Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Sami odbył kolejną wizytę u weta. Było pobieranie krwi i ogólny ogląd, na razie bez usg, bo wetka uznała, że lepiej najpierw mieć wyniki badań krwi. Uszka u Samisia czyste, a na życie wewnętrzne dostał leki na tydzień, potem tydzień przerwy i znowu tydzień leczenia. Do tego probiotyk. No to czekamy na wyniki krwi
  2. Jasne. Czyli takie absolutne minimum. A psiak zasługuje na maksimum.
  3. Dziękuję bardzo za wpłaty dla Samisia: Tianku 150 zł z bazarku 🩷 Nesiowata - stała luty 20 zł 🩷 Ewa Marta - stała luty 30 zł 🩷
  4. Dlaczego masz wątplowości co do domu w Trzebini?
  5. Nie widziałam wcześniej postu o Selenie. Urocza jest. A ludzie u których jest mówią czemu już jej nie chcą?
  6. Płakać się chce.. Chociaż na koniec życia uśmiechnął się do niego los i postawił na jego drodze ludzi, a nie potwory bez serc. Czy on u tych państwa będzie na tymczasie?
  7. No i zobaczcie jaką anielską cierpliwość ma nasz chłopak. Tylko Matysia wybyła na trochę, a zaczął do niego przystawiać się kolega..
  8. A z dobrych wieści Sami bardzo dzielnie znosi zakraplanie oczu, apetyt ma niezły i na jaw wyszły jego dodatkowe talenty w postaci umiejętności otwierania klamką drzwi. Wyszedł był sobie pewnego dnia sam do ogrodu
  9. Samiś jest niestety zarobaczony po kokardę. Jutro będzie dokładny wynik badania przekazany przy okazji wizyty u weta. Na razie wetka wspomniała, że jest u niego cały przekrój życia wewnętrznego To by wyjaśniało nieustającą biegunkę..
  10. Dzięki za info, Wolfik na szczęście nigdy nie miał padaczki. Myślę, że u niego to po prostu demencja się zaczęła
  11. Ależ szybko zrobiliście z niej przytulaśnego piesa Wspaniała jest! Prześliczna. Oby sterylka przebiegła pomyślnie. No ciekawe jak da radę z jazdą samochodem. I jak w domu z kocikami będzie.
  12. Cieszę się, dzięki za potwierdzenie. Furę zawdzięczasz Limonce, która owe te pyszności dołożyć pragnęła
  13. I zakończył się bazarek imienny, uzbierało się 620 zł!! Ogromnie Wam dziękujemy z Samisiem 🩵🩷
  14. Tym oto sposobem udało się zebrać 620 zł!!! Bardzo bardzo Wam dziękuję, z całego serca! 🩵 Przekazuję tę kwotę dla Samisia.
  15. Bardzo bardzo dziękuję za kolejny bazarek dla Wolfika 🩵🩷🩶
  16. Pożyjecie jeszcze długie długie lata, bo jesteście potrzebni. Mieciowi też
×
×
  • Create New...