[quote name='marmar']tak to sa te pieski oddawane anonimowo na forum jako materiał
szkoleniowy do walk psow,ale te pieski w większości przed zagryzieniem
umieraja na atak serca ze strachu ( dlatego trzeba ich duzo) ze schroniska
ciezko takie otrzymac ,hodowcy tez znaja sie na ludziach,pozostaje wiec
net i takie naiwniary jak wy. Nie ma to jak zaufanie na odleglosc -kazda baba na to poleci.[/quote]
pumilo ale ze mnie NAIWNIARA - oddałam Ci Lakiego do walk psów!!!!!!
w sumie z jego temperamentem będzie mistrzem na ringu...:cool3:
ludzie LITOŚĆI!!!!!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: