Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. Byliśmy dziś na spacerku z baskami- jutro historia z wyprawy. Pozdrawiam
  2. [b]ARKA[/b] a co ty możesz o mie wiedzieć żeby mnie ocenić - NIC przez duże N - więc schowaj się Podziw i serce dla ludzi którzy niosą pomoc. A tu znalazła się wybawicielka - no niestety nic nie możesz o mnie powiedzieć. No pewnie zabić ślepy miat według Ciebie. Umoralniacz się znalazł, który myśli, że ma prawo wydawać sądy bezwiednie. Brawo dla Pani Noe.
  3. no co tu dużo mówić :D [b]rewelacja[/b]
  4. dbsst mięczak
  5. JESTEM I JA
  6. dzięki dzięki taka to morda słodka MOJA
  7. jasne zra ci podam
  8. ok to jak czs bedzie daj znaka
  9. o kurcze pracuś
  10. no to na 300setke [b]Mim[/b] Śpiewam Śpiewam a usta moje milczą. przecież jestem mimem. 28 XI 2000 r.
  11. no to lipa bo ja teraz kupuję polski odpowiednik FIPRex to to samo ale nie mów nie i za miasto możemy udać się
  12. lenie lenie lenie :laola: :BIG: 300 jupiiiiiiiiiiii
  13. cholera wiem ale my zabespieczeni porządnie miejsc jest wiele
  14. no to starczy szokowania, a topik nie potrzebny ja się z wami dzielę swymi tworami
  15. ja to ruszam się wszędzie nie ma dla nas problemu [b]dbsst[/b] to niedaleko olszyna
  16. [b]Lenistwo[/b] Lenistwo - bliskości moja! Leniwy, ospały kochanku senny wieczorem i rano, śpiący o poranku. Leniwa córo nieróbstwa, grzejąca się na słońcu. Leniwy obżartuchu leżący w ciepłym kojcu. Leniwy leniu, z lenią miną, o leniwych myślach i leniwym ciele. Wiem , wiem - twoja dusza się śmieje. 28 XI 2000 r. Jestem strasznym leniem
  17. [quote name='Ka-ka'][quote name='agabas']Otworzę ci rozum na zwyczajność świata Na realia zepsute Na minione lata Abyś dostrzegł wszystko i się zastanowił Kto twoje szczęscie na wędkę złowił [/quote] :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: może wrzucisz coś jeszcze przed snem :roll:[/quote] Wrzucę ale się nie przerarzajcie
  18. [b]Pedał (dla wszystkich geji!)[/b] Stałem się gejem z własnej woli. Rodzina płacze, dziewczynę to boli. Pederastą się stałem, jestem pedałem. To moje życie od tyłu brane. 23 III 1998 r.
  19. ja to raczej smutasy takie piszę ale mam kilka ulubionych poczekaj coś wrzucę i fotosa z dzieciństwa też
  20. a i jeszcze jest wc dla psów hahaha haiai ok fajna sprawa tylko mniejsze od mojego podwóka
  21. nie tam Kochanowski Ale proszę mój ulubiony [b]Słońce[/b] Otworzę ci oczy Abyś dostrzegł słońce Tak wysoko na niebie, ogromne, płonące Otworzę ci rozum na zwyczajność świata Na realia zepsute Na minione lata Abyś dostrzegł wszystko i się zastanowił Kto twoje szczęscie na wędkę złowił Ukradnę ci chwile, te smutne, płączace Sciskające za gardło Tak bardzo męczące Ukradnę ci rozpacz, ból i niespełnione żądze Odbiorę pazerność Abyś ujrzał słońce Zabiję twą nienawiść Odbiorę pieniądze Abyś poznał namiętność i szczęscie rosnące Wyczyszczę ci serce z plugastwa i brudu Abyś dostrzegł piękno nierealnych cudów Odbiorę ci myśli, te wrogie, grożące Abyś poznał miłość Kochające słońce 08 IX 2000 r.
  22. o matko ja browarki lubię też czy to słonko czy to deszcz a i bęben rośnie taki że się dziwią aż chłopaki hehehhehe
  23. stary wiem porąbało się a on młody
  24. mały ale jary
  25. no to Gomez chętnie chętnie nie dość, że Kasanowa to i perszing
×
×
  • Create New...