraj ;)
-
No Full House, to czekamy razem ;) Choć moja nieco wcześniej, bo już dzisiaj ok. 46 dnia ;) Napewno są maluszki w brzuszku tej ślicznotki. Trzymam kciuki!! :)
-
Wow! No to gratulacje Happy! :D Gratulacje dla Twojej suczkiprzedewszystkim :) Dzielna dziewczyna, 2 cesarki już miała. Dobrze, żez dzieciorkami i z mamą jest wszystko ok :) Czekamy na foteczki ;)
-
Wow! Baha GRATULACJE!!! Ile szkrabów!!! :D Niusie fantastyczne, słodziasie, a te wstążeczki jeszcze uroku dodają :lol: Moja już się zrobiła bambaryła, dość szybko jak to hodowczyni powiedziała ;) Ojjj nie wiem ilu się spodziewać :P Happy - ja bym jak najszybciej leciała do weta! Nie wiadomo jak to może być, być może cesarka uratuje kluchy! Znajoma za długo czekała i przy cesarce wyjęła 2 martwe maluchy :( Ale najprawdopodobniej z Twoimi kluchami jest wszystko ok :) Pochwal się jak będzie po wszystkim ;)
-
[quote name='zurdo']Tosia zaczęła chodzić. Ba, Tosia zaczęłanawetpodbiegać. Tosia ma świetny humor. Tosia nie leży już w jednymmiejscupopatrując smutno przed siebie. Tosia krąży po domu ze swoimserowymprzyjacielem, Tosia się bawi. Tosia się uśmiecha. Tosia zaczęłasiezachowywać jak zdrowy, szczęśliwy pies. Piękne? Za piękne, żebybyłoprawdziwe, albo żeby za długo trwało. Tosia ma ropomacicze...[/quote] :-(:-(:-( Tośka - trzymaj się! Zurdo będzie ok! Wierzymy i trzymamy kciuki za sterylkę!
-
[quote name='Niufka'][COLOR=navy]Nowinę czytałam. Pytam o zdrówko maluszków, jak się chowają, itp. Trzeba by założyć wątek poporodowy :)[/COLOR][/quote] Aaa ;) No faktycznie, mogłaby się pochwalić nowymi foteczkami szkrabów ;) Tylko gdzie ona jest...? ;)
-
[quote name='Baha']Sally dyszy, kopie, moze wieczorkiem zacznie... Jak nie to jutro do weta...[/quote] Ok, trzymamy kciuki i nie zapomnij o nas po skończonej akcji porodowej ;)
-
Jak to zapomniała? Na 170 stronie była wielka nowina :D [quote name='Cavisia']No to się chwalę :).19.03 od 20.00 do 23.00 urodziły nam się cztery suczki - 3 blenheimy(biało-rude) i 1 tricolorka. Mamusia radzi sobie bardzo dzielnie,karmi, myje, pilnuje. A tu wstawiam zdjęcie: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5d46f8dcf7d06f75"][IMG]http://images20.fotosik.pl/149/5d46f8dcf7d06f75m.jpg[/IMG][/URL][/quote]
-
[size=4]GRATULACJE!!!!![/size] Spora gromadka! :D [quote name='Niufka'][img]http://images20.fotosik.pl/175/5e7740fe69da3463.jpg[/img][/quote] :loveu: Słodziutki buziaczek :bigok:
-
Niufka, Baha - trzymam kciuki :D Szybciutko wklejajcie fotki jak się urodzą szczeniorki :) Czekamy :D
-
Cavisia brawo!!!!!!! Gratuluje cudnych maluchów! Baby górą! :lol::multi: [quote name='Baha']u nas jeszcze spokój , dzis 54 dzien, maluszki kopią - na co moja niunia warczy - patrzy na brzusio;) mleczka jeszcze nie ma, wiec jeszcze chwilke [/quote] [quote name='Niufka'][COLOR=navy]U nas po domu biegaciężarówka z mlekiem, dyszy bidulka, brzusio wielgachne, spodziewamy wweekend maluchów. Porodówka w pełni wyposażona. Oj, na koniec tygodniabędzie się u nas działo...[/COLOR] [/quote] Uuu... gorąco u Was ;) Trzymam mooocno kciuki za wszystkie maluszki :D Saskja - oczywiście, że trzymamy kciuki za Grzankę! Napewno poradzicie sobie i będą wspaniałe maluchy! :D
-
My się jednak wybrałyśmy na USG ;) BĘDZIEMY MIELI SZCZENIACZKI!!!!!!!! :multi::multi::multi::lol: Cavisia jak u Was? ;) Niufka - u Was niedługo - trzymamy kciuki :D
-
Dzięki Diana :) Oczywiście trzymam kciuki za Vegę :D I Cavisia za Twoją suczkę też ;)
-
[quote name='Niufka'][COLOR=navy]Dziś zrobiliśmy USG. Będą malutkie nowofundlandy :)[/COLOR][/quote] [SIZE=20] GRATULACJE!!!! [/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Trzymam kciuki za maluchy :D Czyli jeszcze macie około miesiąca :) A ja 1 miesiąc i 3 tyg. czekania :placz:
-
[quote name='hubert01']bylismy dzis na polach... chyba widzialem Wasza grupke :) wybieraliscie sie juz pewnie do domkow co tydzien macie takie spotkania? czesc Natalia :) jak nasze collakowe spotkania nie wypala to tu sie wprosimy ;)[/quote] Nooo! Bratnia dusza :lol: Jasne, że się wprosimy :P A może grzecznie zapytamy. Możemy??? :) Nauczę tylko Flaffkę autobusami jeździć :evil_lol:
-
Ale fajne mieliście spotkanko :D No i pare fotek też widzę :cool3: Super, zazdroszczę! :)
-
[quote name='Cavisia']Dziewczyny, my już bliżej końca (jeszcze ze trzy tygodnie), ale nerwy coraz większe :diabloti: . Więc odpoczywajcie i relaksujcie się póki możecie :cool3: . Dobrze radzę :evil_lol: . Co do pępowiny -moja wetka radzi, aby pępowinę zacisnąć peanem, poczym chyba ją odcina. Mówi, że tak jest lepiej, suka może to zrobićdobrze (i jest ok), ale może zrobić źle i będą problemy.[/quote] dzięki za szybką odp. :) Przygotuję zdezynfekowane nożyczki :) Jej... tyleeee informacji! Trzeba powolutku przyswajać :p Trzymam kciuki za Twoją sunieczkę! Przekaż buziaczki!
-
Ja w tym temacie nowa, kompletnie goła i wesoła :P Jeszczenigdydzidziusiów moja sunia nie miała i ja nigdy nie byłam przyporodzie ;) Ale już przekopałam 87 stron tego tematu :razz::D Jeszcze mam kuuuuupę czasu aby z resztą się oswoić ;) Bo mojacollaczka (co Niemca chciała ;) ) dopiero w zeszły weekend dziewidzctwostraciła ;) Ja już oczywiście nie mogę się doczekać szczeniorów... ;) Mam pytanko. Czy lepiej aby suka przegryzła pępowinę, czy raczej ja powinnam przeciąć nożyczkami? I dlaczego? :) Całusy wysyłam wszystkim przyszłym mamusiom, a pozdrowionka przyszłym babciom :cool3::lol: