jestem właśnie po rozmowie z nowym państwem Soni - są zachwyceni, Sonieczka poraziła ich swoją osobowością;), myśle że lepiej trafić nie mogła :klacz:
Państwo dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły sie do tego że Sonia jest z nimi!!
Dziewczyny dziękuję!!!!:calus: