[quote name='apsik']Co tu dużo mówić, Punia jest najlepsza na świecie i naj...., naj....., naj...
A że przepiękna i fotogeniczna to jest oczywiste.
Patrzcie :crazyeye: i podziwiajcie. Kalendarz Pirelli się nie umywa :cool3:
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5894/pretty2ub.jpg[/IMG]
a jak będzie wiosna i trawka zielona... Czego Wam wszystkim życzymy.
A jutro, w niedzielę upływa czwarty tydzień naszej radości z bycia z Punią. Więcej dogomaniaków i pomocy dla psów w potrzebie, i będzie więcej takiej radości!:loveu:
I dla Anilli i wszystkich którzy pomogli Puni :iloveyou:[/quote]
BOSKA!!!!:loveu: