-
Posts
860 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ka-ka
-
[URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/130802.jpg[/URL] idziemy do Europy...idziemy RÓWNYM KROKIEM :cool3:
-
o 3.30 z nieukrywaną satysfakcją zarejestrowałam głuchy łomot, potwierdzony następnie głośnym rechotem, świadczącym niewątpliwie o tym, iż któryś z imprezowiczów wracającycch już do swoich (bądź nie swoich ;) ) domków przywitał się z podłogą :diabloti: co do mieszkań-znalazłam dziś ogłoszenie zatytuowane "Kobiecie z psem.pokój umeblowany.500zł.Ursynów" :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mówię-DLA MNIEEEEE !!!!!!!!!!!!!! :multi: ale zapaliła się żaróweczka-yyyyy...nie może być tak pięknie, żeby było prawdziwe :shake: i co znalazłam? [I]Pokój umeblowany w mieszkaniu dwupokojowym, przy ulicy Romera, w bloku dwupiętrowym, wynajmę [B]na dłużej kobiecie wolnej[/B]. Wygodne spania, dużo półeczek, komputer, sygnał internetowy, telewizor, radio, duże biurko, stół. Nieskrępowany dostęp do kuchni i łazienki, pralka, lodówka. [B]Ja mam 52 lata, brunet po rozwodzie, lubię działkę,jeziora i przyrodę. [/B][/I]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]ja koffam TEN zakres :loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] ja tyżżżz :loveu:
- 78403 replies
-
RRRRRAAAANYYYYY...doszli do "Daj mi tę noc"... :p Preston a'la ON-ek ;) [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/df503c1205514cb5.jpg[/IMG] to sem JA -> NETOPEREK :multi: :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/57/2baa328e22c1e25c.jpg[/IMG] uuuuuuupsssss.....zepsuł się :p [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/7bddb412b2ae68ef.jpg[/IMG] -żyjesz????!!!!!! -ciiiicho, goopia. żyję, nie widzisz, że się śmieję? nie krzycz do ucha :roll: [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/b8005f1bf8f71f40.jpg[/IMG] no to co złego, to nie my :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/edde7a48c4581ed0.jpg[/IMG] P.S. usłyszałam na klatce trzaśnięcie drzwami i tupot świadczący o wysokim stopniu zdenerwowania tego, kto tupał :diabloti: i przez chwilę było nawet cicho...:mad: BYŁO...... :mad: P.S.2....usłyszalam następne trzaśnięcie...jest WZGLĘDNIE cicho :razz:
-
pora na dobranoc, bo już księżyć świeeeeeeciiiiii..... dzieci lubią misie, misie lubią dzieci.... :cool1: a skoro tak, to na dobranoc wrzucam jeszcze parę misiowych przytulanek... może będzie łatwiej spać...pomimo wrzasku lokatorów z sąsiedniego mieszkania, którzy na całe gardło wyją "chce oglądać Twoje nogi, nogi, nogi, NOGI :diabloti: " :shake: nie ma, jak imprezka w trakcie tygodnia... [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/9997bdf20a2d2951.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/57/632cef111ede6106.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/f5781e384cb56d0e.jpg[/IMG]
-
nocny misz-masz tematyczny.... :cool1: duży pies=duży "kijek" do aportowania :p [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/f3441d91730af514.jpg[/IMG] maaam.MAAAAAAAM [img]http://images27.fotosik.pl/57/06a9cf16a92c9312.jpg[/img] ruiny cerkwi od środka. tym razem zabrałam na wyprawę Rodziców :cool3: doszliśmy do wniosku, że, sądząc zwłaszcza po lokalizacji, to, co sterczy ze ściany, to pozostałości drewnianego chóru... [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/92d89a89f9187f64.jpg[/IMG] cerkiew od tyłu... [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/335369301f5ccdda.jpg[/IMG] boćki once again... [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/adff93bea0bea36c.jpg[/IMG]
-
korzystam z późnej pory i wstawiam więcej fot-będziecie oglądać jutro :eviltong: a ja się ze spokojem sumienia pouczę :p tak dla odprestonienia topicu (równowaga w przyrodzie musi być... ;) )... ...nie tylko chodzeniem po szlakach zajmowaliśmy swój czas.... :lol: jak już wygram w Toto-Lotka i będę miała ten swój wymarzony domek :loveu: konieeeeecznie chcę mieć huśtawkę :multi: [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/840a1baa31030d53.jpg[/IMG] jedni śmigali po Solinie...a inni próbowali ich dogonić :eviltong: [IMG]http://images28.fotosik.pl/57/5777428d9683fd0f.jpg[/IMG] UWAGA !!!!!! dwa niezidentyfikowane obiekty pływające na jeziorze Solińskim :lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/64460764d19ebadb.jpg[/IMG] to ja sobie może odpocznę.... :evil_lol: [IMG]http://images30.fotosik.pl/57/179ece782141eced.jpg[/IMG] a to co? migracja wielorybów na ląd? nieeeeeee :p to opatentowany przez mnie sposób wychodzenia z Soliny :eviltong: dla tych, którzy nigdy tam nie byli ---> Solina ma jedną, jedyną, [SIZE=1][B]malusieńką[/B][/SIZE] wadę... ilaste dno. początkowo człowiek jest nieco zdezorietnowany... :crazyeye: wysiadasz i na dzień dobry zapadasz się do kostek...ruchome piaski, to przy tym bułka z masłem :diabloti: ale potem człowiek się przyzwyczaja i przestaje zwracać na to uwagę ...i tylko na końcu trzeba wymyślić - jak tu wsiąść, nie mając stosownych butów, żeby nie nanieść tego trudnozmywalnego brudu np. do łódki, gdzie leżą ubrania :evil_lol: [IMG]http://images29.fotosik.pl/57/746c6c6f0c023816.jpg[/IMG] a to widok ogólny terenu przynależnego do gospodarstwa, w którym wynajmowaliśmy domek-gdyby kogoś interesowało to na przyszłość :cool3: domki są cztery. istnieje również możliwość wynajęcia pokoju w domu właścicieli [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/4f9cca37d75a3861.jpg[/IMG]
-
a to współczesny, śliczny, bardzo kameralny kościółek w Berezce(rzymskokatolicki) [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/bdeab677eb4f7d8d.jpg[/IMG] paaaaaatrz !!!!!! BOOOCIAAAAAAN !!!!!!!!!!!!! :multi: [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/0754162cd9be9910.jpg[/IMG] była tam sobie piękna parka z dwójką młodych i ogroooooomnym gniazdem-czasem boćki raczyły nas swoim widokiem podczas niskiego lotu nad naszym gospodarstwem... [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/a8029bbbaf1ab88c.jpg[/IMG] czyżby rodzeństwo Prestona, tylko w innym kolorze? :evil_lol: bo rozmiarem bardzo się nie różnili :p [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/c87e072913813325.jpg[/IMG] a te żółte kuleczki zdecydowanie bardzo sie Prestonowi podobały :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/57/785ec96bb9ea3f5e.jpg[/IMG] [B]JUŻ [/B]po [B]7 [/B]stronach.... [B]KONIEC[/B] (relacji z [B]TEJ [/B]wyprawy :evil_lol: )
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/57/5825d77a3dd0e2d8.jpg[/IMG] widok od strony wejścia głównego-aż po prezbiterium (o ile w cerkwiach też się to tak nazywa :roll: ). kiedy się przyjrzeć-widać, jak musiała być wnoszona ta cerkiew-przeróżnej wielkości, kształtów i rozmiarów kamienie-zapewne z górskich rzek i z pól... :oops: [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/56cf391059e5f577.jpg[/IMG] a to widok, który ukazał się mym oczom na miejscu prezbiterium... baaardzo stary krzyż, nad nim uszkodzony krzyż prawosławny...znicze... niesamowite wrażenie. aż się dziwnie poczułam-za pierwszym razem myślałam, że nic w tych ruinach już nie ma, nawet nie wiedziałam, z której strony doszłam i niechcący weszłam od prezbiterium. przy następnej wizycie, kiedy zaprowadziłam tam Rodziców, Preston został już grzecznie na zewnątrz :oops: większość zwykłych kościołów nie daje takiego wrażenia, jak to miejsce... [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/c98042c78a344a6d.jpg[/IMG] pamiątkowe tablice-po prawej po polsku, po lewej-jeśli dobrze pamiętam-po ukraińsku [IMG]http://images29.fotosik.pl/57/6b8427300973b672.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/57/383ee53b0e6962fa.jpg[/IMG]
-
ukwiecony szlak... [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/45324da214e0105d.jpg[/IMG] resztki parku dworskiego...niezwykle urokliwe miejsce :loveu: pływają rybki, kumkają żabki...i tylko psa trzeba pilnować, żeby się w tym bajorku nie skąpał :eviltong: oczywiście-miał być piękny, NIE SKAŻONY widoczek, a wyszedł widoczek z d... Młodego na pierwszym planie :angryy: nie wiem, jak to jest, ale wszystkie nasze rottweilery zawsze przejawiały wybitne ciągotki do ładowania się bez zaproszenia na pierwszy plan pamiątkowych zdjęć-i ustawiania się na nich tyłkiem do widza :mad: [img]http://images24.fotosik.pl/57/2ad10901c18229ae.jpg[/img] na ryby....pójdziemy na ryby.... :lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/57/d979e15f22caf922.jpg[/IMG] a na końcu trasy, na skraju wsi, znajdują się ruiny cerkwi...to niesamowite, jak przyroda walczy o swoje miejsce...drzewa rosną wszędzie...ich korzenie przerastają mury... [IMG]http://images29.fotosik.pl/57/eeb5501f975d6e66.jpg[/IMG] w takich miejscach lubię szukać resztek dawnej świetności... [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/623ef4c8962c0356.jpg[/IMG]
-
za nami już ładny kawałek drogi...;) niektórzy się spieszyli i trochę im się do oczu nalało :diabloti: [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/d926a737c2f7bcdc.jpg[/IMG] ale sytuację udało się opanować [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/03f7439b5209739f.jpg[/IMG] nie ma, jak dwie pary oczu na szlaku... [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/7390eb54ba6c053f.jpg[/IMG] zwłaszcza, gdy patrzą w tym samym kierunku ;) [IMG]http://images28.fotosik.pl/57/4232387a6c273bf1.jpg[/IMG] powoli zbliżamy się do końca naszej wyprawy...widok na Berezkę... [IMG]http://images26.fotosik.pl/57/24a1721177678f8a.jpg[/IMG]
-
i właśnie wzdłuż tej polany biegnie ścieżka, którą zdążaliśmy dalej... [img]http://images29.fotosik.pl/57/0d437a8bc5df54b5.jpg[/img] oczywiście, byliśmy dobrze przygotowani na górską wyprawę-każdy miał swoje jedzenie i picie (szkoda tylko, że nie każdy sam je sobie nosił :roll: ) [img]http://images23.fotosik.pl/57/63934c1e1fa26d9d.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/57/0e9d0b9c563edff6.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/57/9b1b8b8cf2e20d51.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/57/a4b854fcd703cab5.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Ka-ka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no to jeszcze kolejeczka [B]MArtini Bianco[/B] :drinking:[/quote] a chętnie, chętnie :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ooo...same plusy-nowy zwierzak i zdrowsze płuca ;) to ja się zastanowię, co tam jeszcze te moje zwierzaki wyczyniały, to może nabierzesz porządnej chęci na szczurka:cool3:
-
tak, plama jest absolutnie niepowtarzalna :lol: i z roku na rok coraz większa :evil_lol: co do łączki-no ktoś tam ją ma na własność-sama się nie kosi :razz:
-
[quote name='paula_z']Panel użytkownika-edycja opcji-ilość postów na stronę :razz: :multi: Super Artur :loveu: Świetnie musiało to wyglądać :lol:[/quote] dzięki za instrukcję :razz: co do Artura-owszem, wyglądało bardzo fajnie-to był niesamowicie inteligentny zwierz :cool1: w największe zdziwienie wprawił mnie, gdy był jeszcze szczurzym podlotkiem...pewnego dnia siedzieliśmy na kanapie, a on wtryniał plasterek ukochanej kiełbasy. wstałam, żeby na chwilę wyjść z pokoju-pomyślałam, że jest tak zajęty kiełbachą, że zanim ją skończy-ja zdążę wrócić. a ten wariat porzucił plasterek i pobiegł za mną, po czym wbiegł na ramię :loveu: P.S. potem wydoroślał, zmądrzał...i wybierał kiełbasę ;-)
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/57/6ebb7d47a75bac57.jpg[/URL] :loveu: widzę, że mają z Prestonem podobny zakres rozwarcia pyska ;)
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Ka-ka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:new-bday: :BIG: [B][COLOR=red]STO LAT, Lunetko !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
u mnie-za [B]600[/B] :multi: :multi: :multi: (swoją drogą-musze poszukać, gdzie się zmienia na 20 postó-w foto-blogach się to przydaje :p ) P.S. mój drugi szczur-Artur-biegał za mną, jak pies, przychodzil na zawołanie, a gdy się stanęło i zawołało, wspinał się natychmiast po człowieku-z podłogi aż na ramię-wszystkim zawsze bardzo się to podobało :razz: że takie małe, a tyle nauczyć można ;)
-
świetna mina :multi: [URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-11-2.jpg[/URL] BTW-jaką wysokość ma Twoje ogrodzenie? długo tak będzie zarastało (na szczelnie) tą zieleniną?
-
taką łączkę Preston chciałby na właśność :p [IMG]http://images28.fotosik.pl/57/c8554149b869b1f4.jpg[/IMG] tymczasem, borem, lasem.... :cool1: widok na polanę od drugiej strony [IMG]http://images25.fotosik.pl/57/133ceead8ca31b4d.jpg[/IMG] a w wąwozie, którym później się idzie...były to jedyne kwiatki, które znalazłam :cool3: taaakie malutkie :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/57/7e60ee4849cb288d.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/57/7278e0a03384034c.jpg[/IMG]
-
[img]http://images27.fotosik.pl/57/90c9a0c4600c7c34.jpg[/img] pewnego dnia cielaczek poszedł na pastwisko.... :diabloti: [img]http://images28.fotosik.pl/57/e05359e8fdc67d4a.jpg[/img] goopia mucha-nie miałaś gdzie siąść? nie widzisz, że zaraz zeza dostanę?:shake: [img]http://images30.fotosik.pl/57/7ae2dd35eb1534f5.jpg[/img] mam dość, chcę do domu :placz: [img]http://images24.fotosik.pl/57/c0253dfd1f7d64e9.jpg[/img] jeeeeeeeee....uciekamy przed muchami :multi: [img]http://images29.fotosik.pl/57/ae4b0c13f500f2aa.jpg[/img]
-
yyyyyyyyyy............u mnie jest strona [B]599[/B] :roll: a szczury miałam do tej pory zawsze pojedynczo-fajnie się przywiązywały :oops:
-
na leeeewooooooo ..... [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3103/pict0257du7.jpg[/IMG] na praaaaaawoooo.... [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7808/pict0258iq3.jpg[/IMG] góra i dół... [IMG]http://images27.fotosik.pl/57/b1c4f670f072cc6c.jpg[/IMG] pewnie szła tędy mucha :diabloti: [IMG]http://images24.fotosik.pl/57/88486180c13b2e1c.jpg[/IMG] mmmmmm...kocham to zdjęcie :loveu: :loveu: :loveu: ależ mi dzieciak ładnie zmężniał :oops: [img]http://images25.fotosik.pl/57/0eee6841169e56c7.jpg[/img]
-
było już trochę Prestona, ale to w końcu JEGO galeria, więc będzie go jeszcze więcej :p zwłaszcza, że NARESZCIE miałam warunki, by porobić mu zdjęcia takie,jakie lubię najbardziej-tzn. "naturalne", na ładnym tle, bez żadnych klatek na pysku i łańcuchów na szyi :cool1: mój terminatorek kochany :loveu: kto dojrzy, co ma na głowie?:mad: :angryy: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1484/pict0250ej4.jpg[/IMG] uśmiechnięty pies :cool3: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8803/pict0251hw5.jpg[/IMG] MIIIISIUUUUU :loveu: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2227/pict0252ng3.jpg[/IMG] no dobra, kobito, koniec leniuchowania, pstrykania zdjęć !!! wstajemy....(znowu te cholerne muchi :diabloti: ) [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3209/pict0256yb4.jpg[/IMG] ....i idziemy [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9631/pict0253xo9.jpg[/IMG]